Téma: Mr. Robot

10/10
monncivagyok márc. 29. 21:18:58 10/10 Előzmény Abdulah
(40/40)
Első körben gyakorold kicsit a mondattagolást, olvass, nézz filmeket, sorozatokat, hogy táguljon kicsit a látószöged, aztán kezdj véleményt írni, akár trágárul, akár szépen, mert az a baj, hogy jelen állapotban minimálisan sem lehet a véleményed komolyan venni. :(
3/10
Abdulah 2023 dec. 09. - 19:06:06 3/10
(39/40)
Nem értem azokat akiknek ez a sorozat szét hekkeli az agyát(beteg ecik)
Lassan már csak személyiség zavaros beteg semmire nem jó karakterek lesznek, meszemélyesítve. Ez nagyon nem normális
9/10
Tibor72 2022 dec. 12. - 02:27:12 9/10
(38/40)
Én, mint IT-s szakember, végre látok egy olyan filmet, ahol ha hekkerkedést csinálnak, akkor nem valami csilli-villi, animált f@s fut képernyőn, diadalt zengve. Ellenben láthatunk sok-sok, „unalmas” ssh konzolon futó linux scriptet, amik persze nem „igazaik” de hihetők. Külön piros pont a film készítőinek, hogy az egyik epizódban pontosan hivatkoznak a Pwnie Express telefonra, mint hekker eszközre:
https://pwnieexpres.com/blogs/news/pwnie-express-mr-robot-linux
A történet egy tipikus Jekyll és Hyde felállás de kicsit túlzásba viszik. Ezek kívül a „nagy” összeesküvés elmélet természetesen ebből sem maradhat ki, azonban izgalmasan viszik a szálakat és nem lehet előre kiszámítani a történéseket, vannak meglepő fordulatok. A színészi alakítás remek, szinte minden karakter él, tökéletesen hozzák őket, Rami Malek pedig viszi a hátán az egészet. A színészi munkáért, a valóságot jól visszaadó IT jelenetekért, és a történet izgalmas, fordulatokkal teli voltáért megérdemli a magas értékelést.
10/10
Túrin 2022 jan. 22. - 23:26:30 10/10
(37/40)
Zseniális sorozat! A második évad picit megbicsaklik, nem is ötletekben, inkább ritmusban, ott kicsit kitartónak kell maradni, mert aztán átlendülünk és a jó kerékvágásba zökkent.
De a másik három évadra 9 és 10 pontnál rosszabbakat szőrös szívvel se tudnék adni, azok között vannak műalkotásszámba menő epizódok is, nem csekély mennyiségben.
A zárás pedig elképesztő, újraértelmezi az egész sorozatot.
Ez a sorozat gyöngyszem, türelmes ínyenceknek.
10/10
UncleSam 2021 dec. 31. - 22:38:43 10/10
(36/40)
Brilliáns! 10/10.
6/10
zimike 2021 dec. 29. - 11:24:18 6/10
(35/40)
Azért annyira NEM VOLT EZ ROSSZ mert végül megnéztem mind a négy évadot ,
De egy Dexter-hez képest FÉNYÉVEKKEL LE VAN MARADVA !
és még főszerepló Oscar dijas ....persze nem emiatt a sorozatért ????
Háááááát.........izéééééééé......????
10/10
monncivagyok 2021 dec. 28. - 20:56:14 10/10 Előzmény zimike
(34/40)
Én nem vagyok képzett pszichiáter, de még csak IT-s sem, mezei jogász vagyok, és láss csodát, értem az egészet! Na nem minden részletét, de annyit pont, hogy a sorozatot gördülékenyen be tudjam fogadni. Inkorrekt ezzel bárkit eltántorítani ettől a sorozattól. Én lassan egy éve néztem végig, de azóta is keresem az új igazit, de mindig itt lyukadok ki. Egyszerűen nem tudom túltenni magam rajta..
Vinogradov 2021 febr. 01. - 22:12:27
(33/40)
"széthekkelte az agyam" - ez a pontos megfogalmazás. A sorozat pontosan ezt csinálja - egészen bátran elképesztően messzire jut el. Én Karácsony előtt estem túl a negyedik évadon, életem egyik legintenzívebb darája volt.
10/10
Film_Mániás 2021 febr. 01. - 20:48:36 10/10
(32/40)
Azta K.. Azta K.. csak végignéztem! Úr Isten! Ez a sorozat nagyon durván széthekkelte az agyam!
Fuu bakker, ez nagyon brutális volt. Az első évad után éreztem egy kis megingást, de aztán csak
visszahozták a lendületet. Nagyon jó sorozat, Rami Malek pedig eszméletlen, hogy mennyire
nagyot alakított ebben a sorozatban. Egyébként imádtam Darlynt is, ez egy jó sorozat! :)
10/10
monncivagyok 2021 jan. 14. - 21:44:15 10/10
(31/40)
Nem nagy kedvvel álltam neki a sorozatnak, úgy érzetem, hogy az igazi nagy, jelentős sorozatokat már mind a hátam mögött tudom. Elég nagyon tévedtem. Az első évad jó volt, a második kicsit talán kevésbé, aztán a harmadik kiváló lett, az utolsó, azaz a negyedik évad pedig minden elvárásomat felülmúlta. Minden egyes aspektusa zseniális a sorozatnak, ami pedig az utolsó évad 7. részétől történik, az teljes egészében ad új tartalmat az egész sorozatnak. Soha nem érintett meg ennyire semmi, mint a Mr. Robot utolsó részének zárójelenete, szóval ha a negatív kritikák miatt épp mérlegelne bárki, hogy érdemes-e nekiállni ennek a sorozatnak, én csak azt tudom mondani, hogy nem hiszem, hogy ennél jobb sorozatot gyártottak valaha.
