Téma: A Lego kaland

10/10
gasparp 2021 ápr. 20. - 11:09:52 10/10
(66/66)
Bár mindegyik lego film egy nagy reklámfogás maga a film,a látvány,az animáció...Nagyon jó film!!!
2/10
Kit Fisto 2021 jan. 02. - 18:41:42 2/10
(65/66)
Botrányosan rossz. Leginkább a fehér szakállas öreg figurája idegesítő, az arcától messzire elálló vastag műanyag szakálla miatt és mert a karaktere is semmitmondó, és idétlen ahogy van. Nem bírom a Lego filmeket, próbáltam már néhányat, de nem sokáig bírtam. Egyetlen kivétel van amit nézni tudok, de azt is csak amiatt, mert Star Wars, és vicces is, A Freemaker család kalandjai. Szerintem azért találták ki a Lego filmeket, mert olcsó megcsinálni. Nem kell a szép grafikával vesződni. Egyrészt gyorsabban megy az animációk készítése, és nem kell nagyon jó grafikus sem, mint pl. a Wall-e-hez, Jégkorszakhoz, vagy a Polar Expresshez. Jóval kevesebb poligonból állhat, mint a komolyabb animációs filmek, és az sokkal kisebb gyártási költség is. Ugyanakkor ez is nagy bevételt hozhat, mert az emberek többségének elég az ostoba poénkodás az ostoba grafikájú filmben. Még tetszik is nekik, há há, legó, milyen poén már.
Különben az igazi Lego-val semmi bajom, inkább sajnálom, hogy nekem nem volt, nagyon élveztem volna a kreatív játékot. A figurák egy másik dolog, azokat jobban is megtervezhették volna, főleg az arcukat - rendre szörnyeb ostoba.
9/10
Edoardo 2020 dec. 28. - 23:01:42 9/10
(64/66)
Az első legós film, amit láttam. Eredeti, pergős, ötletes. Nagyon tetszett.
Mester_Bing 2020 júl. 26. - 16:01:49
(63/66)
Pont ez a lényeg hogy ez nem egy reklám, hanem egy mind gyereknek és felnőttnek is élvezhető FILM!
10/10
akiszój 2018 okt. 07. - 21:34:30 10/10 Előzmény Bionika
(62/66)
Teljesen egyet értek veled.
10/10
Bionika 2017 szept. 28. - 21:39:43 10/10 Előzmény idõjós1010
(61/66)
Te semmin sem tudsz röhögni idõkorcs! (úgy írom a neved, ahogy akarom)Mióta az eredetrõl akkora hülyeségeket írsz és a Csillagközi invázió 2-õt jobban szereted, mint azt azóta nincs egyetlen értelmes mondatod sem, mostmegmán az én szavamba is belevágsz?! Akkora egy barom vagy, hogy az nem igaz! Egyedül a Szupersulival és a Kémkölykök szériával kapcsolatban értünk egyet(legalábbis ezt írtad 2009-ben), de semmi másban. TUDATLAN VAGY!!!!!!!!! XD
idõjós1010 2017 szept. 23. - 22:17:48
(60/66)
Lego Batman -en felbuzdulva (ami nagyon tetszett), most megnéztem ezt is, de bár ne tettem volna. Egy aranyos gyerekfilm, legósítva, egy pici buzdító üzenettel a sztoriban, számukra. Többen fintorognak a 2017-es "folytatáson" , írják pl hogy nem elég legós. Hát lehet, hogy abban a víz tényleg mert víz lenni, nem úgy mint ebben, hogy mindenféle mûanyag vackeráéjjal próbálták helyettesíteni, az ömlõ vizet is, de ez ettõl még nem lett ötletesebb, a Batman filmben viszont megvolt a fantázia. Megtalálták a legóban a poént, és telibe is találták vele az idõsebb korosztályt, ideértve a felnõtteket.
idõjós1010 2017 szept. 23. - 22:08:54 Előzmény Bionika
(59/66)
...és ezen te "röhögtél" ? Tudod mi volt ez a film (?) Aranyos, de nem poénos. Nem hiszem, hogy a felnõtt korosztályt is megcélozták volna vele, de ha mégis, akkor nagyon elszúrták.
10/10
Bionika 2017 aug. 30. - 15:55:11 10/10 Előzmény barcaculé
(58/66)
Neked ez nem tetszik? Tisztelettel jegyezném meg, hogy ennek a mesének elsõsorban az a szándéka, hogy röhögjünk. Én többször is megnéztem.
Torolt Felhasználo 2016 máj. 26. - 18:22:08
(57/66)
Szánalmas játékreklám, ami a Toy Story That Time Forgotot másolja. Illetve a Robot Chickent.

"kinek arca sárga" - ez minden lego-figurára igaz. A "jóslat" ezen kívül nem tartalmaz semmi tényt, így minek van, csak helykitöltõ.

Az elsõ 5 perc már iszonyatosan irritál. Ha nem a kedvetekért csinálnám régi kinyomtam volna.

"Robbantsunk fel mindent ami furcsa! Öljük meg ami metált hallgat!" - én nem élnék ott. Skizofrén rendõrök között.

