Téma: Rendõrautó

5/10
King Diamond 2016 jan. 03. - 19:49:55 5/10
(14/14)
SPOILER IS LEHET BENNE!!!
Én sem számítottam ennyire unalmas filmre. Merthogy ez sajnos eléggé az lett. Pedig azért általában szeretem a lassabb folyású filmeket is, vissza lehet olvasni a hozzászólásaim között. A történet elmegy, szerintem nem feltétlen hiteltelen, biztos vannak olyan gyerekek, akik szintén így cselekednének egy ilyen szituációban. A színészekkel már inkább van gondom, Kevin Bacont leszámítva, aki remekül hozza a rendõr karakterét. Viszont a két gyerekre nem is találhattak volna idegesítõbb szereplõket. Bár lehet, hogy a szar szinkron is rátett erre, angolul nem tudom, milyen. Megmondom õszintén, egyáltalán nem sajnáltam, amikor golyót kapott a gyerek. A másikat inkább sajnáltam volna. A bûnözõ is eléggé béna volt. Nekem nem volt hiányérzetem a karakterek háttértörténete felõl. Érdekesség mondjuk, hogy a diszpécser hangja az Kevin Bacon felesége volt, Kyra Sedgwick. A vége olyan meg szintén olyan, amilyen, valamennyire nyitva hagyták. A magyar hangok nem a legjobbak, kedvelem Kõszegi Ákos hangját, de hogy lassan már tényleg a legtöbb idõsödõ színészt õ kapja meg, az kicsit túlzás. Egyszer meg lehet nézni, ha valaki egy lassú filmet szeretne nézni.
5/10
2/10
Atis88 2016 jan. 01. - 17:43:16 2/10
(13/14)
Nagyon vontatott a történet vezetés, ráadásul a sztori annyira kevés, hogy még ezt a másfél órát sem tudja kitölteni, pedig húzzák mint a rétestésztát. A karakterek sincsenek kidolgozva, semmi háttér infó senkirõl, engem ez zavart. 2/10.
5/10
bj029 2015 dec. 28. - 00:22:03 5/10
(12/14)
Nagyon gyenge. Számomra az éppen nézhetõ kategória, nem ajánlanám senkinek sem. Nem éri el a közepes szintet, sõt... Jóindulattal 10/5.
5/10
Hellas 1903 2015 nov. 04. - 12:10:59 5/10
(11/14)
Nem tudom valami kis plussz hiányzott a filmbõl , különben jó film lett volna , igy sajna ebben a formában nekem egy erõs közepes film !
7/10
Vadrenalin 2015 nov. 03. - 22:56:10 7/10
(10/14)
Érdekes, hogy mennyien nem szerették ezt a filmet, pedig szerintem egész jó volt. Hogy miért? Egyrészt más volt, mint a megszokott tucatfilmek, és az ilyenekkel szemben eleve megbocsátóbb vagyok. Másrészt igenis volt benne feszültség jócskán. Harmadrészt - és szerintem legfõképp ez adta az izgalmát - nagyon életszagú volt. Az abszurd alapszitut leszámítva - annak következményeként - teljesen úgy történtek a dolgok, ahogy a valóságban is történhetnének, az emberek a való életben is pont ennyire hülyék, és ha ilyen helyzetbe keveredtünk volna gyerekkorunkban, simán lehet, hogy mi is ugyanilyen ostobán viselkedtünk volna. És persze ugyanígy nem tudtunk volna semmit az elõzményekrõl, és az életünk bármely pillanatában van vége a filmnek, lettek volna még lezáratlan szálak. Közben viszont halálra izgultuk volna magunkat, akkor is, ha nincs minden pillanatban véres akció.
1/10
nikato 2015 okt. 16. - 23:28:39 1/10
(9/14)
Borzalmas!!!! Ilyen hülye gyerekek nem léteznek, de ha igen, akkor kisegítõsek!!! A vége sem lett rendesen befejezve!!! Kõszegi Ákos pedig úgy látszik minden idõsödõ színészt megörököl. Rátótitól megörökölte Tom Hanks-et és Kevin Bacont. Kb. 4 szereplõs film!
6/10
pihes 2015 okt. 12. - 14:53:22 6/10
(8/14)
Teljesen spontán a sztori.
Gyerekjátékból kiinduló, véres történet...

Egynek, jó volt.
3/10
stupek2 2015 okt. 11. - 12:10:27 3/10
(7/14)
Se eleje, se vége. A rendõr karakterét jobban ki lehetett volna hangsúlyozni, nemigen láttam rajta a lehetetlen helyzetet. A film vége felé meg jól is jöhetett volna ki belõle, ha beszól rádión! (Pld ellopták az autóját, de megtalálta, erõsítést kér stb..) De helyette... na nem írom le..
A gyerekek meg úgy hülyék ahogy vannak. Honnan jöttek, miért, hová mennek? Az idegbajos nõ meg kész szerencsétlenség. Majdnem azt mondtam háromszereplõs film, kevés költségvetésbõl.
7/10
Gladyator 2015 okt. 10. - 21:26:39 7/10
(6/14)
Hát ez ölég low budget lett, ráadásul az a kevés sem látszik, hogy költötték volna bármire is :D
rendhagyó...
Pár dolgon felül kellett emelkednem, igy végül is tetszett és ez a lényeg nem?
franszoá81 2015 okt. 09. - 11:17:29
(5/14)
hasonló film mint a tavalyi országúti bosszú amiben robert pattinson meg guy pearce játszott, de ez még annál is gagyibb meg unalmasabb. a két kölyök abszolút lehetetlen karakter, ilyen hülye gyerekek egyszerûen nem léteznek. ritkán tekergetek bele egy filmbe, de itt a 80 percbõl simán csináltam 50-et.
szigorúan csak azoknak ajánlom akik már látták a világ összes filmjét és nem tudnak mit nézni
vasárnapinézõ 2015 okt. 09. - 05:42:10
(4/14)
Zsarujárgány
4/10
Dudvarek 2015 szept. 28. - 10:58:31 4/10
(3/14)
Semmi kérdõjel nincs itt sajnos. Ez a film egy amolyan csomópont. Ahol fura emberek találkoznak egy abszurd szituációban. Abszurd dolgok születnek. A történet apró részletei nem is fontosak. Lehetett volna belõle jó film is, mint a Ravasz az agyból, de nem lett. Sajnos a poénok nem ültek eléggé, pedig volt rá lehetõség. A történet nem volt túl érdekes, a karakterek nem voltak túl magával ragadóak, szerethetõk. A film egyetlen pozitívuma, hogy nem is húzták túl sokáig.
10/4
9/10
benvenuto1 2015 szept. 15. - 01:08:37 9/10
(2/14)
Inkább western ez, mint krimi. Nem szájbarágós, és nem is kell mindent megmagyarázni. Éppen elég a feszültség, ami végig fennmarad.
3/10
Ze74 2015 aug. 29. - 23:31:34 3/10
(1/14)
Csupa kérdõjel ez a film.
Mit piszkos dolgot csinált a zsaru?
Kik voltak,és honnan a nagy semmibõl tûntek fel a kölykök?
Stb....