10/10
Túrin 2020 nov. 27. - 00:34:22 10/10
(30/40)
Most fejeztem be, paff, kész, arcom letettem.
Minimum az évtized sorozata, nálam tuti minden idők 5 legjobb sorozatába bekerült (Twin Peaks Breaking Bad, Six feet under, Northern Exposure és The Leftovers volt ott).
Zseniális, letaglózó, agyas, gondolatébresztő, izgalmas, stílusbravúr (többféle), drámai, művészi.
Jaj, de jó, hogy vannak még emberek a világon, akik nem csak a szájukat jártatják, hanem dolgoznak, hogy valami újat, valami értékeset hozzanak létre és közvetítsék nekünk!
Köszönöm, Mr. Robot, köszönöm, Sam Esmail!
10/10
Film_Mániás 2020 nov. 20. - 12:02:51 10/10
(29/40)
Nekem összességében az első évad tetszett. A második évad viszont már elérte nálam azt az unalmas, vontatott szintet, hogy már nem fogom végig nézni! Igazából már azt sem tudom, hogy mikor képzelődik és mikor valósak a dolgok. A helyszínek is össze-vissza változnak, figyeli az ember a szálakat, de nekem ez már nagyon erőltetett.
10/10
csomolungma 2020 márc. 09. - 11:30:50 10/10
(28/40)
Uristen...hat sokkolo...nekem a 4. evadra allt ossze, sajnos a 1-2 evad eleg nagy katyvasz, foleg azzal a Angela szallal ,de a vege fele haladva lelkileg egyre durvabb, erdekesebb lesz.
SPOILER:
Konkretan 4./7 az eleg megrazo lelkileg, sosem lattam ilyen esemenyt feldolgozni sorozatban.Megrendito es meghato, felteszi az i-re a pontot.. Hat akarki ezt nem fogja erteni, ertekelni. Nagyon jo sorozat
10/10
Zeke 2020 febr. 01. - 13:35:53 10/10
(27/40)
Szerény személyem véleménye nyilvánvaló; a valaha készített legzseniálisabb sorozat. A karakterek ábrázolása egyszerűen remek és habár a disszociatív személyiség zavar - aminek egyébként semmi köze a skizofréniához, a gyengébbek kedvéért - bemutatása talán kicsit erősre sikeredett, úgy vélem rengeteg embernek szükséges lenne megnéznie annak érdekében, hogy megértse azokat, akik mentális gondokkal küzdenek. Fantasztikus, jó történet és hihetetlen mennyiségű informatikai tudás is elkelhetett a megalkotásához. 10/10!
6/10
zimike 2019 dec. 25. - 14:34:11 6/10
(26/40)
Elég szánalmas sorozat bár voltak benne élvezhető izgalmas epizódok
De sajnos néhány epizód izgalma nem elég ahhoz hogy egy több évados
sorozat JÓ legyen ! Mondom ezt azok után hogy végignéztem a 4 teljes
évadot . Eddig vártam hogy jó legyen ...nem lett az .
Ha az ember nem képzett pszichiáter és linuxos programozó egyszerre
NE KEZDJEN BELE ebbe a sorozatba mert csak SZENVEDNI fog .
Részemről IDŐPOCSÉKOLÁS volt . A fiatal unokaöcséim biztatására
(akik hangmérnök ök és informatikusok) kezdtem bele ebbe a katyvaszba.
Mellesleg pszichiáter akartam lenni aztán villamosmérnök lettem .
De a történet így sem jött át igazán . Hasonlóan elvesztegetett idő
volt A rejtély nevű (Fringe) sorozat amit két évad után hagytam abba.
A két sorozat az időugrás /párhuzamos világok miatt hasonlít egymáshoz
de A rejtély egy klasszissal jobb !!
Dühös 2019 dec. 23. - 23:14:52
(25/40)
Gyenge, szánalmas, olcsó. 1/10
7/10
Drizari 2019 szept. 17. - 16:48:06 7/10
(24/40)
Megnéztem a 3 évadot, és zavarban vagyok, talán a srác krizójának ábrázolása miatt. Emellett nem tűnik konteónak az 1% 1%-ának befolyása, hiszen fegyvereket adnak el nemcsak baráti országoknak. A beépített emberek se mese, megtalálhatók ők valamennyire mérvadó ország államhatalmi szerveiben, nyilván nem takarító munkakörökben.
A sorozatról: szóval, lelkületemben zavartak a krizós jelenetek, zavartak az idősíkok közötti ugrálások, de úgy tűnik, ezzel bírtak rétestésztát csinálni a történetből. Ugyanakkor a karakterek kidolgozottak, lehet velük szimpatizálni és ellenük szurkolni. Így a teljesen szubjektív véleményem 7/10
Ogre36 2019 aug. 19. - 10:30:35
(23/40)
Most nézem (nézegetem inkább) a második évadot. De lehet kihagyom, és rátérek a harmadikra. Iszonyatos módon túltolják ezt a skizós dolgot. Inkább idegesítő mint szórakoztató. A történet meg lassan vánszorog. Nyomába sem ér az első évadnak.
Kollár Viktória 2019 jún. 03. - 22:00:08
(22/40)
A Queen film után kicsit furcsa. Leírás alapján jónak tűnik. A hangja kicsit furcsa de nem rossz. Most kezdtem el nézni
Naphinel 2018 okt. 12. - 14:55:33
(21/40)
"A minőségi sorozatokhoz pedig minőségi szinkron is dukál, és szerencsére az Amazon jóvoltából ezt meg is kapjuk." - LOL, ezeket lefizették, hogy a FOS szinkront reklámozzák? :D