Téma: Bumm!

RedTiger 2017 jún. 22. - 19:51:49
(38/38)
"játszani is engedd" nekem tetszik ez a mûsior, ahogy a vízilabdás fiúk örültek az jó volt :) Tényleg!!! :) Még mindíg inkább ez mint sok más mûsor...egyébként nem értem mi a baj Tillával, egy értelmes, jó humorú, van gyakorlata, egyébként meg mint tudjuk(?) nagyon sok más téren is teljesít, mitõl lenne rosszabb mint egy huszonéves??? Ez csak itt rossz pont érdekes módon...
marisál 2017 máj. 23. - 19:41:19
(37/38)
Jó kis kérdések vannak benne, viszont nem lehet elolvasni a feliratokat, erre figyelhetnének a szerkesztõk! Még a versenyzõk sem látják közelrõl, a tv-n keresztül semmit nem látni! Ma már erre a híradó feliratozásánál is figyelnek, itt miért nem?
malvinkicska 2017 máj. 23. - 15:57:54
(36/38)
A mai fiatal a Való Világ meg egyéb szemétségeken nõ fel, talán cél is nehogy okosabbak legyenek, olyan butító mûsorok vannak, ezért nézzük sokan a sorozatokat.
1/10
Xxy92 2017 máj. 22. - 15:55:48 1/10 Előzmény malvinkicska
(35/38)
Egyetértek; nívótlan nulla. A Legyen Ön is milliomos kora azért egy egészen más világ volt, s ha ma az embereknek EZ kell, hát akkor egyék!
1/10
Bubus53 2016 dec. 01. - 20:01:25 1/10
(34/38)
Jaj, menjen már Tilla nyugdíjba, ezek nem tudnak fiatalítani?
malvinkicska 2014 nov. 25. - 13:56:41
(33/38)
Azt nem értem miért kell állandóan bohóckodni ezért külön pénzt kapnak, mert Vágó úriemberhez méltóan vezette a kviz mûsorokat szerintem sokan tiszteltük, ezek meg azt a sok sületlenségeket mondják, de minek, nem is oda illõ dolgok. Egyszóval fo.. talicska az egész.
ceia 2014 nov. 21. - 21:07:44
(32/38)
Ez a mûsor hulladék. Liptai agyonplasztikázott, és állandóan azt hozza elõ hogy "én mint színésznõ". A Kasza meg egy nagyarcú majom, nagyon unszimpatikus. Maradt volna a Crystalban, az jó volt. A játékosok ostobák, és az egész mûsor nagyon gáz.
olahmiki1959 2014 nov. 13. - 05:42:48
(31/38)
Claudia mai rucija teljesen rendben volt!...:)
olahmiki1959 2014 nov. 12. - 08:18:44
(30/38)
Claudiára az utóbbi napokban olyan elképesztõen loncsos, elõnytelen nadrágokat adtak, hogy azonnal kirúgnám a stylistját.:D
olahmiki1959 2014 nov. 08. - 19:27:32
(29/38)
A baromi vagány Kasza Tibi, aki f*ssa szót, és szórja a poénokat, legutóbb kissé lejáratta magát elõttem azzal, hogy a "Pinot noir" nevû francia itallal viccelõdött, - ami még nem lett volna baj, - viszont FONETIKUSAN, PINOT NOIRNAK EJTETTE AZ ITAL NEVÉT!
Így, pinot, és noir, ahogy leírtam!
Vérciki!

Idézet a Wikipédiából:
"A Pinot noir (ejtsd: pino noár, IPA:[pinoˈnwaʁ]) francia eredetû, világfajta borszõlõ a Vitis vinifera fajta egy változata."

Tehát, ejtsd: PINO NOÁR.

