abisztriczky 2016 aug. 31. - 21:43:30
(838/838)
Ezt is leadja az Izaura TV, sok más sorozattal együtt.
7/10
Máriácska 2015 jan. 18. - 17:26:18 7/10 Előzmény UltraViola
(837/838)
Minél elõbbre halad a cselekmény, annál zagyvább lesz ez a sorozat! Én tavaly a 4O. résznél hagytam abba a nézését, és azt az idõt is szívbõl sajnálom, melyet addig elpocsékoltam erre a filmre. A Kuzey Güney sorozattól ez a sorozat olyan messze van mint ég a földtõl!
UltraViola 2014 dec. 22. - 13:35:40 Előzmény Neli
(836/838)
Paula fogta a babáját, Inez és Willy gyereke pedig bent volt a babakocsiban. Santi nem kéretõzött ki a friss levegõre, hanem a nõvér bevitte neki a kaját, de õ csak meredt maga elé. Aztán jött a másik nõvér, és elhívta a kajaosztó nõvért egy másik beteghez. Az ajtót nyitva hagyták, Santi meg nézte, hogy "jé, nyitva az ajtó". Azt nem gondolnám, hogy egy ilyen intézetbõl olyan egyszerû lenne megszökni, szóval szerintem Santa csak képzelte, hogy az utca túloldalán állt Santi.

Azt én is furának találom, hogy Elisa pár hónap alatt talált egy olyan pasit, akihez feleségül megy... hisz mennyire szerette Lazarot!
Az a sok nagy ház pedig hogy kihalt! A Cano-házban ketten vannak, a Robledo-ház üres, aztán ott van még Arturo anyjának háza (az utolsó jelenetben nem úgy tûnt, hogy Lisett abban a fényûzõ hodályban lakik), meg Inezék nyaralója is...

Humbi viszont segített Ivannak, ha õ nem olvas a fejére, még most is begubózva élne a lakásban. Õ nyitotta fel a szemét, hogy az utolsó napokat töltse Victoriával. A végén pedig megmentette a szerelmét, szóval minden korábbi bûne ellenére azért jobban tetszett volna, ha a golyó máshol találja el, és túléli.
lizbell 2014 dec. 20. - 21:23:32
(835/838)
Paula babája a kezében volt, René meg épp elment jégért... úgyhogy jól vannak így együtt! :)))
a Santi kérdést szerintem is értse mindenki úgy ahogy akarja, nem kell mindig mindent szájba rágni, lezárni!
amúgyis utálom a szappanoperakliséket, mikor szenvednek, gagyi módon vekengenek 160 részen át, miközben úgyis tudjuk, hogy happy end lesz!
Neli 2014 dec. 20. - 20:17:34
(834/838)
én még nem láttam újra a végét (magyarul), de tuti direkt hagyták nyitva a Santi-kérdést... a nézõkre bízták, döntsék el.
sztem egyébként simán elképzelhetõ, hogy megszökött, elvégre megfûzte a nõvért a bánatos kutyaszemével (:D :P), hogy engedje ki a szabad levegõre :D ha jól rémlik... vagy vhogy megoldotta :D nem tudott elszakadni Santától :D
az is érdekes, hogyhogy az meg egy házban maradt Willyvel, ha már nincs köztük semmi... W. neveli a kislányát Inestõl, Santa terhes H-tól, és Paula meg segít? az õ gyereke is megvan? és René hova lett amúgy? ezek kiderültek?
offtopic
ildimix 2014 dec. 20. - 09:31:51
(833/838)
Szerintem csak Szanta képzeletében jelent meg Szantiago.
8/10
édesmaya 2014 dec. 20. - 06:09:58 8/10
(832/838)
Egy közös fotó a fõszereplõkrõl, búcsúképpen:
Nicky9612 2014 dec. 19. - 17:59:36
(831/838)
A sorozat legvégén Santa valóban látta Santiagot, vagy csak odaképzelte? Ezt jó lett volna megtudni, mert nem egyértelmû. Szomorú belegondolni (akkor is, ha csak egy sorozat), hogy ennyi ember halála ellenére újra szabadon kószált.
8/10
lilly008 2014 dec. 19. - 16:28:43 8/10
(830/838)
Szerintem is egyszer nézhetõs sorozat volt. Én is kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!
8/10
lilly008 2014 dec. 19. - 16:27:14 8/10
(829/838)
Patricio-t megfõzték a csajok, még meg is beszélték, sõt Vic találta ki, hogy így legyen. Szerintem nem lesz új sorozat, a Macska lesz hosszabban adva, úgy tudom.
syuzi 2014 dec. 19. - 15:48:01
(828/838)
Én azt hittem hogy itt is lesz majd esküvö a végén igazi esküvõ nem olyan amilyen Santanak és Santiagonak volt
Pancho végre bevalotta Lucynak hogy meleg ez bátor volt tõle. Lucy maradt akkor a Robledos házban? Willy és Santa újra együtt laknak
Santa terhes lett Humbertotól pont mint a legelsõ részek egyikében, majd Willyvel fõlnevelik a kicsit
Transito végre révbe ért éttermet nyitott , és milyen szépen énekel TRANSITO:) Barbara és Francisca ketten maradtak a nagy Cano vilában. Azt hittem hogy Daniella majd Maranak és Arturónak adja örökbe a kicsit. Végre Elisa is újra boldog lett egy másik férfival. Lisette volt a legszimpib számomra õ egy igazi pozitiv csalódás lett a végére:) Az õs sorsa fordult a legjobra. Victoria halála megható volt amint Ivan karjában halt meg.
Szerintem Patriciót fõztk meg Victoriáék az étteremben mert nem került elõ Patricio holteste

