9/10
idõjós1010 2021 nov. 10. - 19:22:18 9/10
(562/562)
"Zé közbelép!" . Ez az évad már nagyon elkezdett hajazni az X-faktorra. Annyira össze - vissza ész nélkül válogattak be embereket, és értékeltek ételeket. Elképzelhető, hogy ez már nem most először vehető észre ezen a műsoron, de én most először éreztem azt már az első rész után, hogy talán ki kellene hagynom az évadot. A második részt ki is hagytam. Aztán most a hatodiknál tartok, és meg is jelent a következő probléma. Eltűntek a fejlődési szakaszok. Teljesen random hogy mi a feladat.: szabad választású szárnyas hús alapú étel piactérrel, vagy épp piactér nélkül. Másolásos feladat. Kötött alapanyag. stb Első főzésre poliptól a halon át a fácánig minden. Ráadásul az a döbbenet, hogy pl elsőre mindenféle segítség nélkül az egyik csapat kivétel nélkül hibátlanul dolgozta fel a polipot. Pedig ez komoly gondot jelentett a korábbi évadokban, és már szintlépésnek számított, ha ezt kipipálta valaki. Ilyen téren nagy csalódás az egész.
nappalitv 2021 jún. 22. - 00:43:26 Előzmény Magenta99
(561/562)
A szevicse lényege a citrom. Sok citrom, nagyon sok citrom és idő is kell neki.
Magenta99 2021 jún. 13. - 14:55:06
(560/562)
Annyira röhejes volt a "hozzáértő" VIP zsűri a döntőn.
Mindhárman azt kukorékolták, hogy Mengy előétele olyan nyers volt - hát basszuskulcs, a seviche-nek éppen ez a lényege!
Pedig a Feke még meg is nyerte a VIP-t, ha jól emlékszem, de gőze nincs egyiknek sem, mi az a ceviche (vagy seviche) - ejtsd szevicse.
A Rácz Jenő is csak lapított, mint az a bizonyos .... a fűben, csak már a végső vitánál került szóba, hogy a szusiban sincs megfőzve a hal.
Végig látszott az adásokon, hogy előre lezsírozták, most megint Sárközi Ákos versenyzője fog nyerni.
Először attól féltem, az a nagypofájú némber lesz a befutó, de őt végül szerencsére kiejtették, így maradt az instabil Roli, aki hol majdnem kiesett, olyan ételt lapátolt a tányérra, hogy még a kutyámnak sem adnám oda, hol sikerült neki, de számomra ő nem volt meggyőző.
Magenta99 2021 jún. 13. - 14:43:15 Előzmény Bonitó
(559/562)
Nem hiszem, hogy ez lenne a helyzet.
Ezek az adások felvételről mennek, már rég lezajlott a verseny, amikor adásba kerülnek az egyes részek.
nappalitv 2021 jún. 12. - 11:11:15 Előzmény nuiii
(558/562)
Miért nem lehet inkább sok-sok "tehetséges" nőcit adásban tartani? A csöcsgyárreklámot és a húspiacot jobban el lehet viselni mint a diliházat.
5/10
nuiii 2021 jún. 11. - 23:10:02 5/10 Előzmény Bonitó
(557/562)
Asszem kettőnél többször nem lehet próbálkozni...remélem:)))
popeszku 2021 jún. 11. - 20:54:48
(556/562)
10 percenként 10 perc reklám,félbeszakítják a versenyző mondatát,bravó
Bonitó 2021 jún. 10. - 23:43:25
(555/562)
Nah, jól van!
Sikerült Orsit kiejteni a "fórumtársadalomnak." :)
Ezt magának köszönheti, mert minden fórumon egyöntetűen ellene voltak.
Pezsgőbontás, ünneplés, nyugalom!
Orsi meg próbálkozhat jövőre is.
Tehát, jövőre veletek, ugyanitt! :))))
1/10
ccaty 2021 jún. 10. - 23:17:24 1/10
(554/562)
Juhéééééé, van igazság. Csak, nem tudta átlépni a saját árnyékát, ezért azt kapta, amit megérdemelt. Teljesen feleslegesen adnék ennek a jellemhibás, önző, mindenkin átgázoló, öntömjénező és nem utolsó sorban hazug lénynek tanácsot, hiszen, ha ezredszerre jelentkezne is erre a versenyre, megváltozni akkor sem tudna. Mindenképpen a saját vereségének kovácsa lenne, még akkor is, ha az ítészek kézzel lábbal a cél felé nyomnák. Csakis önmagát okolhatja... és az emberek nem változnak.
5/10
nuiii 2021 jún. 10. - 23:03:01 5/10
(553/562)
No végül csak bejött egy kis csapatos főzés, ahol Orsi tarthatott egy bemutatót arról miért is kéne őt hazaküldeni. Roli és Mengyi is jobban megérdemli a főnyereményt, innentől bárki győz, azzal nagy baj nincs.
Bigpapa 2021 jún. 10. - 15:22:14
(552/562)
Remélem nem ez az Ogre Orsi nyeri,mert a kardomba dőlök. Ide oda keni a taknyát állandóan, emberileg is egy fos, akkora egoja van, hogy a Gellért hegy mellette egy vakondtúrás. Érdekes,de a fb oldalán mindenki ki van tiltva, aki egy negatív kommentet is írt róla. Én is. Pedig nem voltam sértő, csak mondtam, hogy a komplexusait kompenzálja azzal, hogy egozik.
nappalitv 2021 jún. 10. - 10:45:17 Előzmény Bonitó
(551/562)
Vagy az van, hogy rohadt sokat kivágnak a műsorból, vagy rohadt sokat kivágnak a műsorból.
Bonitó 2021 jún. 09. - 19:13:10
(550/562)
Ma már nem nézem a műsort! (Tudom, ez a kutyát sem érdekli! :)
Miért nem nézem?! Mert tegnap hiteltelenül döntöttek! Orsi ment fel elsőnek?!  Ki kellett volna rúgni! Ahogy viselkedett a séffel, ahogy flegmáskodott, az mindennek a csimborasszója volt! Erre elsőnek felküldik a karzatra! Ezzel is megnövelték az amúgy sem csekély egóját. Óh, drága medve anyám a málnásban, ez húzás szégyen volt! És Jenő még pitizett is Orsinak, hogy ne adja fel! Még jó, hogy a végén szóvátette neki, hogy nem kissé volt paraszt!