Ha egy olyan ismert ember, mint Kasza Tibi, aki Thaiföldtõl Amerikáig bejárja a világot, mert anyagilag megengedheti magának, és amúgy is minden mozdulatából, mondatából süt a (túlzott) magabiztosság, a lazaság, a "ki ha én nem" attitûd, hogy ne mondjam, beképzeltség, attól joggal várható el, - szerintem, - hogy egy közismert francia ital nevét helyesen mondja ki...:)
malvinkicska 2014 nov. 01. - 07:50:34
(28/38)
Az írókról sem tudnak semmit akkor, ha bibliai kérdés lenne, mint a milliomosba, hiszem csak bámulnának, ez a mostani mûveltség, igaz mit látnak a tv csatornákon csak a szennyt ami nem nevel csak butít.
olahmiki1959 2014 nov. 01. - 00:42:14
(27/38)
A mai adásban fel volt sorolva 5 író, - Jack London, Agatha Christie, Mark Twain, Leslie L.Lawrence és P.Howard, - és a kedves, helyes, mosolygós fiatal játékos lány arcán látszott, hogy életében nem hallotta még ezeket a neveket!
Ez az igazi tanulsága a mûsornak, a jópofizáson és a poénkodáson túl...
Bob19 2014 okt. 25. - 09:53:50
(26/38)
Most komolyan, miért kellene azt tudni bárkinek is, hogy a wikipédián az Omega együttes volt a legelsõ magyar szócikk?
Mellesleg ezt az adatot egy hozzászólóra alapozták, amit akár át is szerkeszthetnék az elsõrõl a tizedikre...
Legközelebb milyen kérdés lesz? Mi volt a legelsõ leütött karakter a legelsõ billentyûzeten?
A celebes kérdésekrõl meg inkább nem mondanék semmit...
De kár, hogy már nincs Legyen Ön is milliomos!, ott legalább még akadtak jó kérdések is.
filoszemitabélus 2014 okt. 21. - 15:08:14
(25/38)
Nem rossz mûsor. Én csak annyit változtatnék rajta, hogy C4-et tennék a bombába. Aki hülye, az ne örökítse tovább a génjeit)))
malvinkicska 2014 okt. 21. - 13:32:36
(24/38)
Miért a két mûsorvezetõ elég lenne egy is, mert csak ökörködnek, a másik olyan sok baromságot kérdeznek néha, nagyon nehéz benne nyerni, de biztos ez a cél, aztán ebben is a sok celeb nem laktak még jól igaz azt mondják adományozzák, valamelyik alapítványnak, úgy sem tudjuk ellenõrizni, hova kerül végül is a pénz.
nish0209 2014 okt. 20. - 20:24:59
(23/38)
liptai klaudia (igen kisbetûvel és k-val)
most konkrétan hülyének nézte a játékos(t)okat és a nézõket, mert elmagyarázta hogy a hupikék törpikékben csak egy lány van... ki az aki ezt nem tudja/tudta????? amúgy meg 2 :D törpiri
1/10
Hellas 1903 2014 okt. 08. - 20:53:44 1/10
(22/38)
Hát ez meg mi , persze kb a szinvonal mint akik benne szerepelnek , sajnálom azokat akik ezt a szinvonalas fost nézik , Magyarország 2014 így szeretlek ja nem ezt !
4/10
többnévmárnemjuteszembe 2014 okt. 07. - 21:59:36 4/10
(21/38)
Ja, elfelejtettem megemlíteni, hogy amikor a kérdések nem könnyûek, "hamis" nehézségük van, de abból egy tonnányi. Pl. mai 7. kérdés, amit már én se tudtam: "Melyik szám videójának van a legtöbb megtekintése Youtube-on?" Újabb üzenet a TV2-nek; ez nem nehéz, ez eszméletlen aljas kérdés. A Youtube megtekintések pillanatonként változhatnak, honnan a halálból kéne tudja a játékos, hogy ott és akkor mennyi megtekintése van 5 videónak egyszerre?
4/10
többnévmárnemjuteszembe 2014 okt. 07. - 21:47:43 4/10
(20/38)
Õszintén, megnéztem egy részt belõle, és, bár alapvetõen jó az ötlet, nekem nem jött be.

A celebek újabb beletolása a képünkbe szerintem abszolút felesleges, indokolatlan, és ez az egyik fõ oka annak, amiért szerintem ez a show egy éven belül elkerülhetetlenül el fog tûnni a süllyesztõben. Az egyetlen jó oldala ennek az, hogy jót röhöghetünk, amikor elszúrják az elsõ kérdést.

Ez elvezet minket a második nagy ballépésre: túlságosan könnyûek a feladatok. Megjegyzés a TV2 stábjának: ha egy 14 éves az összes kérdést megoldja a mûsorotokban 10 másodperc alatt, OTT GOND VAN. Javasolnám a fordított felállást: egy lehetõség, ha elrontod, bocs. Ezt több kérdéssel lehetne kompenzálni. Vagy rövidítsék le az idõt fél percre, esetleg 40 másodpercre. Vagy csak simán vegyenek fel olyan embereket, akik tudnak olyan kérdéseket alkotni, aminek a válaszát nem általánosban vagy 8 osztályos gimnáziumban szokás tanulni. Tudom, ez nem költséghatékony, jobb, ha segghülyéket rakunk be a játékba, aztán szórakozzon a paraszt.

Egyébként viszont jó lenne; a feszültség remekül el van találva, nehezíti a játékot a folyamatos stressz a bomba miatt. Ha ezek a hibák, amiket felsoroltam, nem lennének, egész jó kvízshow lenne belõle. Így viszont marad a Maradj Talpon!. Kár érte. :/

4/10
fo.ma 2014 okt. 07. - 18:57:19
(19/38)
Olyan baromi könnyû kérdések vannak és még azokon is elvéreznek! Nincs is kedvem nézni!