Téma: Csisztu 24

Gab13 2020 márc. 14. - 11:30:22
(29/29)
Hat csisztunak pedig eredeti, egyszeruen ilyen genetikaja van. 2000 korul is 6-7 kgval konnyebb lehetett, es akkor is C kosaras melltartoja volt. Most ha jol tudom 75/D-E-t hord, es teljesen eredeti. Valoszinu emiatt is szerepelhet ennyit..nyilvan nem a hozzaertese miatt..
csabaga 2017 jún. 27. - 17:19:26
(28/29)
Én még szép szilikonmellet nem láttam,ha ez vígasztal...Rémesen természetellenes.
1/10
Qksika 2017 jún. 25. - 19:00:50 1/10
(27/29)
Csisztunak két gyereke van, Szandinak három és mind a kettõjüknek szilikon a melle, sõt Csisztunak volt már szilikoncseréje is, mert a mostaninál nagyobbakat cipelt eddig. Egy idõben deréktól az álláig csupa mell volt, mostanában mûthették, kb. amikor az ATV-hez került Ábel Anita helyére. Lassan normális méretû lesz, ha még egyszer-kétszer kisebbítenek rajta.
Szandi nagyjából valamivel az utolsó szülése után csináltatta meg, azóta rázza a fellépésein, amióta van mit. Addig nem így táncizott a színpadon, elõrehajolva és rázva, mint a roma táncosok. Megvette, övé, hadd rázza. Majd ha leszakad a cérna dereka a nagy melleitõl, kicserélteti kisebbre õ is, mint ahogy pl. Szûcs Judith már nem egyszer. Egy ilyen 30 kilós nõnek természetellenes is az ekkora méret.
1/10
marcipáncica8 2017 máj. 11. - 16:10:46 1/10
(26/29)
Még szerencse, hogy amíg utaznak, addig magukról is mondanak valamit, meg talán még a vacsora közben, de leginkább a szálláshelyek vannak reklámozva! Ez a mûsor nem a két vendégrõl szól!
pneklara 2017 máj. 04. - 18:02:07
(25/29)
Kicsit összezavarodtam. A mai két vendégrõl messze földön az a hír járja, hogy mintakapcsolatban élnek a párjukkal Szandi egy töretlen szövetségnek jellemezte a házasságát, Hevesi Tamás meg megdönthetetlen kapcsolatnak. Ez a mûsor május 3-án ment adásba, a 2016. augusztusi lapok meg azzal voltak tele, hogy szétköltözött Tamás és Kriszta, de itt most szó sem esett hullámvölgyekrõl, válságokról. Az ember feltételezheti, hogy egy ilyen mélyen beszélgetõ mûsor õszinte akar lenni. Most akkor a minta kapcsolat elvisel ilyen nekem is van, a páromnak is van kilengéseket,eseményeket? Hát akkor az nem mintakapcsolat, hanem egy hétköznapi együttélés, miért kell felmagasztalni? Vagy netán illik hazudni? Vagy megint a bulvár?
pneklara 2017 ápr. 29. - 20:07:18
(24/29)
Ha jól tudom, két gyermeke van. Lehet, hogy a természet volt vele bõkezû. Van, aki végtelenségig tagad, van, aki bevallja. Egy biztos, a természet általában figyel az arányra. S az is biztos, hogy nem elõny olyan hivatásban, pláne még hangsúlyozni is, ahol a lényeg miatt nem a mûsorvezetõ külsején kell legyen a figyelem.Nekem a göndör kacagásaitól, az örökké hebrencs magatartásától nem hiteles. Most kicsit csodálkoztam, hogy továbbra is nagyon domináns nõ, de már kezd közelíteni a korrekt mûsor vezetõhöz.
pneklara 2017 ápr. 29. - 18:42:39
(23/29)
Valljuk be, hülye helyzet, mély beszélgetést folytatni étkezés közben. Ha eszik, nem tud beszélni, ha beszél, nem tud enni. Mára finomodott a gyakorlat: egyik eszik, a másik addig beszél. De így nem kapcsolódik a beszélgetésbe, nem is figyel, csak lapátol, és esetleg csörög-zörög. Nekem már régen van egy gyanúm, bár egy énekesnõ esetén ez nem valószínû, de Melinda olyan hangosan beszél, már-már erõszakosan, hogy valami baj lehet a hallásával. De ez lehet egy sértettség a világgal szemben, a felveszem a kesztyût mentalitás. Talán ezért nem zavarja a saját zajos evõeszköz használata sem?
