Téma: Maggie

10/10
ControlAlt 2022 szept. 06. - 19:20:29 10/10
(34/34)
Régen láttam de engem nagyon megfogott.
4/10
sorozatneked.hu 2021 ápr. 13. - 06:04:58 4/10
(33/34)
4/10

Tényleg nem egy zombis film, erre készüljetek fel! Inkább egy lassú dráma egy zombis világvége környezetben. Egynek elment, de többet nem hiszem, hogy elő fog kerülni.
6/10
csmya 2019 dec. 29. - 23:10:47 6/10
(32/34)
Típikus középkategóriás film!
Egyszer nézhető.
plokmi 2018 júl. 08. - 16:55:47
(31/34)
Életem első zombi témájú filmje, amire csak azt tudom mondani: ez igen. Gratulálok a írónak, rendezőnek, színészeknek. A film zseniális. Kategóriájában magasra tette a mércét.
10/10
Wilson241 2018 ápr. 14. - 08:33:02 10/10
(30/34)
Az 5 pontos ertekeles miatt meg sem neztem volna, de olvastam rola ajnarozo kritikakat es ugye Arnold, hat megneztem. Nagyon tetszett, eszmeletlen nyomaszto, nagyon lassunak irjak, de szerintem egy svedhez kepest meg porgos is a mufajaban. Spoiler: Nem ertem a lentebbi hozzaszolokat, hogy miert kifogasoljak a zombi vonalat, hisz pont emiatt van teljesen patt helyzetben Arni, mivel mar a nyakara jarnak a rendorok is es mar minden oldalrol kilatastalan a helyzet, teljesen elszigetelodik, mig pl. egy betegsegnel azert nem hiszem, hogy a jard kopogtat, hogy add mar le a gyereket, vagy nyird ki, mert gond lesz. A rendor barat / orvos barat karakter es a veluk kapcsolatos szituk nagyon ott vannak, nagyon utnek. Az apa-lanya kapcsolat... Talan ezert is volt ilyen hatassal ram a film, ket lanyom van. A befejezes nagyon odacsap szerintem.

Ellenben nem csodalom a sok csalodottat, egy b kategorias hentelos Arnold zombifilmet var es ezt kapja... :D
10 pontos a reszemrol.
McJames 2016 máj. 22. - 04:33:43
(29/34)
Nem hinném, hogy Oscar miatt készült volna a film, és nem vagyok dráma-nörd, és Arnold még mindig olyan, mintha az arcizmai veleszületetten botox-kiválasztás funkcióval is bírnának, de mindezek ellenére ez egy szívhezszóló, gondolatébresztõen jó kis film. Nyilván vannak hiányosságok a történetvezetésben, de ezzel szórakozzanak a "lélektelen filmkritikusok", én filmet akartam nézni, nem boncolni... vagyis 8/10.
Akiknek meg az hiányzik legjobban ebben a filmben, hogy hogyan alakult ki a vírus, meg hányan fertõzõdtek meg stb., azoknak üzenem, hogy ez a történet nem errõl szólt, egyébként meg használják a fantáziájukat (gondolkodjanak), ha nem megy magától a dolog, akkor olvassák el a Max Brookstól a World War Z-t pl., aztán próbálják megnézni újra ezt a filmet. Megérdemli...
5/10
michael corleone 2016 febr. 16. - 07:29:51 5/10
(28/34)
Sajnos színtelen szagtalan unalmas film,próbál drámai lenni/müvészieskedni de nem sikerül.Az sem derül ki hány fertözött van,vagy hogy alakult ki a vírus.Végigkinlódtam de nem érte meg.10/5.
-Ha a HIV virusról szólna akkor sem kapna oscart pláne Arnolddal a föszerepben(aki ugye soha nem tudott semmit hitelesen eljátszani a gépen-Terminator kívül),a Philadelphiában meg volt egy Hanks meg egy Washington akik galaxisokkal jobb színészek mint Arnold.
10/10
Vajaskenyér 2016 febr. 06. - 14:26:32 10/10
(27/34)
Hibátlan összefoglalás és válasz! Mélyen egyet értek!

Sokan egyszerq zombis horrort vártak, azok csalodnak, mert ez annál sokkal több és komolyabb!
10/10
Gomez1 2016 febr. 06. - 14:22:15 10/10 Előzmény Atis88
(26/34)
Mert ez nem egy klasszikus "zombis film"!
Ez két emberrõl, apa és lánya lélektani küzdelmérõl szól.
Ha ez HIV vírusról szólna, Oscart kapna mint a Philadelphia. Pedig ott nem egy szülõ és gyermeke drámájáról szolt, hanem csak két b....
Belmont 2016 jan. 24. - 13:53:59
(25/34)
Meglepett ez a film. Hajnali álmatlanságomban találtam meg a "legismertebb videómegosztón", semmit nem tudtam róla. Valahogy kimaradt.

