Téma: A testõr

10/10
21Vick márc. 09. 13:34:39 10/10
(116/116)
Nagyon jo film ez is, sokkal jobb, mint amire emlekeztem anno mozibol. Egyedul Eva Longoria nem tetszik a patkany fejevel. Douglas ismetelten nagyon jo, 62 eves volt 2006-ban! A tobbi szereplo is szuperul jatszik, a sztori is tetszik.
Pjotr Puszta 2023 júl. 15. - 23:45:05
(115/116)
Ritkán látni ilyen bárgyú szemetet. Az elnök különgépe című borzalommal vetekszik.
DUNAWÖLD 2023 máj. 06. - 05:54:55 Előzmény Drizari
(114/116)
Ennyire buta ingyen nem lehet valaki. Kia felbujtód?
Drizari 2022 szept. 23. - 17:00:59
(113/116)
Sose értettem, mi értelme megölni egy ország első emberét? Mivel az államrend marad, amiben legfeljebb kisebb változások következnek be, de végül is marad. A társadalom fejlődési iránya demokratikus választások alkalmával változnak, elnök v. miniszterelnök gyilkossággal nem. Lásd saját történelmünket: Ferenc Ferdinánd és felesége megölésével összeomlott az Osztrák-Magyar Monarchia? Nem, "csak" kitört az első világháború. Összeomlása a háború elvesztésével következett be. És mi történt Kennedy megölésével? A mai napig él és virul az USA.
ilcsus 2022 júl. 07. - 22:57:45 Előzmény Owl
(112/116)
Szerintem nagyon jól meg lehetett érteni, nagyon jó film volt. És a vége is természetes volt, nem amerikai happy end.
offtopic
sexykex 2020 dec. 06. - 22:45:50 Előzmény -Vídia-
(111/116)
A felvetés teljesen jogos. Az elmúlt két évben legalább tízszer gondoltam arra, hogy a teljesen követhetetlen, ésszerűtlen és indokolhatatlan moderálások miatt lelépek innen, de képtelen vagyok elszakadni tőled. (Hej, te szép kemény legény)
-Vídia- 2020 dec. 06. - 11:53:02 Előzmény sexykex
(110/116)
találtál végre értelmesebb elfoglaltságot?
10/10
sflkjs 2020 febr. 01. - 22:41:56 10/10
(109/116)
Moziban láttam anno, de nem èrtettem meg igazán rèszleteiben, eredeti nyelven gyorsan pörgő magyar felirattal. Azóta nem is néztem újra, de nagyon is tetszik. Michael az egyik kedvenc színészem.
7/10
Owl 2019 nov. 09. - 19:31:05 7/10
(108/116)
Ray-Ban reklám, jó hosszúra nyújtva. A csöves besúgó honnan szedhette a friss kódokat, egyáltalán hogy került képbe? Már kétszer láttam, de még mindig nem világos. A filmet szerintem leginkább az ismert színészek tartják pályán, különben már eltűnt volna a süllyesztőben.
Azt tegyük helyre, hogy ez nem film, hanem akciófilm. És mint ilyen, jócskán meg van szórva klisés jelenetekkel. Popcorn movie, semmi több. Annak jó szórakozás.
sexykex 2019 jan. 28. - 14:35:28 Előzmény sadrok
(107/116)
Korábban figyeltem egy film pontszámára, ha meg akartam nézni, de rájöttem, hogy teljesen felesleges. Valószínűleg egy szűk réteg pontoz nálunk, akiknek az ízlése jócskán eltér az enyémtől. Egy nagyobb minta valamennyivel jobb eredményeket hozhatna, de nem zárható ki, hogy egyes művek érdekében abba is belenyúlnak. (Ma szakítottam ezzel a filmes fórummal, aminek több oka volt, de természetesen nem miattad történt.)
sadrok 2019 jan. 27. - 18:14:01 Előzmény sexykex
(106/116)
Nekem is feltűnt... és miért nem pontozol?
sexykex 2018 dec. 05. - 12:00:45
(105/116)
Szerelem a Fehér Házban és egyéb helyeken. Testőrség test közelből.
Amíg nézi az ember, érdekesnek tűnik a sztori. Persze arra számítunk, hogy később megértjük, mi miért történt. Azonban ez közel sincs mindig így. Elnagyolt történet, valószínűtlen szerelmi szál, 6 pont.
Hoppá! Én nem is szoktam pontozni…
7/10
sorozatneked.hu 2018 jan. 27. - 23:42:19 7/10 Előzmény Clarisse
(104/116)
7/10

Sajnos nem tudtam megszerezni a bõvített változatot, így ismét csak a simát néztem meg, de még mindig tetszik, jó kis összeesküvõs amerikaielnökös testõrös film. Kimnek tényleg nem volt sok szerepe így megvágva, de amit leírtál azt tényleg jó lett volna látnom.