Zsuzsa mellei ugye megcsináltak. Szerintem nem formatervezettek, mert ehhez a testalkathoz túl nagyok, de valószínû õ így boldog, és elégedett. Mondjuk nem szerencsés, ha a mondanivalója helyett a nézõt a mellei kötik le:)
1/10
Qksika 2017 ápr. 29. - 13:47:39 1/10 Előzmény pneklara
(22/29)
Hargitay András érdekelt engem is, ezért belenéztem a mûsorba, de vacsora közben Melinda mûvésznõ úgy csörömpölt az evõeszközeivel a tányérjában, hogy alig lehetett Hargitayt hallani, érteni. A mai rendelkezésre álló technikával kiszûrhették a volna a mûvésznõ hangos csörömpölését.
pneklara 2017 ápr. 27. - 16:58:31
(21/29)
Azt figyeltem meg, hogy Csisztu Zsuzsa képes hasonulni a vendégeihez. Ha olyan komolytalan, önimádó, nagyképû celebnõvel van egy társaságban, akkor végigvihorássza a beszélgetést, de ha értékes, mértéktartó emberekkel ül egy asztalnál, akkor méltó, érzékenynek tûnõ beszélgetõ partnerré válik. Ilyen volt a Hargitay András+ Szíj Melinda társaság is. Jó volt tapasztalni, hogy vannak emberek, akik kényes kérdésekben is próbálnak igazat mondani, hiszen kiismertük már a kamuzók, hazudozók kommunikációs trükkjeit. Melindának is elismerés, hogy talpon tudott maradni, bár mindent megtettek, hogy nevetségessé tegyék, bedarálják a nézettség érdekében. Szóval a mostani jó és érdekes beszélgetés volt: érdekes, hiteles emberekkel, és a göndör kacarászás sem hiányzott az élvezeti értékhez.
1/10
Qksika 2017 márc. 08. - 10:32:54 1/10 Előzmény BReal85
(20/29)
Nem egy napra mennek, csak egy pár órára. Megnézik a szobákat, elalélnak a gyönyörûségtõl, reklámozzák a szállodát, végigvonszolják a cuccaikat a folyosón, aztán vacsora közben telepofával mély interjúznak, a kaja repked ki a szájukon, közben kortyolgatnak (van aki többet is, mint illõ lenne), majd vége a dalnak. Nem mennek jó éjszakát kívánva egymásnak aludni és náluk soha nincs reggel. Közben végig Csisztu éles hangon rikácsol és nyerít, mint egy versenyló mû jókedvében.
1/10
idõjós1010 2017 jan. 06. - 22:12:36 1/10
(19/29)
Iszonyatosan értelmetlen mûsor. Nagyon unalmas, mû picsogás az egész.
6/10
BReal85 2016 dec. 10. - 13:57:37 6/10 Előzmény olahmiki1959
(18/29)
Teljesen egyetértek, rendkívül mû hatást kelt. Elég rossz szegény mûsorvezetõnek. Mondjuk ez az óriási új ötlet (elmegyünk 1 napra wellness szállodába és ott forgatunk) is csak rásegít erre.
6/10
offtopic
BReal85 2016 dec. 10. - 13:55:19 6/10
(17/29)
Én is sokkal szívesebben néznék egy mûsort Bayer Zsolt vezetésével. Ja nem.
olahmiki1959 2016 dec. 07. - 07:02:52
(16/29)
Csisztu állandó, indokolatlan kacarászásai felületessé, gagyivá, hovatovább élvezhetetlenné teszik a mûsort.
