Amennyiben észrevétele van vagy hibát észlel, kérjük küldjön e-mailt!

Sorrend időben: csökkenő / növekvő
Téma: Coming out
  • Következő
1 / 10 oldal
 hozzászólás/lap
nov. 22. 21:42 | 150/150
Nem olyan rossz film ez. Egyszer simán nézhető. Persze eléggé nyilvánvaló volt mi lesz a vége, kicsit sok is volt nekem a love sztori, de mindent összegezve egyszer jó szórakozás.
6/10.
júl. 16. 18:49 | 149/150
Nekem kifejezetten tetszett, pedig nem szeretem a magyar filmeket. Egyszer nézős, megállja a helyét vígjátékként.
2015. nov. 03. 17:17 | 148/150
Egyszer érdemes megnézni, szórakoztató.
Az különösen tetszik, hogy a "ne dobáld a ***moderálva***" rendőrt is beleírták a történetbe. :)
2015. aug. 06. 19:34 | 147/150
A kritikákat olvasva elég sokáig nem néztem meg a filmet, most mégis, és tkp. kellemesen csalódtam. Egyszer nézhető, teljesen átlagos vígjátékocska. Talán ha kicsit elviszik a paródia felé, nyomatékosítják, hogy itt éppen TÜKRÖT tartanak nekünk, azaz mindent FORDÍTVA látunk, akkor még azzal a fordulattal sem lett volna semmi bajom, hogy egy meleg pasi beleszeret egy nőbe (ami gondolom, annak a paródiája, hogy egy magát heterónak tartó pasi hirtelen rájön, hogy ő meleg), de vigye kánya, túlléptem a fejbeveréssel fellépő bonyodalmakon. Csányi helyett talán valóban lehetett volna valami frissebb arc, de meglepett, hogy nem volt rossz ő sem, meg talán Tompos Kátya sem volt elég macsó, inkább csak kis vadóc, de tkp. minden a tűréshatáron belül maradt. Ami -ismétlem magam- ahhoz képest, amilyen várakozásokkal ültem le megnézni, tényleg kellemes meglepetést szerzett.
2015. jún. 12. 21:13 | 146/150
Próbáltam megtekinteni a filmet, de már az első negyedben egyszerűen meghaltam az unalomtól, annyira igénytelen minden szépség, érték nélküli nem tudtam szeretni, feladtam nem néztem végig.
2015. jún. 12. 19:10 | 145/150
valójában ez egy vicc.
nem vártad meg a poénját.
2015. jún. 12. 18:07 | 144/150
Azt a rohadt!...Azt hittem ez egy jó kis vígjáték lehet, de megnéztem az első felét és kiderült, hogy ez egy kőkemény buzifilm! Vígjátékhoz köze nincs, csak egy szaros életrajzi film a melegekről.
2014. okt. 21. 12:13 | 143/150
Nem tudom, itt egyesek hány évesek, de látszik, hogy nem értették a filmet. Ez egy nagyon jó kis szórakoztató alkotás. A poénok a helyükön vannak, és ütnek is. Mindenki nagyszerűen alakít, bár remélem, szegény Karajos Gábor egyszer túllép a Raiffeisen reklámon. Nagyon jó kis élvezetes műsor. Csak gratulálni tudok. 10/10
2014. aug. 20. 16:02 | 142/150
Jó, mert a Pánik az egyik legjobb magyar film, akkor ezek szerint ez a másik... :)) (egy pánikbeteggel éltem 11 évig, egy keveset értek a témához, erről ennyit!) A Coming Out-ot nekem épp azért tetszik, mert arról van szó benne, hogy mindegy hogy ki vagy, a lényeg hogy emberséges legyél és őszinte magadhoz (ezáltal másokhoz is). Ezen a felismerésen-jellemfejlődésen majdnem minden szereplője átmegy 90 perc alatt, az nem kis dolog. De mivel vígjáték, természetesen érintőlegesen foglalkozik karakter-, és jellemrajzokkal, de a poénok ülnek, egy kedves és szerethető film, érintőlegesen pedig mindenki elgondolkozhat utána a saját kapcsolatain, az életén. A melegekhez nincs sok köze a filmnek, azt elismerem, de nem is róluk szól! Egy emberről szól, és pont azt akarja érzékeltetni, hogy tökmindegy, hogy meleg vagy nem...
2014. aug. 05. 11:03 | 141/150
Húúúú...nem is tudom, eddig jó színésznek gondoltam Csányi Sándort, de ez kritikán aluli ripacskodás, amit ebben a filmben "alakít", elbizonytalanított. Kisrökönytől szemforgatásig mindent ócska manírt bevet a cél érdekében. A téma feldolgozásáról meg a "Pánik" című másik jeles magyar filmalkotás jut eszembe, az is hasonlóan dilettáns módon közelitett egy nem kevésbé érzékeny témához. Kár érte. Mucsi és Für Anikó miatt érdemes végigszenvedni ezt a cseppet sem vicces "vígjátékot".
2014. júl. 12. 16:36 | 140/150
Olyan vicces, hogy vannak olyan emberek, akik csak azért járnak fel ide, hogy előhozzák a rejtett filmszakértő-filmkritikus énjüket és megpróbálják a lehető legtöbb hibát leírni az adott filmről. :DDDD

Nézzétek a plafont, bár szerintem arról is tudnátok egy 4-5 sor negatív kritikát írni. :)
2014. jún. 21. 09:09 | 139/150
Azért szeretünk titeket, akik erővel is végigszenvedik a nyilvánvalóan f*s filmeket, hogynekünk még véletlenóül se, tv-benadva se kelljen!

Örök hála a zilyenekér'!
https://www.youtube.com/watch?v=WnB0e8g0G8M
2014. jún. 10. 12:18 | 138/150
GYA-LÁ-ZAT!!! Az első 10 perc után- amibe persze megpróbálták belesűríteni az összes sztereotípiát ami a melegekről kering- úgy éreztem hogy nem folytatom mert felháborított. De mivel nem véleményezek úgy egy filmet hogy nem látom egészében erőt vettem magamon.

Végtelenül sablonos, klisés, volt benne szerelem, intrika, megcsalás, cuki gyerekszereplő minden amitől egy filmnek működnie kellene. Ez viszont ezek ellenére sem működött és azt gondolom Csányi Sándor nem erre a szerepre való. Nem éreztem azt hogy komfortosan érzi magát Erik szerepében, bár ugyanez elmondható szinte az összes szereplőről.

A kezdeményezés tetszik, jó hogy mernek emberek megszólalni a másságról, jó hogy elindul valami de ilyen áron inkább ne. Meleg vagyok s miközben néztem azon gondolkoztam.........tényleg ilyennek látnak bennünket? Tényleg mindenki azt gondolja hogy rendmániás meg túlérzékeny miniautóval közlekedő NŐK vagyunk?

Ha ez az ára akkor inkább ne akarjanak barátkoztatni bennünket, és inkább ne csináljanak rólunk, nekünk filmet

10/1
2014. jún. 08. 19:40 | 137/150
Borzalmas film. Bár, az jó lenne, ha ilyen könnyen lehetne gyógyítani a ferde hajlamot.
2014. jún. 08. 19:37 | 136/150
Nagyon is jó kis film!Jó karakterek a hozzájuk méltó remek színészekkel.
Jó forgatókönyv,remek fényképezés,klassz dramaturgia.
8/10
  • Következő
1 / 10 oldal
 hozzászólás/lap