Téma: The D Train

arminkiss 2018 febr. 17. - 12:12:41 Előzmény Attlas
(10/10)
Nem rosszból, de ha megnézed az eredeti címet (The D Train), annak már annyira gyanúsnak kellett volna lennie, hogy utánanézz a cselekménynek. Amúgy nem tudom, hogy mi a gondod a meleg témával.
Család alatt gondolom, a feleségedet meg a gyerekeidet érted, és elsõsorban a gyerekeid miatt aggódsz.
Na, mármost. Ha 16-18 évesekrõl van szó (bár ezt nem hiszem), akkor mindegy a meleg-téma, mert már van egy kialakult véleményük, egyedül is olyan filmeket néznek, amit akarnak, ha nem tetszik nekik, felállnak és nem nézik.
Ha kisgyerekekrõl van szó (ezt tartom valószínûbbnek), már ne is haragudj, de nem a meleg szál miatt gázos, ha ilyen filmeket nézel a gyerekeiddel. Másnaposok trilógiát, Project X-et nem akarod velük megnézni? Esetleg a Harmadnaposokat?
Bocs, de ezek a filmek, ahogy a Kicsapongók sem, nem gyereknek valók. Tudom, hogy téged a meleg téma zavar, de sokkal nagyobb gond az ivás, drogozás, bulizás stb mutatása, ami nem egy kisgyereknek való.
4/10
Atis88 2016 okt. 24. - 16:35:02 4/10
(9/10)
Csalódás. Vígjáték kategóriában van, de semmi vicces nincs benne. Plusz ez a meleg szál is teljesen felesleges. Jack Black sokkal többre képes ennél. Pl ott volt a Börni az eszelõs temetõs. Ez viszont 4/10, hatalmas jóindulattal.
baranyijo83 2016 márc. 08. - 16:57:28
(8/10)
elég gyenge film volt a rock suli ami jó volt meg ez a meleg téma ami rossz volt benne
1/10
Ze74 2015 nov. 15. - 20:43:29 1/10
(7/10)
Tömény unalom.....20 percig bírtam,de addig is szenvedtem.
Jack Black-nek a Rocksuli óta nem volt említésre való filmje.(Mármint amiben õ volt a fõszereplõ)
Attlas 2015 okt. 25. - 22:53:24
(6/10)
A következõ panaszomat ha tehetném Hollywoodig üvölteném. Rohadtul elegem van már abból, hogy akaratom ellenére egyre gyakrabban látok gusztustalan meleg propaganda filmet. Leülök a gyerekeimmel a tévé elé és ott égek az miatt, hogy egy gusztustalan meleg filmet nézetek meg velük, holott nem tehetek róla mert az ilyen filmek leírása is aljas módon eltitkolja, hogy az egész film errõl fog szólni. Kötelezõvé tenném, hogy egy plusz filmkategóriát is bevezessenek ezeknek és akkor az ember tudná, hogy mire számíthat és így eldönthetné, hogy megnézi-e vagy sem. Nem elsõ alkalommal járok így, már vagy egy tucat film esetében ért csalódás. Hozzáteszem, semmi bajom a melegekkel, de nem akarom ilyen filmek elé ültetni a családomat. Ennyi.
7/10
iron02 2015 okt. 18. - 21:26:13 7/10
(5/10)
Jack Black jó színész és hatalmas fazon sajátos stílussal ,aki ismeri és szereti a karakterét annak tuti a film,aki nem annak szar.de szerintem csupán szimplán szórakoztató,én jókat nevettem ,persze már bõven elmúltam húsz éves ,a ratyiskodás ma meg már sajnos alap ,úgy ahogyan a holocaust-téma a mozikban.
fantom77 2015 okt. 09. - 17:12:12
(4/10)
Ez a film egy nagy nulla! Még a magyar filmeknél is sokal rosszab!
2/10
AlbYs 2015 okt. 08. - 22:42:12 2/10
(3/10)
hulye buzi film, hanytam tole.
bcsaba73 2015 okt. 08. - 21:52:52
(2/10)
Talán abban nem melegek a fõszereplõk....hánytam a filmtól miközben néztem,ellenben mégis azt mondtam a végén nem is volt olyan rossz.....
Findzs 2015 okt. 08. - 12:45:30
(1/10)
"Dan Landsman (Jack Black) egész életében a 'nem menõ srácok' csoportját gazdagította. Mindent megtett annak idején azért, hogy a középiskola szupersztárjának, Oliver Lawlessnek (James Marsden) a közelébe férkõzzön, ám próbálkozása nem járt sikerrel. Elhatározza, hogy a közelgõ osztálytalálkozó kapcsán felkeresi Olivert, összebarátkozik vele és befészkeli magát a srác otthonába, egész életébe."

Kicsit két pasi meg egy kicsi -re hajaz a sztori, érdekes lesz :)