Téma: ValóVilág 8

10/10
Lajos Toth 2023 dec. 22. - 23:56:06 10/10
(58/58)
OK. Viva Madai Aniko és Istenes Bence és Puskas Peter: Valo Vilag 8. Powered By Big Brother RTL II: Budapest./Hungary 2016.-2017.
idõjós1010 2016 nov. 27. - 22:14:18
(57/58)
Kiesett a zsolti, én ezen most ledöbbentem. A Dávid egy jó gyerek, de ezt leszámítva, egyszerûen semmilyen, ráadásul rossz oldalon állt. Ez megint olyan lesz mint a VV1, hogy megnyeri egy Szabolcs féle karakter. Nekem a Zsolti egy picit olyan volt mint Attila, meg Leo. sajnálom hogy vele együtt távozott most a józan ész a villából.
idojos.re 2016 nov. 23. - 20:02:29
(56/58)
November Huszadikai adást nézem épp
Sorsot húztak egymás között, hogy ki láthassa a szerettét. Vivi nyert. Zsolti bemegy bõgni a sufniba. Vivi megy utána, és közli, hogy jó, akkor lemond a javára a nyereményérõl. Zsolti közli, hogy hát ilyen áron nem kell. Én meg aztmondom, hogy ez így eddig korrekt, és kerek. Nincs vele vaj. Én még mindig tartom azt, hogy csípem a zsolti karakterét. ....és akkor KB ezen a ponton történik valami, amire azt tudom csak mondani már én is, hogy Zsolti, kapd..be...a..f..sz...omat !! Elkezd rinyálni a Somának, hogy Vivi milyen tapintatlanul, és pofátlanul örül a nyereményének, és hogy ez õt menyire sérti. ....de tegyük hozzá gyorsan, hogy amikor Jina kapta meg ezt a lehetõséget nemrég, és nem látszott rajta az igazi, áttörõ öröm, azt zsolti jegyezte meg elõször, hogy mindenki neki ítélte õ meg egyetlen széles mosollyal képes csak közölni, hogy örült annak, hogy beszélhetett az otthoniakkal telefonon. Hát most kérdem én, logikus ez szerintetek ( !? ) Hát b..a...zd meg zsolti ! Mostanában picit túl sok a durci.
Mad Max30 2016 nov. 19. - 11:27:10
(55/58)
Tényleg nézi még valaki ezeket a szarokat?
idojos.re 2016 nov. 04. - 19:39:06
(54/58)
Nem tudom mi van mindenkivel. Én csak most néztem vissza az adást, ahol besorakazott minden lakó Evelin mögé. õt támogatják a párbaj elõtt. Le vagyok döbbenve rajta. Darab pozitív tulajdonsága nincs Evelinnek.
idõjós1010 2016 okt. 31. - 22:13:53
(53/58)
Dávid, Zsolt, Vivi. Én is szeretem õket. Többen írták már, hogy hát zsoltiból is túl sok már . Én nem érzem úgy hogy elvitte volna magát. Ezek mind kõ kemény idióták odabent, akik közt másképp nem lehet. csak így szabad. Gina-ban ugyanakkor át csalódtam viszont én is, mint amekkorát egyébként Zseriben, és mindkettõben elõször csak Tivi miatt, aztán zseriben késõbb már Evelin miatt is. Bár én most Gina-t illetõen néhány résszel le vagyok maradva. Krisztián is szimpatikus egyéniség, de hát igen, ha aztmondod õ is Evelin táborába állt, akkor érdekes figura, viszont õ nála ezt nem tudom komolyan venni. Mici nekem is unszimpi volt sokáig, aztán most visszavett magából (legalábbis a huszonötödikei résznél tartok, és eddig a párbaj óta okés a csaj).
Soma tényleg gáz. Evelin meg tipikus fajtája béli. Várom már az iskolahetet nagyon.
fo.ma 2016 okt. 29. - 01:28:56 Előzmény Gregger
(52/58)
Dávid is beteg! Egyszer akkorát ordított valakire, h megijedtem. Nem, õ sem normális!
