jani-wan 2016 okt. 27. - 19:09:21
(349/349)
És ha idézõjelben van akkor már nem tud róla?
És ha magyarul írta akkor már nem tud róla?
Komolyan? El sem hiszem hogy van aki képes ilyen ostobaságokat írni, amit mások is olvasnak.

Legfeljebb abban az esetben ha az a beképzeltség hogy leírom a tényeket. De ne nem az.
Nem vagyok értelmes? Hozzád képest én vagyok az Albert Einstein.
Az meg rendkívül bunkó és szánalmas dolog mikor valaki a szemétkedése végére vigyorgó meg kacsingató stb... jeleket biggyeszt.

Mint mondtam egy dolog segíteni, ha valami nem egyszerû, és megint más ha valaki lusta, és mással akarja elvégeztetni. Illetve fennáll még az itt igen kevéssé valószínû lehetõség, hogy teljesen hülye valaki, és magától nem talál meg egy egyszerû dolgot sem a neten. De kevés ember van aki képes ilyen emberekkel foglalkozni. Ha ez a hibám, vállalom.
Különben meg miért nem te segítesz az ilyeneken a kötözködés helyett? Vagy neked is meghaladja a képességeidet egy egyszerû dolog megkeresése a neten, és csupán a nálad értelmesebbek lehülyézése megy?

Továbbá, senkin sincs átgázolva mert kérdez valamit. Azon van átgázolva aki ezt paraszt módon teszi.
offtopic
Ezüstliliom 2016 okt. 27. - 10:35:23 Előzmény jani-wan
(348/349)
"MIÉRT kellene eszébe jutnia, amikor már LEÍRTA? Benne van a szó a kérdésében!"

Igen, idézõjelben és magyarul.


"Ergo, te és azok a sok millióan akik ugyanúgy gondolják mint te, egyértelmûen azok vagytok. Sikeresen bebizonyítottad.
Ráadásul idejössz a hülyeségeddel kötözködni, és learrogánsozod azt aki értelmeset ír, mert ami a te értelmedet meghaladja az már neked arrogáns. Ami viszont szánalmas. Inkább maradtál volna csöndben."

Te értelmes? Inkább beképzelt vagy.:)


"Ami meg a segítséget illeti, ha lenne egy csöppnyi eszed is, akkor talán feltûnt volna hogy én pont hogy segítettem, amikor valaki valóban rászorul segítségre (pl. HSZ 337, 342)."

Igen, el kell ismerni, egy embernek tényleg normális hangnemû választ tudtál írni, és segítettél neki. Akkor a másiknak miért nem ment? Nehéz beismerni, hogy hibáztál? Talán nem kellene átgázolni valakin, mert kérdez valamit, és azt sem kéne lehülyézni, aki rávilágít erre a hibádra.
jani-wan 2016 okt. 10. - 13:51:36
(347/349)
MIÉRT kellene eszébe jutnia, amikor már LEÍRTA? Benne van a szó a kérdésében!
Ergo, te és azok a sok millióan akik ugyanúgy gondolják mint te, egyértelmûen azok vagytok. Sikeresen bebizonyítottad.
Ráadásul idejössz a hülyeségeddel kötözködni, és learrogánsozod azt aki értelmeset ír, mert ami a te értelmedet meghaladja az már neked arrogáns. Ami viszont szánalmas. Inkább maradtál volna csöndben.

Ami meg a segítséget illeti, ha lenne egy csöppnyi eszed is, akkor talán feltûnt volna hogy én pont hogy segítettem, amikor valaki valóban rászorul segítségre (pl. HSZ 337, 342).
És ez újabb bizonyítéka miszerint tagja vagy annak a nagyszámú csoportnak amit említettél.
Kötözködésed pedig szánalmas.
Ezüstliliom 2016 okt. 10. - 00:14:34 Előzmény jani-wan
(346/349)
Persze, mert egybõl eszébe jut az embernek, hogy Phelbs neve után a "mutant" szót írja be. Na ne etess! Ha ettõl hülye vagyok, akkor még sokmillióan azok vagyunk. Te viszont ugyanúgy arrogáns maradsz, és remélem, neked is annyira és úgy fognak segíteni, amikor szükséged lesz rá, mint ahogy te teszed másokkal.
Keresztes³ovag 2016 szept. 12. - 19:55:15 Előzmény csabaga
(345/349)
nem tudom az úszásban mi vonzza a közönséget, mert nem egy látványos sport. A labdarúgás meg a tenisz az, de azt már korábban kibeszéltük hogy nem az olimpiára valók.
csabaga 2016 szept. 12. - 17:11:47
(344/349)
Én meg neki drukkoltam,mivel az egyik rokonomnak volt szerencséje egy két úszó-szövetségest ismerni...