Tudja valaki hogy milyen sori lesz majd utána?
offtopic
ildimix 2014 dec. 19. - 09:35:48
(827/838)
Számomra az utolsó részben megható volt Victoria és Iván jelenete és az, hogy Iván új könyvet írt felhívta a figyelmet a mellrákra. Ha idõben észreveszik nem halt volna meg Victoria sem. Tetszett ahogy Tranzito énekelt az étterembe örülök, hogy menõ hely lett és nem ment csõdbe. Daniella jól tette, hogy örökbeadta a gyerekét nem szerette volna, mert mindig azok a férfiak jutottak volna eszébe akik megerõszakolták.

Panchotól nagy bátorság volt amikor végre Lucynak bevallotta meleg, bár a lány szerintem sejtette.

Furcsa volt amikor mondta kilép a rendõrségtõl de pár hétre van csak pénze elkezdett beszélni arról mi mindent fedezne fel a világban. Pénz nélkül ezt hogy lehet? Jó tudom ez csak 1 film, de a helyében állást kerestem volna át kellett volna magát helyeztetni más városba ha már annyira nem akart ott élni.

Én ha újraadnák a sorozatot biztos, hogy nem nézném újra egyszer elég volt belõle.

Jó kis társaság volt itt a fórumon jó volt köztetek lenni. Remélem más topicban még találkozunk.

Köszönöm a sok spoilert jó volt õket olvasni.

Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok és szép napokat.
Jessica00 2014 dec. 18. - 23:40:00
(826/838)
Ez az író érdekes.
A másik soorzatban ( La casa de al lado)is voltak fordulatok, azért tszett meg ez is..annak viszont jobb befejezése lett.Még akkor is, ha Gonzalo megjelent Pilarnak (börtönben csücsükélés helyett), mint most Santiago Santanak - fõ a változatosság...ha Humbi élve marad, akkor is jó lett volna, mert akkor is lett volna értelme Santiago megjelenésének.

Az meg külön vicc, hogy Elisa bepasizik fél év után.
Az is igen, hogy Barbi nem keres orvost. Most hol a pénzük?? Humbi meghalt, Santiago bolond, õ se kezelheti...??

Willy is kiábrándulhatott volna ebbõl a pichából..René meg hova tûnt?? MEgnéztem volna, hogy fogadja az anyja, ha már ennyire belesztoriztak...

Daniela megtarthatta volna babát - bár abból a szempontból jó, hogy erre a dologra felhívta a figyelmet és megoldást.