Nem tetszett, amit Rolanddal művelt Ákos! Először rábeszéli a srácot, hogy a "védjegyed a cső" legyen a tányéron. Ezek után az volt a baj, hogy "zsúfolt a tányérja' a szerencsétlennek?!  

Nem tetszett ez a "diktálós" feladat sem!  ( Máskor sem nyerte el tetszésemet.) A diktálás a gyorsírásnál oké! De itt, egyszerűen röhej! Burleszkbe illő jelenetek sora. Kapkodás bolondok módjára. Talán egy étteremben sincs ilyen?! egnap is olyan volt a társaság, mint egy megbolydult méhkas! Skül szaladgáltak, mint a mérgezett egerek. Az egyik elejtette, kidöntötte, lecsúsztatta, feldöntötte ami a kezeügyébe került. Ezért úsztak, csúsztak a trugyikba.
És mai is "diktálás" lesz és  ismét nem gyorsíróknak! :)
Ákos diktál, a többi kapkod majd, mint állat.......................
charles58 2021 jún. 09. - 10:04:28
(549/562)
Számomra most ért véget ez a műsor. Hogy lehetett Orsi a legjobb? Az első feladatban a leggyengébb volt. Ha Jenő séf nem segíti, akkor feladja. Ha a második feladatban csúcsszuper, fantasztikus, fenomenális stb. ételt főz, akkor is csak középmezőny. Meg akarják vele nyeretni a játékot?!
nappalitv 2021 jún. 09. - 02:51:40 Előzmény nuiii
(548/562)
Bejalányagyőzelmeutánmitvárszmégezektől?
5/10
nuiii 2021 jún. 08. - 22:34:59 5/10
(547/562)
Na jóvan le van sz*rva ez a műsor. A legrosszabb versenyzőt küldik fel elsőként a galériára, a végén szóba sem kerül a zsűrizésnél, hogy vállalhatatlan hangnemet ütött meg az egyik séffel (ismét). Cserébe kidobnak egy végig jól teljesítő versenyzőt, aki amúgy konyhafőnökként egy rakat pontot szerzett a csapatának.
1/10
ccaty 2021 jún. 07. - 14:01:41 1/10
(546/562)
Savant-szindróma
(esőember)
nappalitv 2021 jún. 05. - 14:52:47
(545/562)
nappalitv 2021 jún. 05. - 13:01:27 Előzmény Lasicz29
(544/562)
Sokmindent bekapott az már.
Bonitó 2021 jún. 03. - 22:14:12
(543/562)
Ezt sok kritizáló H 3,14@ vendégsereget!
Dér Henit megsimogattam volna egy szívlapáttal, pedig ez nem jellemző rám!
(A Nyerő párosban kiesett nálam a pikszisből, most sem "okozott csalódást".)
Szabó Zsófi no comment.

Egyébként, nagyon sajnálom, hogy Gerzson kiesett tegnap! Igazságtalanság!  De úgy látom, Gerzsont kellett eltakarítani az útból, hogy a döntőbe Mengyi, Martina és Gábor kerüljön??!!
Az utóbbi kettőnél  is jobb volt Gerzson!  Nem értem hogy lehetett tegnap nyers Gerzson húsa?! Miért? Ja, mert csak! 
Közben Csaba húsa olyan nyers volt, hogy már mászott le a tányérról! Naná, hogy Zé, azt úgy szereti. Rosszindulatú egy ember és még mindig adják alá a lovat. Én  a lónak, csak egy darabkáját adnám alá!

Ma Orsit és Szonját a kékek közül, nem fogják egyenes ágon döntőbe juttatni, mert kell a háború a shownak! Szerintem.
Gáborral semmi gondom, de az utóbbi pár napban úgy kapkod, mint Bernát a mennykőhöz. Közben mindent lever, bever. kiönt, beönt,  elvág, megvág. Rendszeresen!