Hogy egy Gyárfás(a Népsport kosárlabda szakírója volt,majd váratlanul egy sport hetilapja lett,majd jött a jegyzõkönyv hamisítási botrány,amit szégyen-gyalázat,megúszott...),Kiss vagy régen Szécsi milyen benyomást keltett,inkább hagyom.
csabaga 2016 szept. 12. - 17:07:47
(343/349)
A 8 aranyból három született nagy közönséget vonzó,piacképes sportágban és azt a te utált sportolód szerezte.

A kajakot csak tévén lehet rendesen látni,a vívást meg sokszor még a vívók sem értik.Nem véletlen,a sportág egy részét már kirakták az olimpiai mûsorból és a kajak is sokszor szóba került,ha ritkításról beszélnek.
Keresztes³ovag 2016 szept. 12. - 16:23:01
(342/349)
nem a magyarok ellen szurkoltam, csak az ellen aki kifejezetten irritál, mert egy hisztis picsa benyomását kelti
Keresztes³ovag 2016 szept. 12. - 16:21:35
(341/349)
tehát akkor Danuta mentette meg az országot a szégyentõl, na de ki nem szarja le? Elég ha az éremtáblázaton 5 helyett 8 arany tündököl a magyarok neve mellett. A handicap meccseket nyerõ Katinkán kívül meg szarják le a többi olimpiai bajnokunkat...
Edmond Dantes 2016 szept. 12. - 09:44:34
(340/349)
Nem. Utolsó váltásig nekünk drukkolt. Akkor jött Katinka :)
Edmond Dantes 2016 szept. 12. - 09:38:44
(339/349)
Azért nem, mert õk késõbb mentek, végén versenyeztek és addigra Katinka már learatta megérdemelt babérjait. Továbbá az úszás és az atlétika az olimpiák zászlóshajói, a kajak-kenu kicsit kevésbé, kajak és kenu csak zászló-n é l k ü l i-hajó/k.

Fb-on nem vagyok, nem látok képeket sem = nem tudok hszni ehhez a fotó dologhoz, de ha egy elnökjelölt (újabb keletû) nejérõl pucér modellképek foroghatnak egy -minden ellenkezõ híresztelés daczára!!- igen vallásos, családcentrikus, alapvetõen konzervatív ízlésû, hogy ne mondjam prûd felfogású országban, akkor nem látok kivetnivalót ilyesmikben másoknál sem.
_nyugiss_ 2016 szept. 11. - 20:35:43
(338/349)
senki nem kényszerít rá, hogy a faszbukját nézd
egyébként ránéztem, javarészt edzés képek vannak fent

de ha ennyire irritál, ne nézd

unalmas már a vádaskodásod, keress más szórakozást
_nyugiss_ 2016 szept. 11. - 20:33:52
(337/349)
abbahagyhatnád már a trollkodást, kezdesz unalmas lenni
csabaga 2016 szept. 11. - 20:00:05
(336/349)
Vagyis mind az öt döntõben a magyarok ellen drukkoltál.Nem szégyen,Gyárfástól a kormányunkig szintén ezt tették.
csabaga 2016 szept. 11. - 19:56:16
(335/349)
Danuta aranyérmei nem sértették senkinek sem az érdekét.
Keresztes³ovag 2016 szept. 11. - 19:51:50
(334/349)
Danutáról egyetlen hírt nem olvastam egész olimpia alatt, meg õ csöppet sem néz ki kurvásan, úgyhogy róla el is hiszem hogy tényleg nem doppingolt.
Keresztes³ovag 2016 szept. 11. - 19:50:40
(333/349)
fészbukozzon, de tegyen ki magáról szolidabb képeket, ha már ennyire mutogatni akarja magát
Keresztes³ovag 2016 szept. 11. - 19:50:14
(332/349)
"Látom,sokan örültek,mikor nem lett meg a negyedik aranya"
többek közt én is. Különben sem vagyok annak a híve, hogy aszerint szurkoljak valakinek, hogy hova született, mert nem ettõl lesz valaki a kedvencem.
csabaga 2016 szept. 11. - 17:47:43
(331/349)
Sok hazai edzõt zavar.,hoyg nem edz hajnaltól éjfélig itthon,hanen helyette versenyekre jár.

Én megértem,abban van valami szórakozás,minden sportoló játszani szeret.És nála ez be is jött.

Persze a hazai példakép Egerszegi,a kis egérke,aki minden rendszerrel kompatibilis volt.

Volt valahol egy összehasonlítás,a két ember ég és föld.
csabaga 2016 szept. 11. - 17:43:41
(330/349)
Az úszásra számítottam és a kajakra is.A vívás meglepett,de az elég lutri.Aki ma nyer,a legközelebb kiesik az elsõ körben és fordítva.