Ines idióta, Lisette sztorija ért valamit az egészbõl, jó volt õt nézni...
malvinkicska 2014 dec. 18. - 17:48:18
(825/838)
Sajnos csak az elõttem szólókat tudom erõsíteni ez egy nagyon semmilyen befejezés volt, a sok gyilkolás után legalább Santa, megtudta volna mondani, hogy gyerekük lesz Humbertotól. Szóval olyan felépítetlen a vége, maradtak dolgok, igaz a végére már alig maradtak a bolond Santiagoval megölették a szereplõket. Az volt a legjobb mikor láttam vége hála az égnek.
8/10
lilly008 2014 dec. 18. - 16:59:19 8/10
(824/838)
A végén több szál is bénán lett befejezve. B és az anyja marják egymást, ahelyett, hogy pl. felkeresnének egy plasztikai sebészt. A kis majom nõhajhász Willy is ahelyett, hogy beolvasott volna az Ördögnek, olyan furán nézett rá, mintha még szeretné. Neki Daniella sem volt elég jó, a felesége sem, bezzeg az az undok, beképzelt nõ... A többi jelenetre nem lenne plusz ötletem, hiszen alig maradtak már, nem volt hová bonyolítani a szálakat.Santiago sorozatlövései is fárasztóak voltak, szinte végiglõtte a saját esküvõjét.
kikelet54 2014 dec. 18. - 16:31:24
(823/838)
Hát vége!!
Nekem egy nagy csalódás volt ez a film. Már a közepe felé elképzeltem a befejezést, Santa és Santiágó összejönnek és boldogan élnek, a rosszak elnyerik méltó büntetésüket. Umbertóval sem tudok szimpatizálni, igaz sok mindend Santiért tett, de anélkül is tett rossz dolgokat.
Szóval nem egy klasszikus befejezés.

Még valami __ Gaby Espino az Ördögi körben sokkal jobban tetszett.
tavaszibúza 2014 dec. 18. - 16:00:14
(822/838)
Számomra csalódás lett a vége.
Nagyon jó színészekbõl állt a sorozat,de a történet nem volt jó.
Santiago elég könnyen kiszökött az intézetbõl; az is furcsa,hogy a rendõrség úgy ment ki Santaért,hogy nem hívnak mentõt,senkinek se jutott eszébe,hogy sebesültek is lehetnek,miközben tudják Santiago milyen elmeállapotban van.
Sajnálom,hogy Umberto és Santa nem lett boldog együtt és,hogy Umberto nem tudta meg,hogy gyereke lesz,még ha az a 3.gyerek.
Hát ahogy Viktóriáék lerendezték azt az ételosztást...
Egy kis happy end hiányzott a végérõl,pont a sok véres jelenet miatt kellett volna.
sorozatkedvelõ 2014 dec. 18. - 05:00:26
(821/838)
Köszönöm a választ!
8/10
lilly008 2014 dec. 17. - 19:38:07 8/10
(820/838)
Én megnéztem spanyolul némelyik részt, így az utolsót is. Úgy érzem, ebben már nem lesz olyan sok borzalom.
Több mint húsz ember nyiffant ki, mire vége lett mindennek, ami túlzás. Ha valaki nem halt meg kés vagy stukker által, akkor halálos beteg lett. Talán csak Pauláék és Maráék élete teljesedett ki a végére.
malvinkicska 2014 dec. 17. - 17:35:52
(819/838)
Én már megértem dolgokat, láttam filmeket valódi tragédiákról is hallottam de ami ebben a horrorban van az már nagyon sok,szinte félni lehet, gondoltam csúnya vége lesz de arra nem , hogy egy ilyen súlyos elmebeteg végig öli a sorozat szereplõit. Azt is tudomásul veszem nem kell hepinek lenni a vége de ez szörnyû, szóval ez egy elrontott valami nem is tudom minek nevezem, ezek után meg gondolom mikor elkezdek egy Telemundo által készített sorozatban, vagy lehet nem. Az is valami brútál volt Transitóék meg etették az ember húst. Veszek annyi erõt a holnapi borzalmat megnézem.