kikelet54 2015 júl. 18. - 22:42:00
(126/126)
Most értem a sorozat végére, nekem a 2. fele jobban tetszett. Az várható volt, hogy Priscila a dili házban fog kikötni, már az elején odavaló volt. Érdekesnek találom, hogy a vége felé mindenki olyan hamar megbocsájtott mindenkinek. Gondolok itt pl.: Regina - Rosario vagy Barby - Rosario kapcsolatára.
Mindenesetre minden bûnös megkapta a méltó büntetését, a jók megtalálták a boldogságukat, nagyon szép vége lett. Rosario nagyon jól nézett ki a menyasszonyi ruhájában.

........ OFF ...........

Szegény Aaron Diaznak már megint meg kellett halnia, már ez a 3. sorozat, amiben így ér véget a szerepe. Elõször A gonosz álarca, aztán a Lucia - A sors üldözöttje, és végül ez a sorozat. Kár egy ilyen jó pasira ilyen szerepeket osztani.
Mizsitimi 2015 júl. 14. - 16:17:04
(125/126)
Hiába a sok tipikus telenovellás klisé, nekem tetszett ez a sorozat. többször nem nézném, de egyszer nézhetõ volt. Elvoltam vele délutánonként, régen láttam ilyen lightos filmet, de valahogy jólesett nézni. A mostani sorozatokat úgy megcsûrik-csavarják, hogy tetszett a kiszámíthatósága!
Sziasztok, szép napot!
offtopic
ildimix 2015 júl. 04. - 09:52:08
(124/126)
A film 107 részes utána sajnos nem adnak új sorozatot hanem az örökséget fogják ismételni. Én nem fogom nézni jó sorozat volt de nemrég vetítették. Aki nem látta annak ajánlom. Nem bánom ha vége lesz a rosarionak 1 zagyva sorozat újra nem nézném és senkinek nem ajánlom.
malvinkicska 2015 jún. 01. - 21:16:08
(123/126)
Igazad van én már vagy két hete abba hagytam olyan sok sületlenség van benne, egyszerûen meguntam, húzzák vonják, semmi értelme, mikor Alajandro volt felesége megjelent azt hittem hoz egy kis szint, de nagyot tévedtem egy olyan korú fõszereplõ férfiért rajonganak a nõk, ráadásul még mindig az anyja parancsol gazdag ügyvéd költözzön el a másik én Aaront nem szeretem, ahogy játszik az nem játék az én szemembe, nem érdekel mennyi a nõ rajongója, csak egy kis szürke egér, nekem. A szenvedély száz színe az is borzalmas, amit követnek benne de azt nézem , mert Erick Elias nagyon jó színésznek tartom amit láttam mindenben jó volt.
offtopic
ildimix 2015 jún. 01. - 20:53:03
(122/126)
Végre Nacho és a kislány jóban van egymással. Engem ez az eestebanos szál nem érdekel nem szeretem bûnözõket. A vak lány aki nem is vak és az apját nem kellett volna betenni a sorozatba. Végre Anna férjét letartoztatták már õket is untam. Nagyon remélem a sorozat 105 részbõl fog állni. Ha valaki kérdezi senkinek nem ajánlom ezt a sorozatot ha ismételni fogják. Magdalena meg már végre mikor fog beszélni? Ezt is unom, hogy nem tudja kinyögni vagy leírni nem Alahandro az apja a lányának. Danielt sajnálom mert õ sérülni fog ebben a történetben. Én már heti 1 2 alkalommal nézem az ismertetõ elolvasása bõven elég.
offtopic
ildimix 2015 máj. 15. - 07:59:01
(121/126)
Na itt vagyok. Már csak 1 héten egy 2 alkalommal nézem ezt a bugyuta történetet. Remélem nálunk nem lesz 145 részes elég lenne a 105 rész. Szerintem Prissillla a selyemfiútól terhes nem Alahandroé a gyerek. Ezt az Anás szálat nem tettem volna bele. Remélem visszamegy a férjéhez utána már nem fog szerepelni.

