DUNAWÖLD 2023 nov. 26. - 04:33:26
(63/63)

Azt kell hallgatnom, hogy a Biblia alakja, Sára 💯 évesen újra menstruált


Egy suttyó az előadó, valami hadaró stílusban, és dialektusa is van.
Ennyi birkát össze tudnak szedni
☹️
URI 2023 márc. 19. - 14:05:34
(62/63)
Szánalmas ez a sok béna hozzászólás.. Hiába, van akit nem lehet megmenteni (saját magától)...
1/10
Walaki1234sdfsd 2021 máj. 02. - 11:46:37 1/10
(61/63)
1/10
Olasz32 2020 dec. 27. - 22:00:03 1/10
(60/63)
Ez az ember egy pénzéhes undormány! Egy Istene van a pénz! A két nézhetetlen gyűlölet keltő és szarkeverő TV adójával együtt egy hányadék!
sjozsef39@citromail.hu 2020 okt. 24. - 09:03:27
(59/63)
Nagy marhaság!!!!!!!!!!!
1/10
ondok 2020 máj. 15. - 20:36:18 1/10
(58/63)
Német Szilárd aki a papbácsi fia és egyben hírigazgató begyűjti az összes levitézlett sok Tv csatornától eltanácsolt "sztárokat" miközben a valamennyire minőséget nyújtó emberektől (Friderikusz,Havas) megvált.A reklám lett az Isten és a bulvár silány műsorok..
1/10
5i 2020 febr. 16. - 12:27:20 1/10
(57/63)
Tragikomikus!
filoszemitabéluska 2019 nov. 24. - 16:40:40 Előzmény Horvathzsu.hu
(56/63)
Korábban taxis volt. Akkoriban csak viszonylag kevés balekot tudott naponta átverni, ma pedig ezreket. Bár aki bedől egy ilyen figurának, az meg is érdemli, hogy megkopasszák.
Horvathzsu.hu 2019 nov. 24. - 12:45:48
(55/63)
Csak ütném addig, amíg vissza nem adja a másoktól kicsalt millókat .Nincs problémám a hívó emberekkel (ez az ő problémájuk) de ezt a mocskos agymosó szektát eltörölném.
1/10
makitasunrise 2019 aug. 06. - 10:38:11 1/10
(54/63)
ne engedjétek nézni a gyereknek! veszélyes!
1/10
Qksika 2018 máj. 13. - 12:00:16 1/10
(53/63)
Nyomja nekik a magyarul még helyesen beszélni sem tudó Sanyi bácsi a migráncsozós, Sorosozós kamu kormánypropagandát, a bávatag hívek meg nyelik a dumáját, mint kacsa a nokedlit. Amikor az öreg belekezd egy mondatba, még fogalma sincs , hogy mi lesz a vége, többnyire egy nagy zagyvaság, se alany, se állítmány, se füle, se farka hablaty. Azért Hack Péterből többet néztem ki még a '80-as vége '90-es évek eleje környékén. Hogyan lett jogász, egyetemi oktató, világos fejű, vezető SzDSZ-es politikusból, a Liberális Konzervatív Unió szóvivőjéből Fideszes HIT-gyülis agymosott , aki ott rázza magát és fetreng a földön kómás kábulatban. Hihetetlen.
8/10
Máriácska 2. 2017 ápr. 04. - 18:15:45 8/10
(52/63)
Csak az elsõ szakasz, mely a gyermekekrõl szól az az én irományom. A többi idézetek mind tõled származnak, magadat idézted, sõt költõinek véled azokat. Én azonban úgy látom nagy és sok zavar, gyûlölet munkálkodik benned. Tudnod kell, hogy van egy ellenségünk is, akit sátánnak neveznek. Õ mindenkit el szeretne nyerni Istentõl, ezt pedig nem kéne engedned neki. A Vidám Vasárnap résztvevõi Istent keresik mikor az alkalmakra elmennek, és sokszor érezni is lehet az alkalmak résztvevõinek vagy nézõinek az Õ jelenlétét a Szent Szellem által. A Bibliát nem Németh Sándor írta, és az egész nem emberekrõl szól hanem Istenrõl!
Én még átadok neked egy Istentõl jövõ üzenetet, mely a Szentírásból származik, s melyet én - gyarló ember - Isten igencsak türelmes, szeretettel teljes üzenetének tartok. Ezután végleg befejezem ezt a levelezgetést, bármit is válaszolnál, vagy nem válaszolnál a jövõben.
Isten üzenete: "Mert aki akarja az életet szeretni, jó napokat látni, tiltsa meg nyelvét a gonosztól, és ajkait, hogy ne szóljanak álnokságot."
I.Péter 3:10.
8/10
Máriácska 2. 2017 febr. 11. - 15:03:07 8/10
(51/63)
Egyáltalán nem vagy vicces, hiába is gondolod, hogy "jópofi" amit írtál. Nem játszok egyetlen hangszeren sem sajnos, és tagja sem vagyok a Hit Gyülekezetének, azonban fel szoktam venni az Isten-tiszteletüket, és meghallgatom videóról. Akiket én ajánlottam a Hit Gyülekezetet nem kedvelõknek, azok Joyce Meyer és Andrew Womack, akiknek teljesen biblián alapuló tanításai - melyek a Pax tv-n láthatóak - komoly segítséget adhatnak az Istent keresõknek már most a földi napi életükben is.