Hát mit mondjak, pont nem sikerült visszaaludnom rajta... Kifejezetten bejöttek a B-kategóriás jellegû helyszínek, szereplõk (az esetlen szövegeket, szituációkat én emiatt elnézem neki). Az ötlet szerintem remek, hogy nem rögtön változnak át, hanem hosszú haldoklás révén. Iszonyatosan nyomasztó és pont ott horrorisztikus, ahol annak kell lennie. Bár mint írtátok, az is tény, meg a fiatal hozzászólók is mutatják, hogy csak az tudja magát igazán beleélni a lassú elszigetelõdésbe, az értetlenségbe, az idegõrlõ leépülésbe, aki már tudja az egészet valamihez kötni. Nem akarok szpojlerezni, de az erdõs jelenet, a szembesülés az elkerülhetetlennel borzalmasabbra sikerült bármelyik ijesztgetõs horrornál. A többieknek jobb is, ha unalmas és nézhetetlen, maradjon is olyan.
3/10
Atis88 2015 dec. 08. - 19:12:39 3/10
(24/34)
Csalódás ez a film! Nincs kibontva rendesen a történet sem, de a nagyobb baj az, hogy rettentõen unalmas. Nem is néztem végig. Zombis filmhez képest alig van akció.
Láttam az index kritikusa szerint "Ütõs Walking Dead-klón lett Arnold zombifilmje" Nos nem tudom mit nézett, de ez az ütõstõl távol áll, a twd-tõl meg még távolabb.

3/10.
9/10
Spooner 2015 nov. 25. - 20:30:34 9/10
(23/34)
Aki Schwarzi miatt akciófilmet vár az csalódni fog.. én mondjuk nagy Schwarzi rajongó vagyok és jó volt egy ilyen szerepben is látni... sokan írták itt lentebb h unalmas volt számukra, nemtom engem végig lekötött, nem nézegettem az órát, hogy mikor lesz már vége.. mondanivalójával és a megvalósítással is elégedett vok.. talán kitérhettek volna kicsit jobban arra, hogy hogy alakult ki a vírus..
5/10
King Diamond 2015 nov. 24. - 22:51:09 5/10
(22/34)
Elõre leszögezem, hogy számomra leginkább azért volt unalmas, mert egy nehéz nap után néztük meg, a film kezdetekor még nem éreztem magam nagyon fáradtnak, de kábé a felénél már szunyókáltam. Viszont újranézni nem fogom, mert bõven megmaradt annyi, hogy le tudjam írni a véleményem. Gondoltam/tisztában voltam vele, hogy ez nem egy Holtak hajnala stílusú film lesz. A történet nem volt rossz, a színészek is jól játszottak, külön öröm volt Schwarzeneggert egy ilyen jellegû filmben látni, a zene kellõképpen támogatta a film hangulatát, amirõl szintén azt lehet elmondani, hogy lényegében megfogott. Viszont mégis, unalmas volt, de ez inkább a fáradtságnak is köszönhetõ bizonyos szinten (bár, ha egy pörgõs zombis horror lett volna, akkor nem biztos, hogy szunyókálok, de végül is elõtte már sejtettem/gondoltam, hogy nem olyan lesz). A magyar szinkron jó volt, bár én szinte végig nem ismertem meg Gáti Oszkár hangját, azt hittem, hogy Schneider Zoltán a magyar hang, tökre olyan volt, mint Laurence Fishbourne-nek a Hannibalban.
Egyszer meg lehet nézni, de én jobban kedvelem a Holtak hajnala, 28 nappal késõbb, Resident Evil jellegû zombis filmeket és persze a The Walking Dead sorozatot.
5/10
Gollam24 2015 nov. 23. - 11:01:00
(21/34)
Remek film.....szerintem az, aki nem értette netán unta egész egyszerûen nem értette a filmet, vagy csak szimplán empátia hiányában képtelen átérezni beteg esetleg fogyatékkal élõ emberek szenvedését, mert nyílván a zombivá válás egyfajta metafora a beteg emberekre. szép mûvészfilm, 9/10.
shoc 2015 nov. 22. - 16:49:06
(20/34)
30 percet bírtam. Utána tekergetve néztem.
Nagyon szeretem svarcit, de számomra roppant unalmas volt.
k11zoltan 2015 nov. 21. - 23:03:51
(19/34)
Hát ez tényleg nm volt valami jó.
9/10
Rocco83 2015 nov. 18. - 21:58:28 9/10
(18/34)
Egészen kiváló film.Utólag már sajnálom,hogy sokáig halogattam a megnézését.
6/10
Nico71 2015 nov. 17. - 11:38:38 6/10 Előzmény Igazság Hangja
(17/34)
Teljesen egyetértek! Felesleges volt ebbe a drámába belekeverni a zombi történetet. Egy értelmes, megható film lehetett volna, ha bármilyen valóságos, halálos betegségrõl szolt volna.
Sok forgatókönyvíró, rendezõ próbálkozott már keverni a horrort különbözõ mûfajokat, legtöbbször sikertelenül. (Bár ez a mixelés jobban sikerült, mint a Cooties horror-vígjáték stíluskeverése, ami írtózatosan nagy marhaság lett.)
Általában a horror rajongók nem drámakedvelõk, és fordítva.

A bablevest sem keverjük a mákos tésztával! Külön-külön fogyasztva isteni, ha jól vannak elkészítve!
1/10
stupek2 2015 nov. 17. - 00:11:43 1/10
(16/34)
Eltelt 30 perc és nem történt semmi, összefüggést nem találtam, csak a párbeszédek alapján vonhatok le valamiféle következtetést. neem tudam Schwartzenegger mit keres itt?
5/10
pihes 2015 nov. 16. - 16:05:50 5/10
(15/34)
Egy idõ után, csak Arnold szereplése miatt néztem, és vártam azt a pillanatot, kapaszkodót, ami miatt felfelé tornázhattam volna, az értékelést. Nem volt.
Unalom, dögunalom...