Téma: Rising Star

Dolphus Lundgrennus 2015 márc. 05. - 15:10:14 Előzmény Semprini
(243/243)
Magának, kedves barátom, (itt) minden szava arany! Eszméletlen jó és kényelmes ez, mert lusta voltam hosszan kommentelni! Úgyhogy: tack så mycket!
7/10
Larvitar 2015 febr. 18. - 21:13:27 7/10
(242/243)
Pozitív csalódás volt, mivel ez egy kicsit másabb, mint a többi tehetségkutató... Tetszett, hogy a mûsorvezetõk egy kicsit lazábbra vették a figurát (néha talán túlságosan is), meg hogy nem az SMS küldésrõl szólt az egész. Azért azt bírtam, ahogy elõadták hogy ilyen könnyû olyan könnyû az applikáció telepítése... Aztán kiderült, hogy nem is mindegyik okostelefonra jó... :D Például a régebbi WP8 alatti készülékekre (mondjuk WP7-re) nem is lehetett letölteni. Az is furcsa volt, hogy nem mindenkinek jelent meg a képe a falon. Teljes alakos vagy másféle képet nem is láttam. A sztárduettnél is furcsa volt az összepározás, meg a végeredmény is érdekesen alakult a döntõben... Szó-szó, nem csak itt, hanem mindegyik ilyen mûsornál bennem van az, hogy a számadatokba semeddig sem tart belenyúlni... Hogy ez így van-e vagy sem, azt senki sem tudja... Nem a mûsor, hanem a hangulat miatt 10/7.
Cordelia 2015 febr. 17. - 19:47:22 Előzmény Semprini
(241/243)
dehogy védem, éppen azt próbáltam elmondani, hogy egy véleményen vagyok veled. A fórumozás ördöge, ugye mindig ott van. Pont úgy vagyok ezekkel a mûsorokkal mint ahogy a hsz-ben írod. Az elsõ mûsorok jók volták, a voice és ez a rízing szinte nézhetetlen.
5/10
Semprini 2015 febr. 16. - 19:55:09 5/10
(240/243)
Persze, bocsi, csak úgy jött le mintha védenéd a szerkesztõeket. :) Szerintem ez a mûsorformátum alapvetõen elhibázott, olyan sok minden nem tetszett benne, hogy felsorolni is nehéz lenne. A Megasztár ezerszer jobb volt. Na persze az volt az elsõ ilyen típusú tehetségkutató, aztán jött az X-faktor. A Voice még rosszabb volt mint a Rising, azt pár adás után abbahagytam, nem néztem. De ez se volt jó, viszont mikor Palmirát sikerült visszaszavazni, adtam nekik még egy esélyt. Miatta végülis megérte végignézni az adásokat, de a többiek akik jók voltak, mind kiestek, néhányan rögtön az elsõ körben a párbajok miatt. Sok rossz meg bekerült mivel a gyengék gyengékkel párbajoztak, így a fele azoknak is bent maradt.
Cordelia 2015 febr. 16. - 19:25:39
(239/243)
én meg nem vitatkoztam veled, azt hittem beszélgetünk?
5/10
Semprini 2015 febr. 16. - 18:54:01 5/10
(238/243)
"nem véletlen a párbaj összepárosítás (amikor az egyik nyilvánvalóan vesztes lesz, még mielõtt elkezdene énekelni)"

Én sem állítottam, hogy véletlen lenne, szándékosan csinálták ilyen idióta módon, de ettõl az egész sokkal rosszabb. Nem így sikerült, hanem így akarták.
pneklara 2015 febr. 16. - 17:02:00
(237/243)
hübelebalázs-nak volt itt egy érdekes hozzászólása/220./Én is azt hiszem, hogy Fehérvári Alfréd tisztában volt ennek a mûsornak a mozgatórugójával, ezért is csodálkoztam, hogy változtatott a mentalitásán a döntõre. Készséges lett, udvarias, toleráns, talán beszélgettek vele.
Lehet, hogy túl sok bokrot képzelünk, háttérben a csontvázakkal, de maguknak köszönhetik.Akit sokszor rajta kapnak csaláson, hazugságon, annak akkor sem hisznek, ha éppen kérdez.
olahmiki1959 2015 febr. 16. - 15:53:29
(236/243)
Tényleg érdekes Palmira viselkedése!
Ha egy fiatal, szép, életvidám lány megnyer egy versenyt, - sportversenyt, tehetségkutatót, tanulmányit, - ujjong, mosolyog, elsírja magát, a többiek nyakába borul, a karjait az ég felé lökve táncra perdül, egyszóval kiugrik a bõrébõl örömében.
Palmira pedig úgy állt ott, mint aki szinte bocsánatot kér, hogy megnyerte a versenyt, hogy egyáltalán itt van, õt ne bántsák, õ nem tehet semmirõl, szeretné ha minél hamarabb véget érne ez az egész felhajtás.....
Érthetetlen...:)
Nem tudom, valaha ki fog-e derülni ennek a viselkedésnek az oka, családi, szakmai, személyes ok, vagy a kulisszák mögé való betekintés lehetõsége van-e a háttérben, esetleg meglátott, megtapasztalt valami olyasmit, amit nem kellett volna, ami az õ tiszta, romlatlan lelkének "sok volt", észrevette a manipulációt, a média befolyását a közönségre, vagy meghallotta, hogy veszekednek az öltözõben, a színpadi nagy felhajtás közben a háttérben kitört valami balhé?...
Bármi megtörténhetett, és annak az ellenkezõje is.:D