És honnan került elõ a "három nap múlva világvége" dolog? Mert a tévében NEM mondták be. A tévében azt mondták be "engedelmeskedjetek a szabályoknak KÜLÖNBEN meghaltok". Nem volt szó semmiféle "három nap múlva meghaltok"-ról!

Ez a sz*r inzultál engem a 100 perc villogásával. Ehhez képest egy hét Jackass és a Kutya és Róka 2 kétszer egymás után toleráltható.
https://www.youtube.com/watch?v=ujhImZbroIg

Még csak nem is tisztán animációs! Akkor kitörölhetjük kínos emlékeink közül is. Huh. Legalább.
Rövid G. atya 2016 máj. 25. - 09:04:45
(56/66)
Sokáig egetverõ baromságnak + szimpla lego reklámnak tartottam ezeket a filmeket.
Pár napja volt belõle egy zanzásított Star Wars filmecske ami húsz percben összefoglalta a '77-es SW-t. Betegre röhögtem rajta magam.
Ebbõl az utolsó 50 percet láttam, de leszámítva az amcsi "családi filmek" bugyutaságait, tulajdonképp elfogadható.
Az említett SW-t nem éri utol, de egy-két alkalommal meg lehet nézni.
barcaculé 2016 febr. 06. - 11:41:10
(55/66)
20 percnél tovább nem bírtam.

1/10
Csak a gyerekkor miatt.
fakohaj 2015 dec. 07. - 22:05:54
(54/66)
Nekem megvolt a 80-as évekbeli ûrhajós! De jó volt viszont látni!
6/10
Semprini 2015 júl. 26. - 13:13:27 6/10
(53/66)
Annyi jó kritikát olvastam-hallottam a filmrõl, hogy kíváncsi lettem rá, magamtól aligha akartam volna megnézni. Gyerekkoromban volt ugyan Lego-m, de viszonylag hamar kinõttem belõle, azt meg elképzelni sem tudtam, hogy hogy mûködhet egy mozifilm kizárólag Lego-figurákkal elkészítve.
Nos, jobbat vártam, nagyon felemás volt a hatás. Egyfelõl értékeltem a rengeteg befektetett munkát és a kreativitást, látszik, hogy szívvel-lélekkel csinálták a filmet. Nem is mondom, hogy rossz lett, meg lehetett nézni, néhol még mosolyogtam is (a Star Wars-os jelenet volt a kedvencem, bár túl rövid volt). De a sztori maga egyáltalán nem nyûgözött le, és túl sokféle karaktert zsúfoltak bele, alighanem marketing-szempontból, vagy ki tudja, mindenesetre nekem kevesebb is elég lett volna. Aztán a másik: az akciójelenetek. Baromi látványos Lego-hátterek elõtt remekül koreografált akciók, üldözéses jelenetek zajlanak, miközben sajnos túl gyorsan kapkodják a képet és alig látni valamit. A figurák mozgása pedig Lego-mivoltuknak megfelelõen eléggé esetlen, mondhatni, '70-es évekbeli csehszlovák- vagy szovjet bábfilmekhez méltó mozgások vannak benne, persze nyilván egy Lego figurát nem lehet akárhogyan tekerni, értem én, de akkor is. A harmadik bajom a filmmel Will Ferrel feltûnése volt. A magam részérõl minden idõk egyik legtehetségtelenebb színészének tartom a fickót, egyszerûen nem fogom fel, mi keresnivalója van a Hollywoodi filmekben, itt is csak zavaró körülmény volt.
Mindent összevetve: nézhetõ filmecske, sok ötlettel, túlhabzó kreativitással, kissé kusza megvalósítással.
6/10
10/10
offtopic
nuiii 2015 júl. 05. - 15:57:08 10/10 Előzmény Larvitar
(52/66)
bocs, nem nekem akartam reagálni, csak ezen az új szuperdizájnos(okádék) felületen nem ismerem ki magam
10/10
nuiii 2015 júl. 05. - 15:55:54 10/10 Előzmény Larvitar
(51/66)
zseniális volt. 10/10
7/10
Larvitar 2015 febr. 15. - 21:23:27 7/10
(50/66)
Tetszett, bár láttam már jobbat is. Batman az tényleg jó benn. :) 10/7.
7/10
Deniel Project 2014 nov. 11. - 15:23:05 7/10 Előzmény mudibarát
(49/66)
Nekem tetszett! Nem annyira színvonal miatt, hanem mert a gyerekkori emlékeimet idézte fel. Ráadásul ismerõs figurák jelennek meg a történetben. A film végére újra 12évesnek éreztem magam. :) 10/7
mudibarát 2014 okt. 13. - 14:36:26
(48/66)
Még annyit, hogy volt már lego film elõbb is, azt hiszem múlt évben készítettek "filmet" a Lego Batman 2 játékhoz. Az mérföldekkel jobb lett(nem csak a játék cutscene-jei voltak benne természetesen).
mudibarát 2014 okt. 13. - 14:33:09
(47/66)
Én úgy jellemezném, hogy szörnyû. Egyszer végig lehet nézni, de nehezen.
Egyedül Batman tetszett benne, és a Start Warsos rész. Ennyi.
Maga a megvalósítás találékony, mint a Lego játékokban is általában.
A 3 pozitívum miatt 5/10, de nagyon kedves voltam.