Szerintem Zsolttal fogják megnyeretni, ha mégsem, akkor is õ fog kijönni jól az egészbõl. Tuti, h ajánlanak neki valami munkát a csatornánál. Gyanús, h Kolosi Péter már régóta ismeri, így jutott be a villába is. Pedig nem egy egyenes ember, hiába próbálkozik ebben a szerepben tetszelegni. Emlékezzetek a krokodil könnyekre, amit az elsõ kiszavazáson ejtett, kvázi, h õ senkire nem akar jelet tenni, mert ez neki hogy fáj! Azóta persze már nem ennyire érzékeny, simán beszólt Ginának, h kapja össze magát a kiválasztásig! Egyébként mindig a csordával tart és a magányos, kivert kutyák ellen szavaz, csak hogy megtarthassa a pozícióját a többiek elõtt! Most is, h õ mennyire szereti Evelint! Na persze! Emlékszem hogy pofázott õ is Mici ellen, pedig a lány semmi olyasmit nem tett eddig, amit a többiek ne tettek volna meg. Igaz, párszor visszamondott ezt-azt, de mindegyik ezt csinálja! Soma, Tivy egy percet nem bírnak ki anélkül, h a megszerzett híreket ne pofáznák el azonnal valakinek.
Az egész Mici-ellenességben jól megfigyelhetõ a 'valakit kipécézünk és leválasszuk a csordáról, h legyen kit szidni, amitõl mi erõsebbnek látszunk' effektus. De eddig még ráfáztak, mert nem a kipécézett nyerte meg a párbajt.
Remélem Evelin esetében is így lesz és szépen haza kell majd sétálnia a stúdióból vasárnap.
fo.ma 2016 okt. 29. - 01:08:35
(51/58)
Soha nem fogom megérteni, ha ráteszik valakire a jelet, h nem akarnak vele tovább együtt élni, akkor miért állnak be mögé és várják vissza? Nevezetesen, Gina és Krisztián is Evelin mögé állt, miután rátették a jelet, h essen már ki. Ezért most kaptak tõlem 1-1 rosszpontot.
Gregger 2016 okt. 15. - 17:31:45
(50/58)
Evelin mehetne már vissza fonott kosarakat, és tökmag szotyit árulni, igazi suttyó.
Igazából mindenki klinikai eset Dávidon kívül .
Gondolom ez volt a cél a válogatáson
fo.ma 2016 okt. 12. - 14:43:01
(49/58)
Ez a Zseri tényleg baromira idegesítõ! Sokszor még ha igaza is van, ahelyett, h normális érveket hozna fel a maga védelmében, csak mondja mondja a magáét, megõrülök tõle! És az a stílus, úristen! Bántóan mocskos pofája van, essen már ki!!!

A másik proli, a kis kolléganõje Evelin. Az is hogy képes egy nagy nézettségû mûsorban folyamatosan ontani a szart a szájából?

Mici meg azzal az útszéli sminkjével...

Milyen nõk ezek???? Úristen!
idõjós1010 2016 okt. 11. - 21:32:52
(48/58)
Hát igen, anno korrektebb volt egy picit. Ati ellen talán am lenne esélye Zserinek, mert elég üres karakter (am egy picit Zserit is annak tartom), de Micit nem volna jó választás, mert szüksége van rá a mûsornak. Sok balhét csinál, és nem fogják elengedni a szerkesztõk. Már Dinán is csodálkoztam, hogy kiengedték az ajtón. Am nem tudom Evivel milyen a kapcsolata, de õt volna még talán jó kihívnia.
fo.ma 2016 okt. 11. - 17:15:54
(47/58)
Hétfõn gyakorlatilag megismételték a vasárnapi adást. Ennyire nem történik semmi a villában?
idõjós1010 2016 okt. 10. - 21:05:32
(46/58)
A belevalót néztem én is, hogy megtudjam mi történt, gondoltam, esetleg vissza is játszák, de nem derültek ki számomra a részletek. A másik mûsorvezetõ ugye Gyõzõ. Gondolod, hogy õ korrektebbül levezette volna ezt ? Hát nem tudom.... Egyébként igen, a plusz szereplõ marhaság volt. Mindenféle szempontból. Pl azért is, mert 30 vagy 40 napos hátrányban van. Ami tulajdonképpen elõny is lehet, meg hátrány is. Egyébként szerintem azért került erre sor, hogy mindenképp pótoljanak egy kimaradt párbajt. Noha el kellett azt napolni. Lóri indokaira nagyon kíváncsi leszek, meert bosszút ígért Dinának, amit így nem tud teljesíteni. Bár úgy hallottam, mindenképp kiesett volna 35 szerzett százalékával. Azt viszont cáfolnám, hogy unalmas lenne a széria. Szerintem most aztán végképp nagyszájú emberek lettek beválogatva. Tényleg a legeslegbalhésabb, legalja. Van bent cirkusz bõven.
idõjós1010 2016 okt. 09. - 21:44:54
(45/58)
Mi történt ma ? ....mert Lóri vs Dávid párbajnak kéne lennie, de úgy látom kiválasztás van helyette.