Sõt, miután egy naiv, érzékeny, de okos lányról van szó, lehet, hogy észrevette, hogy a zsûri tagjai igazából nem örülnek az õ gyõzelmének, mert mindenki Czibi Norbi gyõzelmét várta, és ez ki is ült az arcukra.
A zsûri láthatóan csalódott volt, kelletlenül, kényszeredett mosollyal nézegettek egymásra, vonogatták a vállukat, és amikor a végén Palmirához beszéltek, és gratuláltak neki, akkor is érezhetõ volt, hogy nem ezt az eredményt várták.
Ezt pedig egy érzékeny fiatal észreveszi, és nem tudja elleplezni õ sem, hogy csalódott, hogy nem teljes az öröme.
De az is lehet, hogy teljesen más ok van a háttérben...:)
Cordelia 2015 febr. 16. - 15:32:13
(235/243)
igazad lehet Palmirával kapcsolatban. Furcsán viselkedett. Mint akinek minden mindegy, mint aki be van injekciózva. Mint aki csak azért csinálja végig, mert aláírt egy olyan szerzõdést, amibõl nem léphetett ki.
(Hacsak a fater nem kent le két pofont a színfalak mögött mégis?)
pneklara 2015 febr. 16. - 15:28:32
(234/243)
Annyira, de annyira kilóg a lóláb, hogy elvárják a munkatársaktól a lelkesedést.Nórika úgy meg akar felelni, hogy bakizik, bakizik állandóan, mert azon jár az esze, hogy lelkes legyen, mosolyogjon, és hadarjon, és ordibáljon. A zsûri olyan emelkedett, teátrális és lelkes, mint ha a Metropolitan számára válogatnának szólóénekest, a világ minden tájáról a legjobbak közül.
És olyan undorító, hogy ma már semmit nem rendeznek hazugság, manipuláció, csalás nélkül.
Szerintem az a megrettent Palmira is észre vehetett valamit a színfalak mögött, de fiatal kora miatt nem tudott leplezni, színlelni.
Mindig azt ígérik, hogy az új mûsor más lesz, mint az elõzõek, de a "fûszerrel" mindent ugyanolyan élvezhetetlenné kotyvasztanak.
Cordelia 2015 febr. 16. - 15:08:14
(233/243)
gondolom, van a mûsornak dramaturgiája, nem véletlen a párbaj összepárosítás (amikor az egyik nyilvánvalóan vesztes lesz, még mielõtt elkezdene énekelni), ha nem így lenne, azt mondanánk, hogy amatõrök.

Jól mutat a Palmira mindenféle szempontból, egyszerûen gyönyörû, mint egy afrikai szobrocska. A kudarctûrõ képessége vasárnap este az amõba szintjén volt. Mondjuk nem egy Tóth Andi-féle vaslédi, az biztos.

