1/10
The Cortez 2023 júl. 31. - 01:07:32 1/10 Előzmény DUNAWÖLD
(72/72)
Adam Sandler lehet inkább feljavította volna ezt a filmet :D Semmilyen potenciált nem használt ki.
10/10
DUNAWÖLD 2023 júl. 22. - 19:54:23 10/10 Előzmény anonym200
(71/72)
Kedvenc poénom:

Az új ribi javítja a csoportàtlagot 😁




Volt benne Adam Sandler- tempó, de akkor se rontotta le. A teljes potenciàlt azért nem használta ki.
Remek film 😁
1/10
The Cortez 2023 júl. 22. - 19:36:27 1/10 Előzmény DUNAWÖLD
(70/72)
Te nem dühöngsz, ha az arcodba fosnak?
10/10
DUNAWÖLD 2023 júl. 22. - 18:04:25 10/10 Előzmény The Cortez
(69/72)
Téged valaki nagyon lealàzott, itt dühöngesz miatta.
5/10
cinemad 2023 jún. 24. - 03:37:08 5/10
(68/72)
A kevesebb több lett volna. Alapvetően a tragikus vígjátékkínálathoz mérten még egész vállalható. Sőt, akár még egész jó is lehetett volna, de... Miért gondolják azt napjaink vígjáték készítői, hogy a debilség a vicces (elnézve a kommenteket mondjuk van akinek tetszik ez, szóval lehet velem van a baj)? De adva van egy elfogadható sztori. Vannak egész vicces jelenetek, mindannyiunk Jamie Lannister-e az utolsó, leleplezős jelenetét leszámítva (ahol olyan nevetségesen túltolja, hogy az kínos) kifejezetten szórakoztató, Csöcsike vicces, Diaz apja vicces, Villám (a kutya) zseniális, Diaz a film első felében oké, aztán elkezd egyre többször kreténként viselkedni. Viszont amit főhősnőnk Kate (a feleség) előad, na az vesz el két pontot a filmből. Miért kell végig fullba nyomnia a kretént? Ez nem vicces, hanem roppant kínos. Ha nem egy elmeháborodottat alakít, akkor még azonosulni is tudnánk vele és tényleg lehetne egy kellemes, egész szórakoztató jeleneteket tartalmazó film. Nem süllyed szerencsére egy Sandler, Efron, Amy Schumer, Mellissa McCarthy, Ice Cube stb. filmek szintjére az "alkotás". De csak ha a debilséget kis intelligenciával helyettesítik, sokkal-sokkal jobb lehetett volna. Ott van például az egy a százból példaként A Kezdő, ami roppant humoros tud lenni úgy, hogy senki nem fossa össze magát, vagy fingja végig a másfél órát a szereplők közül, nem vakerálja végig valami roppant értelmetlen feka humor herold, nem elmeroggyantak a karakterek, helyette van egy kis mondanivalója, amellett, hogy tényleg vicces. Sokkal kevesebb debilség, több értelem jót tenne végre a vígjáték műfajnak. Itt egyébként nem múlt nagyon sokon, de látszik, hogy nem jutott elég vicc az eszükbe a készítőknek, ezeket a jeleneteket sipítozással és idiotizmussal próbálták pótolni. Egyszer nézhető.
10/10
DUNAWÖLD 2023 máj. 02. - 01:30:48 10/10 Előzmény The Cortez
(67/72)
Nem làttam ezt a filmet, csak mondom:
Ugyanez az alapsztori.
Volt egy régi francia film, amit kb.16 éves korunkban láttunk a szomszéd lànnyal, és Anyàm azóta emlegeti, hogy visítva dőltünk a nevetéstől, és egyikünk se lett feminista ❤️🙏
De kívàncsi lettem az extrém ajànlàsok miatt.
1/10
The Cortez 2022 ápr. 20. - 23:06:43 1/10 Előzmény elizabeth64
(66/72)
Mitől?
10/10
elizabeth64 2022 ápr. 20. - 00:05:30 10/10
(65/72)
Savanyú a szőlő? 10/10
1/10
The Cortez 2021 máj. 02. - 15:36:02 1/10
(64/72)
A több 100 kritika és vélemény közül, csak 1-2 képes ezt a vígjátéknak csúfolt szennyet reálisan értékelni. Ez a cameron diazos szar valójában 1 klisé- és férfiellenes sztereotípiahalmaz. A palikat balfasznak meg félrebaszónak állítja be – miközben a nők bűneit mélyen elhallgatja –, akiket lazán lehet szívatni, szopatni, ütni-vágni, hogy ezen a primitív picsákból, plusz azoknak a balfék pincsijeikből álló nézőtömeg ordítva, térd csapkodva röhöghessen. Hasonló célt szolgálnak az erőltetett, agyhalott poénok, illetve a 3 főszereplő viccesnek szánt szégyentelenkedései.
A sztori unalmas, hiteltelen és bosszantóan túlnyújtott. Humor helyett az alkotók minősíthetetlen ripacskodással + óbégatással kínoznak szét bennünket. Színészi játék nincs, mivel sikerült a legszarabb színésznőképződményeket kicastingolni. C. Diazhoz újfent csak gratulálni tudok!
Végezetül gondoljunk bele, hogy vajon mi lett volna a reakció akkor, ha a nemek felállása: 3 átcseszett pali vs 1 gonosz nő lenne. Csak a szokásos: hiszti, őrjöngés, továbbá a stúdiószékház felgyújtásának követelése. Ha ennek az akárminek mégis létezne férfiváltozata, akkor valószínűleg Adam Sandler, Rob Schneider és Owen Wilson alakítanák a kretén-triót.
seberla 2021 ápr. 17. - 14:50:15 Előzmény sazzle
(63/72)
más biztos nem váLLalta...
6/10
hvirag76 2019 dec. 15. - 20:17:33 6/10
(62/72)
Egyszer nézhető. Olyan filmeket gyártanak, amilyenekre igény van... ezzel ki is nevelik a következő nézőgenerációt maguknak. ennyi.
2/10
Nótárius 2019 márc. 19. - 12:29:50 2/10
(61/72)
Ez még a könnyed igénytelenségű kikapcsolódás reményéből is jókora orcára landolás lett számomra! Nem elvitatva senki nevetését, én ezen még mosolyogni is csak kínos zavaromban tudtam. Nincs miért részleteznem, de nekem végig az volt az érzésem, hogy e film még a saját sablonjaiból is csúfot űz.
Mindössze egy figyelemre méltó, meglepően jó dolgot (+1) találtam benne; a már klasszikusnak számító La Vie En Rose című dal Anat Cohen féle, elbűvölő érzékenységű zseniálitással lelassított átdolgozását:

https://youtu.be/zZpyQhR215U

A filmet én semmiképp nem ajánlanám, a fenti átdolgozást viszont mindenképp!
tojas777 2019 márc. 18. - 21:13:46 Előzmény horvath.arpad.ovb@gmail.c
(60/72)
Ha még a Szamuráj útjánál is rosszabb, akkor már figyelemre érdemes, bár szerintem rosszabb, a szamurályos, valamelyik kritikuasa szerint a nézhetetlen filmek alfája és omegája. Pedig sokat nevettem is rajta, igaz elvileg nem vígjátéknak készült.
10/10
tibma 2019 jan. 03. - 08:43:39 10/10
(59/72)
Nekem nagyon tetszett! Könnyed vígjáték, amin sokat nevettünk a párommal együtt.
10/10
operette 2019 jan. 02. - 23:40:59 10/10 Előzmény horvath.arpad.ovb@gmail.c
(58/72)
Hheheh :D :D :D Te is érintett vagy? :D :D :D
sexykex 2018 febr. 23. - 10:48:49
(57/72)
Szerintem végig bazsalyogtam a filmet. Esküszöm, hogy még a primitív részek - pl. fekáliás incidens - is vállalhatók. Fogalmam sincs, hogy mit várnak el egyesek egy vígjátéktól. Min nevessünk, ha a szereplõk nem viselkednek nevetségesen? Ha nincs benne helyzetkomikum? Ha nincsenek poénok, erotikus, nõkre jellemzõ - hiszen nõkrõl szól - poénok, bemondások. Én egyet-kettõt leírok, aki nem akarja, ne olvassa.
Randi tanács a megcsalás után: Pumpáld ki a pasas csövét. Randi után találkoztunk: Fülig ért a szád és csillogott a hajad. Miután ajnározza a megcsalt asszonykát: Én vagyok az év szeretõje! Amikor meglepõ módon viselkedik: Úgy megkúrt, hogy szó szerint eldobtad az agyad? Nem vágom a sövényt: Farok rohasztó, mielõtt elhúzza függönyt. A tangácska: Mi ez, hörcsög-hintaágy? Csöcsikét meglesik: 10 pontos példány a RIBI-skálán. Az is elhangzik, hogy a monogámia nem természetes, és ha jól belegondolunk az örökös józanság sem.
9/10
anonym200 2018 febr. 09. - 00:18:28 9/10
(56/72)
Én imádtam!! Nagyokat nevettem rajta. Nyilaván nem kell komolyan venni :) 10/9
trudy 2017 aug. 02. - 20:41:29
(55/72)
Bizonyos értelmi szint / izlésszint felett nézhetetlen. És nem a témaválasztással van a baj, mégcsak nem is a sztorival, hanem a karakterek kivitelezésével. A filmbéli szereplõk ugyanis rettenetesen irritálóak, ostobán és gyerekesen viselkednek ill. folyamatosan részegek (mellesleg 40 körüli \"felnõtt\" nõkrõl van szó). Semmilyen stilus vagy tartás nincsen bennük. Aki egy kicsit is pozitiv irányban különbözik az ábrázolt szinvonaltól, az néhány perc után kinosan fogja érezni magát, és jobb esetben kikapcsolja a filmet.
Koncsita 2017 ápr. 02. - 22:52:38
(54/72)
Még egy liba film.
7/10
nickerer 2016 okt. 14. - 15:48:21 7/10
(53/72)
Könnyed,vidám, kikapcsol. Ne keress benne nagy lelki mélységeket, mert azt nem találsz. Ez a film szórakoztatásra van.