Isten szabad akaratot adott mindenkinek. Választhatsz: Befogadod-e Jézust a szívedbe, s elfogadod az Õ kereszt-áldozatát, elfogadod-e õt Megváltódként. Ez esetben üdvösséged van, és újjászületett keresztényként más emberré lehetsz!
Ha ezt nem teszed meg, mert nem akarod, akkor sajnos pokolba fogsz jutni, még akkor is ha egyébként nem vagy rossz ember. Esetleg a legjobb bûnös lehetsz a pokolban. Ez az élet gyorsan eltelik, az örök élet viszont örök mennyei boldogság, vagy örök pokol. Választhatsz!
8/10
Máriácska 2. 2017 febr. 05. - 13:03:59 8/10
(50/63)
Németh Sándor a Hit Gyülekezet lelkésze egészen biztosan nem ateista, ahogy a gyülekezet tagjai sem. Nem azzal kell foglalkoznunk, hogy ki a tulajdonos, hanem az a lényeg, hogy a prédikációból tanuljunk, és lelkileg feltöltõdjünk. Néha ezt szoktam tenni a Vidám vasárnap mûsor nézésével. Az Istent keresõknek ajánlanám Joyce Meyer és Andrew Womack bibliai - vallásoskodástól mentes - biblián alapuló remek tanításait, melyek szinte naponta láthatóak a Pax TV-n. Dicsõség Istennek, hogy ezeket a nagyszerû tanítókat küldte el mûsoraikon keresztül Magyarországra a magyaroknak, hogy elfogadják Jézus szívükbe és életükbe fogadása által az üdvösségüket, és el ne kárhozzanak, továbbá amíg itt élnek a földön, mindennapjaik szebbé, jobbá válhassanak. Köszönet azoknak, akik lehetõvé tették és teszik ezeknek a mûsoroknak a nézését - hallgatását!
1/10
Qksika 2016 okt. 28. - 22:46:22 1/10
(49/63)
Ok, csak volt egy korábbi kérdésed "Miért az ateista ATV közvetíti a gyülekezeti mûsort?" (2015. nov. 21. 18:48 | 59/66) arra válaszoltam. Bocs. Az RTL-ben nem hallottam, a wikin olvastam valamikor.
1/10
Qksika 2016 okt. 26. - 01:06:08 1/10
(48/63)
Azért mert az ATV egyetlen, tehát 100%-ban tulajdonosa a HIT-gyülekezet! Az ATV hírigazgtója és egyúttal vezérigazgatóhelyettese pedig Németh Sándor fia, Németh Szilárd.
E-gon 2016 ápr. 17. - 13:49:54
(47/63)
Félelmetes az emberi butaság. Miért gondolják, ha nem létezõ, meg nem történt dolgokat elhisznek, akkor nem úgy fognak elrohadni, mint akár egy elhullott állat vagy egy kihalt fa?
10/10
Máriácska 2015 nov. 21. - 18:27:26 10/10 Előzmény filoszemitabélus
(46/63)
Isten szabad akaratot adott mindenkinek! Senkire sem erõlteti rá magát. Ha valakinek nem szimpatikus egy gyülekezet, egyszerûen ne menjen oda, de ne szidalmazza bizonyítékok nélkül. A leglényegesebb az Istennel való napi kapcsolatunk.
Javaslom mindenkinek a Pax tv-ben szombatonként 15-17 óráig, vasárnap 12-14 óráig látható Joyce Mayer és Andre Womack biblián alapuló, minden vallásos dogmáktól mentes forradalmi tanításait. Sokat segíthetnek az Isten-keresésben otthon a fotelbõl nézve is.
10/10
Máriácska 2015 nov. 14. - 17:44:42 10/10 Előzmény filoszemitabélus
(45/63)
Isten a szíveket vizsgálja! A gyûlölet megmérgezi a lelket! Ha kisgyermekem lenne én a Hit Gyülekezetbe járatnám hittanra. Önmagáért beszél ha megnézi bárki a kiegyensúlyozott, vidám gyerekeket akik nagyobb ünnepnapokon énekükkel és táncukkal "elbûvölik" a hallgatóságot.
El kéne oda menni néhányszor, vagy a TV-ben megnézni, és nem mások kusza elmondása után ítélkezni. "Ne ítélj, hogy ne ítéltessél"!
A legfontosabb, hogy mindenki fogadja be a szívébe Jézus Krisztust mint Megváltónkat, aki számunkra üdvösséget szerzett.
A gyülekezetbe járás csak hasznára lehet mindenkinek. A Hit Gyülekezete nem szekta, hanem egy teljes evangéliumi gyülekezet.
Itt ha 1OO évig élünk is, az semmi az örökkévalósághoz képest, melyet jobb lesz a mennyországban eltölteni Isten kegyeleme által, mint a pokolban ellenségünk a sátán nagy örömére.
xdm 2015 okt. 19. - 20:55:23 Előzmény kzsolt
(44/63)
Jézus ereje, ezt te komolyan gondolod ? Amikor a fõvezér a gyûlölet ellen uszít ? Közös ima, egy párt ellen ? Ez miféle kereszténység? Mi köze ennek a jézusi úthoz? Az ilyen szektákat normális országokban betiltják.