1/10
Bruce2000 2018 jan. 17. - 07:46:03 1/10
(103/116)
Hülye ostoba USA propaganda, lósz@r. 1/10 :P
10/10
Clarisse 2017 okt. 29. - 19:22:01 10/10
(102/116)
Aki tudja mi az a fanfiction és szeretne Sarah és Pete történeteket olvasni angolul:
https://my.w.tt/UiNb/RyTHpzZ2DH
10/10
Clarisse 2017 aug. 16. - 09:50:22 10/10
(101/116)
*SPOILER*
Megvettem a DVD-t és megnéztem a kimaradt jeleneteket, amivel végre összeállt a kép. Értem, hogy miért vették ki õket, így keményebb lett a film, nem ment el annyira a romantika irányába és a befejezés is a nagy klasszikust, a Több mint testõrt követi, de akkor is sokkal tisztább, komplettebb lett volna a film a kimaradt részekkel. Például Kim Basinger karaktere, ami a film legnagyobb részében tényleg olyan, mint egy cserép virág, értelmet nyer a kimaradt jelenetek által, ugyanis a hálószobás résznél Sarah elmeséli, hogy kisgyerekként a nyarakat a szüleivel egy vitorláson töltötte és az apjával azt játszották, hogy választott magának egy kis szigetet, odahajóztak és azt együtt felfedezték, és Pete pontosan ezt a gyerekkori boldogságot, önfeledtséget váltja ki belõle, gyakorlatilag újra életre kelti és látszik rajta, hogy ragyog a szeme, tele van élettel, ahogy meséli... szóval a karakterét ezzel a jelenettel lehetett volna teljesen megérteni és akkor a kritikák se húzták volna le annyira... A DVD kimaradt jelenetként tartalamaz egy alternatív befejezést is - a lövöldözés után és Pete búcsúja között - Sarahval egy parkban találkoznak, ahol Pete mondja, hogy ideje nyugdíjba mennie, erre Sarah csak annyit mond, hogy igen, neki is. Pete persze nem érti, hogy mi van, erre elmagyarázza, hogy a választások után - mindegy mi lesz a kimenetele - elköltözik Mainbe, ahova Pete is készül, szóval a lényeg, hogy velemegy és együtt fognak élni...Egyébként nagyon tetszik a végén az a kép, ahogy az ablakon keresztül mutatják Saraht, ami azt szimbolizája, hogy kalitkában él. Szintén nemrég tünt fel, hogy a film legelején mutatják az elnök ágyát, amiben látszik, hogy csak õ aludt. Szuper jelenet még amikor az elnöki gépen mennek a szemvillanások, mert azt hiszik lebuktak a kapcsolatukkal és közben Montrose full pofátlanul szemben ül Sarahval és élvezi a mûsort... És még valami: nekem valahogy furcsa volt, amikor Pete elõször mondja Sarahnak szinte a semmibõl, hogy szereti, de a jelenet eredetileg sokkal hosszabb volt és ez igazából egy válasz volt... szóval kellettek volna azok a kimaradt részek a filmbe...
SPOILER vége
10/10
Clarisse 2017 aug. 09. - 20:01:57 10/10
(100/116)
Eddig mindig passzoltam, amikor lett volna rá lehetõségem, hogy megnézzem, egyrészt, mert a Több mint testõr ebben a témában A FILM, másrészt Eva Longoria miatt (akit egyébként szeretek) azt hittem, hogy valami gagyi akciófilm lesz, de most, hogy végre láttam teljesen odáig vagyok érte. Nagyon izgalmas, pörgõs, profi film, a szerelmi szál pedig nagyon jól sikerült, bár egy kicsivel több Douglas & Basinger jelenet jó lett volna, illetve a vége nekem csalódás volt, bár egy második résszel helyre lehetne még hozni. Hetty King nagyon ott volt, és igen az a bizonyos szinkronhang...
8/10
stupek2 2016 máj. 28. - 15:49:26 8/10
(99/116)
Szerintem jó film még ma is! Van tucat ilyen film, amelyik a Fehérházban, vagy akörül, de mindenképpen az elnök elleni merényletrõl szól. Ha nem nézem az eszmei mondanivalóját, akkor egy jó akciófilm tele fordulatokkal. Ha az eszmei mondanivalót nézem, akkor egy klisés amcsi film.
Kozutas 2014 ápr. 16. - 21:11:47
(98/116)
Nekem túl klisés. Jó film de nem volt annyira nagy szám.
Tyrannosaurus/velo/Rex 2011 máj. 22. - 17:01:40
(97/116)
Akkor jó, hogy nem néztem meg tegnap a kertévén. Inkább majd letöltöm feliratosan. A látott részletek alapján nagyon jó filmnek ígérkezik.