Próbál baromi laza lenni, ehelyett mû, felületes, üres, mindenféle mélységet nélkülözõ lesz a mûsor.
A legjobb példa erre az volt, amikor Fekete László leült Csisztuval és Wolf Katival beszélgetni a vacsoraasztalhoz, és amikor Fekete László megnyílt, és életének nehéz szakaszairól, szorongásiról, bizonytalanságairól szólt, VÉGIG WOLF KATIHOZ FORDULVA BESZÉLT, mintha Csisztu ott sem lett volna!!!
Mert érezte, látta, hogy amíg Wolf Kati valóban meghallgatja õt, és érdekli, amit mond, addig Csisztut igazából nem érdekli a vendég mondanivalója, üres és felületes.
A magyar média egyik legtanulságosabb néhány perce volt, és Csisztu Zsuzsának - aki valószínûleg saját magát egy kitûnõ mûsorvezetõnek tartja - mélyen el kellene gondolkodnia ezen. (A nõ háromszor-ban sokkal jobb, érzékenyebb volt, intelligensebben vezette a mûsort, nem tudom, mitõl változott meg ennyire...:)
Ez, a Csisztu 24 sokkal rosszabb - sajnos...:D
bjudit02 2016 nov. 19. - 13:37:24
(15/29)
Rettenetes ez a mûsor, kár volt belenéznem.
pneklara 2016 nov. 19. - 07:01:46
(14/29)
Két szegény, didergõ bohóc. Lazának akarnak látszani, bölcsnek, bármikor szórakoztatásra késznek, közben üresek, magányosak, nem a kiegyensúlyozottság árad róluk, hanem éppen a kétségbeesettség.
De nehéz lehet elviselni ennek a Zsuzsannának a göndör, bongyor, mindig kéznél lévõ kacarászását. De ez a rész jobb volt , mint a Marjai Judittal való cseverészésük Fenyõ Iván feje fölött.
1/10
ondok 2016 nov. 15. - 01:58:30 1/10 Előzmény manao
(13/29)
Hát nem vagy valami találékony ha nem tudtad hova tenni a cickóit,nekem lenne pár ötletem..
1/10
Qksika 2016 nov. 11. - 12:34:58 1/10
(12/29)
Ja, azt meg elfelejtettem mondani, hogy Csisztu mûsora nézhetetlen a rikácsoló hangja, az érdektelen vendégek miatt. Az egész egy nagy nulla. Egyszer pár percre belenéztem, gondoltam próba-szerencse, de nem. Azóta nem nézem. Most is csak a véleményekre voltam kíváncsi, már itt sem vagyok..........
1/10
Qksika 2016 nov. 11. - 12:26:45 1/10 Előzmény ondok
(11/29)
Egyik nap még kiírták, hogy elnézést kérnek, technikai hiba miatt nem érhetõk el a szolgáltatások, aztán másnapra elcseszték az egészet, eltörölték a régebbi rendszert, kitörlõdtek a "kedvenc" beállítások, csak a filmajánlóval kiküldött értesítésen keresztül tudok belépni, egyébként nem fogadja el sem az e-mail címet, sem a jelszót. Mindegyikre azt írja ki, hogy foglalt! Gondolom nyertek valakitõl valami pénzt, amit el kellett költeni, ez sült ki belõle! Írtam nekik, de nem válaszolnak.
Egyébként pedig, mint megjelent több portálon 2016.10.30-án
"Meghalt Veszelovszki Zsolt, a Port.hu alapítója. 1995-ben alapította meg a Port.hu kulturális portált. " Megérdemelt volna egy búcsúzó mondatot a saját oldalán az utódoktól!
Kb. akkor barkácsolták szét az oldalt!
1/10
ondok 2016 nov. 06. - 14:39:06 1/10
(10/29)
Szar lett az új Port,és hol van pl a napi Tv ajánló?