Barbi anyját bírom nem semmi pénzt nem ad az átalakításra pedig biztos jól keres. Vajon a sorozat végéig itt lesz? Azt gondoltam Barbi lebénul de tévedtem. Nachot 1 kicsit sajnálom remélem a sorozat végén összejön a lánnyal.
kikelet54 2015 máj. 12. - 20:55:29 Előzmény malvinkicska
(120/126)
Szerintem is helyre teszi Priscilat, ideje már az orrára koppintani. Kíváncsi vagyok mit tervez a volt feleség, szerintem rosszban sántikál.
malvinkicska 2015 máj. 11. - 16:17:11
(119/126)
Megtöröm a csendet, mert látom online közel két ezren is nézik, már bele néztem az tetszett, meg jött a volt feleség, az jól adja a formáját, ott jóval kezd Priscila úgy látom emberére fog akadni. Guy Ecker boldog lehet közel 60-évesen ennyien rajonganak érte.
malvinkicska 2015 máj. 02. - 07:49:12
(118/126)
Régen nem írtunk egymásnak elég bugyuta éna héten szerdától feladtam nem bírom ezt a sok sületlenséget, Priscila amit követ az már nálam kiverte a biztosítékot. Az M3-on ismétlik a pampák királya azt nézem én nem láttam , nagyon jó, annak eddig még van értelme.A szenvedély sz sz azt sem nézed.
offtopic
ildimix 2015 máj. 02. - 07:34:31
(117/126)
Malvin már nem nézek minden részt a sorozatból. Agyatlan semmitmondó sorozatnak tartom nem bánnám ha nem is adnák le végig. Idegesítõ Barbi viselkedése sajnálom a kislányt, hogy Nacho durván bánik vele. Prissilla is mehetne a börtönbe. Egész nyáron ezt a bugyutaságot fogják leadni?
malvinkicska 2015 ápr. 29. - 13:44:47
(116/126)
Nagyon jó az új cím ez illik rá, még is sokan nézik, nem tudom miért ez van.
hanguktaekwondooo 2015 ápr. 29. - 13:03:50
(115/126)
az agyatlanság fogságában
abban
1/10
Tilda36 2015 ápr. 29. - 13:03:13 1/10
(114/126)
"Azt akarták, hogy tünjön el", mármint Rosario az anyjával együtt - ez lemaradt!
1/10
Tilda36 2015 ápr. 29. - 13:01:26 1/10 Előzmény malvinkicska
(113/126)
Bele-belenézegetek még, de már agyamra megy ez a hülye, elmebeteg Priscilla a keresztanyjával együtt. Azt akarták, hogy tünjön el, megtette ezután még mindig üldözik. Errõl fog szólni az egész? Alejandrot sem értem, egy meglett középkorú férfi mégis az anyja parancsolgat neki. Ügyvéd létére nem tudott 57 éves korára egy lakást összehozni?

Úgy láttam tegnap Priscilla lelõtte a magánnyomozót , ez a nõ komplett õrült és ezt nem veszik észre???
malvinkicska 2015 ápr. 28. - 12:12:37 Előzmény Tilda36
(112/126)
Megkérdezhetem nézed még, én nézem csodálkozom , most teljesen, más irányba vitték, mert elmentek Rosarioék, igaz megtalálta a nyomozó, vajon kinek fog elõbb szólni P-nek vagy Alejandronak.
malvinkicska 2015 ápr. 22. - 10:18:19
(111/126)
Elnézésed kérem nem ment oda el azért írtam ide, nem fogok többet.
offtopic
ildimix 2015 ápr. 21. - 22:12:11
(110/126)
Én a héten csak az ismertetõt olvastam el a filmnek ennyi is elég volt belõle. Malvin kérlek a jövõben ne írj privát üzenetet a porton ha magánban szeretnél írni használd a már megadott e-mail címemet. Köszi a megértést. Ha szeretnéd tudni az okát megírom de csak ha e-mailben írhatom a többiekre nem tartozik privátban meg nem írok. Holnapra mindenkinek szép napot!
malvinkicska 2015 ápr. 19. - 07:20:28
(109/126)
Lorena tényleg jó színésznõ volt amiben láttam teljesen más, ezt már én is írtam elõzõleg ez nem áll jól neki, a valóságban korban valóban jobban illenének,mint Rosario Alejandroval, de a valóságban is mostanság nagyon buknak a fiatal lányok az idõsödõ férfiakra, és nem csak a színészek között.
kikelet54 2015 ápr. 18. - 20:15:38
(108/126)
Na most egy kicsit felkavarodott az állóvíz a hozzászólások miatt. Sajnos a mellékszálak nem mindig jönnek be, de valamivel ki kell tölteni azt a százennyihány részt. Én az ilyen "idõtõltõs" sorozatok közben mindig csinálok valami mást, amivel le lehet ülni a tévé elé, vagy ha online nézem tekerek rajta.

Szerintem Lorena Rojasnak ez a szerep nem áll jól. Például a Második életben nagyot alkotott, és sokkal jobban is nézett ki. Lehet, hogy itt már a betegsége észrevehetõ rajta, kár érte, jó színésznõ volt.

Nacho biztos megkedveli idõvel a kis tesóját, mert nagyon aranyos kislány. Rosario a sok rosszindulatú banya miatt még várhat a boldogságára egy darabig.
malvinkicska 2015 ápr. 17. - 16:14:25
(107/126)
Náluk 105 volt a nemzetközi változat 145 van a wikipedian.