Amennyiben észrevétele van vagy hibát észlel, kérjük küldjön e-mailt!

Sorrend időben: csökkenő / növekvő
Téma: Dunkirk
  • Következő
1 / 10 oldal
 hozzászólás/lap
okt. 18. 02:05 | 147/147
Nekem is nagy csalódás volt ez a film. Kár érte!
szept. 19. 14:41 | 146/147
Szerintem ez egy kicsit túl lett lőve.

Az elején tisztázzuk le, nem a Dunkirk-et jöttem védeni. Szerintem is egy óriási kapitális N.U.L.L.A. lett, Nolan élete baklövése, SEMMI-t nem csinált ebben a filmben, teljesen értelmetlen volt... En ki akartam menni a teremből, de már végigültem, hogy legalább tudjam, mit fogok szidni utána. Párom és a terem minimum 50%-a dettó, az emberek csak a fejüket forgatták már a film felétől és hátra nézelődtek "Ugye ti sem értitek, hogy mi ez" arckifejezéssel. Na, de most nem is ez a lényeg.

Viszont Nolan-t lesenkiházizni... Honnan jön ez? Ki a nem senkiházi? Az elmúlt 15-20 évből nézzünk mondjuk 3 rendezőt, akik rendeztek fejenként kb. 5-6-7 filmet, amik alapján többek, jobbak, szebbek, eredetibbek és szórakoztatóbbak, mint Nolan. Szóval olyanokat, akik személyenként olyan szintet hoznak, mint a Memento, Tökéletes Trükk, Interstellar. Úgy, hogy esetenként maguk találják ki, írják, rendezik a sztorit.

Nem azt mondom, hogy nincs, de nézzük meg őket. Ha Nolan senkiházi és van tőle sokkal jobb, akkor kell, tudnom kell, kiktől nézhetek sokkal jobb filmeket. És ez most csak félig kakaskodás, tényleg érdekel. De légyszi ne Tarr Béla szintű bölcsészrendezőket említsünk, láttam már elég tehenet meg lovat kijönni az istállóból :)
szept. 12. 22:12 | 145/147
IRIGYSÉG???
WTF!!

Szóval akinek nem tetszik a nolan féle Batman förmedvény, az irigy..az igen.
(a Burton féle Batman filmek rajongói közt bizony akkor rengeteg "irigy" van)
És minden idők top 10 filmje szerinted...ez mégjobb.

Egyébként még hány nicken jössz ide védeni ezt a foshalmazt?
Megint csak azt emeled ki tesz-vesz hozzászólásából, amit az isteni nolanod jellemzésére írt.

Szánalmas vagy kisfiam.
Szánalmas ahogy véded ezt a senkiházi felhájpolt rendezőt.

Remélem azért jól megfizetnek érte. :)
szept. 12. 21:49 | 144/147
Örülök, hogy te ott voltál a parton és tudod, hogy pontosan mi történt ott. :) Mindig öröm, ha valaki felvilágosítja az embert! Egészen biztos, hogy Nolan túlélőkkel, történészekkel konzultált. Elhiheted, hogy többé-kevésbé helytálló az, amit ott látsz.

Az meg, hogy úgy kezded a mondanivalódat, hogy "eddig semmi bajom nem volt ezzel a kókler rendezővel" inkább azt bizonyítja, hogy te csak azért is utálod őt. Lelked rajta. :)
szept. 12. 21:43 | 143/147
Aki nem ismeri el a Sötét lovag filmeket, az csak irigységből teszi. Természetesen imádom a Burton féle 2 Batmant, különösen a 89-est, de bizony tetszik vagy sem, a Sötét lovag, annak főleg a 2. része minden idők top10 filmjében helyet követel magának.
szept. 06. 20:15 | 142/147
Ez itt az egyik topkomment!
Szerintem sokunk hasonlóan vélekedik a filmről és erről a "rendező"-ről.
szept. 05. 11:08 | 141/147
"IKSZDÉ"

Batman?
Annál siralmasabb mocskot rég láttam..a harmadik rész már le sem ment a torokomon.
Ha akarsz jó batman filmet nézni, nézd meg a Burton-féle filmeket.
Na, azok BATMAN filmek!

Ez a film pedig még mindíg 0/10
szept. 04. 13:09 | 140/147
Nem rossz film, de nem pontosan így történtek a dolgok.
aug. 28. 23:41 | 139/147
Jaja Gabi nyanyus jó arc volt, ügyesen filézte ki a trollokat :D
aug. 28. 23:39 | 138/147
Remélem hogy nem magaddal pacsizol le, mert az ciki lenne.
aug. 28. 23:24 | 137/147
Amikor a Wonder woman-nél volt egy kis ellenszenveskedésünk azt hittem, hogy fórumos konfliktusaink lesznek, mint mondjuk anno az Eredetnél DiCaprioFan1-gyel, de most kellemeset csalódtam. Mostmár tudom, hogy bízhatok benned, mint mondjuk anno Gabanna99-ben, aki sajnos törölte a felhasználóját.
aug. 28. 23:19 | 136/147
Tudatlan vagy! XD Nolan egy nagyon jó rendező, ott van neki a Batman, az Eredet stb. Nézd csak meg, hogy mennyien értékelték azokat is pozitív véleményekkel. Te csak egy izléstelen ripacskodó seggarc vagy, akinek az ilyen jó rendezők csak senkiházi barmok. Ha nem szereted a filmjeit akkor ne nézzed és lehet, hogy ez egy fércmunkája, de egy kötelező néznivaló alkotás. Csak te vagy olyan tudatlan, hogyha van egy filmben egy hiba, akkor az nálad a béka s*gge alatt van.
aug. 26. 21:50 | 135/147
direkt írtam nem?! "és ne jöjjenek a tizenéves buta suhancok, nem érdekel egy makogó, ízléstelen, tanulatlan majom véleménye."
le van írva
aug. 26. 19:08 | 134/147
Nem tudtam végignézni. 5/10.
aug. 26. 18:24 | 133/147
A másik meg:

Megírta vagy egy oldalban, miért f*s ez a filmnek nevezet förmedvény, erre te kiemeled azt az egy mondatot, ahol leszólja ezt a felfuttatott senkiházi rendezőt.
Téged kéne innen kimoderálni, kisfiam!
  • Következő
1 / 10 oldal
 hozzászólás/lap