idõjós1010 2016 okt. 06. - 19:48:21
(44/58)
Soma végül csak rádobta Evelinre a kendõt, így viszont Dávid fölöslegesen dobta be magát áldozatnak. Soma gyakorlatilag (az én szememben) szembe köpte most a Dávidot, mer Dávid ezt egy picit Soma miatt is tette. Õ mégis leszarta az egészet, és tutira ment. Biztosra ment egy olyan lányért, aki egyébként sz.a.rik rá. Ami az ágyban is történt ha emlékszel, abszolút viszonzatlan maradt. Sõt ! Még Evelin kezdte eltolni magától Somát. Ami nagyon unfair dolog, és sokatmondó. Ha Somának ez valóban esett annyira rosszul, hogy még egy jelet is rádobjon a kiválasztásnál, tudván jól, hogy ezzel a húzásával csak még távolabb löki magától a lányt, akkor most igazán nem értem ezt a lila kendõs ajándékot tõle. Ráadásul utóbb hallhattuk Evelintõl, hogy õ még mindig nem bocsájtott meg Somának a jel miatt, és csak részben érzi magát a kendõvel kárpótolva. Ez pedig megint rengeteget elárul a lányról. Véleményem szerint Soma kidobott egy Lila kendõt az ablakon, miközben Evelin igenis megérdemelte volna, hogy Lóri kivigye párbajozni. ....és nem a Dina miatt mondom ezt. Ami pedig Ttyvit illeti, Somának inkább mellé kellett volna állnia, mert õszintébb a kapcsolata vele, sokkal inkább viszonzásra talál benne, ugyanakkor viszont egyébként nagytöbbségében nekem sem szimpi a Tivi. Minden apróságon kiakad, tombol, szitkozódik, és nagyon gyengék a poénjai. Zseribe pedig hihetetlen durván beleállt.
idõjós1010 2016 okt. 05. - 21:50:03
(43/58)
Nem értem ezt a Soma gyereket. Csalódott Evelinben, maga is elmondta a táblánál, hogy elkezdte õt picit lepattintani az Evelin. Rá is dobta a jelet. Most meg neki akarja adni a lila kendõt ? Minek ? Egyszer dobja, máskor húzza...
idõjós1010 2016 szept. 29. - 18:45:47
(42/58)
folyt.... Ez a Tivi is, nem tudom mit gondol, hogy õ csak akkor egy bohóc, állatkerti majom, ha betartja a rá kirótt feladatokat, és büntetéseket (?) Azt mondja neki odakint egzisztenciája van. Hát nagy egzisztencia a "szökik a málna" új nézettségi csúcsa. Az egész villa egy bohóckalitka. Akkor is nem csinál semmit. Agy, és idegbeteg emberek gyûjtõhelye. vagy õ tényleg azt hitte eddig, hogy ez egy maratoni wellnessezés lesz ? kamerák pedig csak azért lesznek bent, hogy ingyenes legyen számára az egész ? Nagyon remélem, hogy ezzel a viselkedéssel õ sem jut sokkal tovább ebben a játékban Dinánál. A csávónak nulla a személyisége. Egy kétlábonjáró, mocskos szájú önérzet, akinek még mindig az a legnagyobb poénja, hogy "szökik a málna" .
idõjós1010 2016 szept. 29. - 18:26:03
(41/58)
Huszonkettedikei résznél tartok, és most ahogy olvasta Lóri a villalevelet, hát nagyon feltûnõ volt, hogy nem tud folyékonyan olvasni. Nagyon gáz.
offtopic
idõjós1010 2016 szept. 25. - 17:23:28
(40/58)
No igen, így nehéz :-) mert tényleg komoly lemaradásban vagyok. Annyira nem törtem össze magam a mûsor miatt két hétig, hogy nézzem is. Most meg már nem érem utol magam netrõl sehogysem.
idõjós1010 2016 szept. 25. - 13:47:55
(39/58)
Hát, én még csak a tizenhatodikai adásnál tartok jelenleg, de eddig azt mondom okés a zsolti gyerek. Ha szürke kisegér maradna, aki még ráadásul bu.z.i is, hamarabb kiesne. Én azt vettem észre, hogy ebben a játékban az marad a legtovább bent, aki a leghangosabb. A homoszexualitásnak meg szeretnem pont hogy divatját éljük, és nincs kizárva, hogy a csatorna kifejezetten zsoltinak szánja a nyereményt. Szavazhatunk mi akárhogyan is. Erre a legjobb példa lesz majd, amikor ma Dina visszamegy a villába.