A Cibi sokat szenvedett (miközben énekelte azokat a fájdalmas dalokat), jó, õ is ki akar törni, de ezt a kártyát már annyian kijátszották (Gáspár Laci, Oláh Gergõ).
Cordelia 2015 febr. 16. - 15:01:42
(232/243)
és nem átallottak megfenyegetni, hogy ez volt a rízing sztár elsõ évadja. Nem kérünk többet. A jó öreg megasztárt nyugodtan vegyék elõ. Nem tudom ki fog ott énekelni, már mindenki énekelt az országban, de ott legalább lehetett különbözõ stílusokat is hallani (az elsõ két szériában, amikor még nem sajnálták rá a pénzt). Volt reggae, swing, musical, trendi, nem trendi.
pneklara 2015 febr. 16. - 11:33:26
(231/243)
És ez az este, azzal, hogy nem szakértõ közönség kezébe tették a döntés, rangsorolás jogát, nem arról szólt, hogy ki a jobb, a felkészültebb, hanem arról, hogy ki a nézõi átlagnak a SZIMPATIKUSabb. Ki tudja, kik szavaztak? Kik ferdítették az eredményt? Így egy bájos pösze kislány is megnyerhetné a versenyt egy profi versmondó színész elõtt, mert õ a szimpatikusabb, szerethetõbb. Ez a szavazás most errõl szólt.
5/10
Semprini 2015 febr. 16. - 11:29:24 5/10
(230/243)
Sramek így is tovább jutott el, mint kellett volna (sztem sokat köszönhet a Jimmy-rajongóknak). Ahogy Fehérvári is rendkívül túl volt értékelve, náluk ezerszer jobbak estek ki sokkal korábban, a hülye szabályoknak és a ritka szerencsétlen párbajösszeállításoknak köszönhetõen. Nonszensz volt ez az egész mizéria. Még szerencse, hogy végül olyan nyert, aki tényleg megérdemelte, de ha belegondolunk, hogy Palmira az elsõ körben Gyopár ellen esett ki, aki utána majd minden adásban veszélyzónába került?! Szerencsére a nézõknek megadták az esélyt, hogy vissza tudták szavazni.
pneklara 2015 febr. 16. - 11:19:22
(229/243)
Azt hiszem, hogy a rendezõknek secko jedno, hogy Norbi, vagy Palmira, de azt nehéz lett volna elkönyvelni, hogy a döntõért Sramek énekel. Nem is hiszem, hogy eljutott volna Péter idáig, de a szavazók szerették, és képesek lettek volna megnyeretni vele a szavazásukkal. Így aztán lépni kellett. Na ne már, hogy az utolsó elõtti pillanatban nem a fal, hanem a számológép hozza ki a századnyi különbséget. Ezt nem hiszem el!
Nekem tetszett Palmira érettsége, de a fiatal kora miatt még nem megbízható, Czibi Norbi csupaszív, de hamiskás.Nincs nekem semmi bajom az eredménnyel, de ezt is manipulálni kell? Pár hozzászólással fentebb írtam, hogy elfogadom a nem profi nép döntését, de ha a szakemberek manipulálnak, az kétségbeejtõ és elszomorító.
olahmiki1959 2015 febr. 16. - 11:18:03
(228/243)
Szerintem ennek a dolognak - hogy nem emelkedett fel a fal, egy versenyzõ mégis továbbjutott mögötte, - lesz még folytatása, akár hivatalos formában is.
Biztos vagyok benne, hogy ezt nem csak mi, hanem mások is észrevették, a szakmában mindenképpen.:D
olahmiki1959 2015 febr. 16. - 11:13:12
(227/243)
Talán Attila, - valóban, és nem Tamás, ahogyan írtam, ez is csak azt jelzi, hogy mennyire jelentéktelen figura, még a neve sem ugrott be rendesen, - tényleg nem nyerte meg a Megasztárt, viszont utolsónak bentmaradt férfiversenyzõként, akkor kikiáltották Magyarország legjobb férfihangjának, ami a közröhej kategória!:DDD
Egy erõtlen, nyüszítõ hangú, hamis, szupertehetségtelen kis figurát!

A Rising Star döntõjében a százalékok viszont pontosan azért voltak a szokásosnál alacsonyabbak, mert - ahogy írtam - a zsûri szavazatai most nem adódtak hozzá a nézõk szavazataihoz.:D
Ezt a mûsorvezetõknek 5 perc után észre kellett volna venniük...:)
Cordelia 2015 febr. 16. - 11:07:11
(226/243)
Singh Viki majd átsétál az X-Faktorba és újult erõvel lecsap (ránk)
Palmira olyannyira rosszkedvû volt, mint aki nem örül annak, hogy ott van (lehet, hogy a faterja miatt?)
Peter Karnevál nem nyerhette meg, mert akkor tankok indultak volna a baráti szomszédország felé
Az a kigyúrt fiú végig furcsa volt, a reszelõvel a torkában, a furcsa szemmozgásával, megfejthetetlen testbeszédével

Az egészé mûsor annyira unalmas volt, hogy sem Szörnyella kalapjai, sem Keró drámai felugrásai nem segítettek rajta. Sajnos a szép Ördög Nóra sem. Pedig megkóstolta Srámek mama Marlenkáját is
5/10
Semprini 2015 febr. 16. - 11:05:34 5/10
(225/243)
Azért ugye nem azt akarod ezzel mondani, hogy Sramek inkább megérdemelte volna a gyõzelmet mint Palmira? Oké, a retró dalokkal sokaknak belopta magát a szívébe a szlovák srác, van is hangja, és tegnap is hozta a formáját (a két elsõ helyzettel ellentétben) na de ne már, hogy Palmiránál jobb lenne??? Nem is egy ligában játszanak!
pneklara 2015 febr. 16. - 11:01:56
(224/243)
Szívesen tanúja lettem volna annak a zavarodottságnak, amikor tudomásul kellett venni, hogy Sramek lesz a befutó, s Palmira fejezi be a versenyt. Gyorsan kézi vezérlésre fogták a dolgot, s a FAL, ami eddig mindig tudta a dolgát, most engedett az emberi akaratnak. A nagy vesztes Sramek, aki tisztán, lazán énekelt, és most még nem is olyan nótákat, amiket megszoktunk tõle. Kár így lejáratni egy versenyt, ennyi gyanús momentummal. Az elkövetkezõ mûsoraik érdekében.