Amennyiben észrevétele van vagy hibát észlel, kérjük küldjön e-mailt!

Sorrend időben: csökkenő / növekvő
Téma: Baywatch
  • Következő
1 / 8 oldal
 hozzászólás/lap
 | Válasz
jan. 12. 10:44 | 120/120
.
2017. júl. 25. 12:22 | 119/120
Már megint az 5. évadtól kezdik a Cool tv-n. Miért nem az első évadtól kezdik el? Még én se láttam az 1-4. évadot.
2017. jún. 09. 14:59 | 118/120
Szerintem ezek vicces szövegek. :D 19 éves létemre, hogy házelnussz. :D az igen XD
a bunkó slayer na az lejárt lemez :D karcos akadozós lejárt f*s lemez XD
2017. jún. 09. 14:11 | 117/120
Szegény Béjvaccs biztos nagyon jó kis sori volt a maga korában, ma már nagyon bénának számít. David Házelnussz pedig lejárt lemez.
2017. jún. 02. 16:32 | 116/120
mostmár a fiatal pasikra gerjedsz mi? :DDD ondok elvtárs :DDDD oh jajj
2017. jún. 02. 12:27 | 115/120
Boldogult ifjúkoromban tetszett. Vajon akkor is Hasselhoff volt a fő-fő mindenese a sorozatnak? Ezekben a részekben, amiket mostanság láttam, kész szupermanus a faszi, amitől az egész film szánalmasan gyenge lett.
2017. márc. 08. 15:28 | 114/120
Aha, kösz! Megvizslatom akkor.
2017. márc. 07. 16:16 | 113/120
Elvileg a sorozatbaráton online fent van az összes évad, csak össze van sok rész keverve. Tehát rossz sorrendben vannak!
2017. márc. 07. 14:05 | 112/120
Szerintem is kár, hogy akármikor előszedik a csatornák a sorozatot, pont az 1-5. évadot nem bírják leadni, pedig azok voltak a legjobbak. Simán odaülnék a tv elé megnézni. Valahol fent vannak/letölthetők az első évadok?
2017. jan. 10. 16:38 | 111/120
Teljesen így van!!! :)

Még annyit akartam írni én is, hogy a Hawaii éjszakák valami fertelmesen rossz sorozat volt, meg is látszik, hogy nálunk kb. egyszer, ha leadták a tv-ben....
Akkor ezek szerint nem csak nekem tűnt fel, hogy a szereplők logikátlanul tűntek el, és, hogy a végére esett a színvonal. A Baywatch: Hawaii már nem is kellett volna. Bár elég meglepő, hogy Jason Momoa azóta mennyit fejlődött külsőleg és milyen sokra vitte.:) Abban még kölyök volt. :D
2017. jan. 10. 16:31 | 110/120
"... az 5. évadtól kezdve a természetesség látszata helyett sokkal inkább tökéletesség iránti vízió vette át a teret a karakterében.
A Baywatch sorozat a dramaturgiák tényleges bemutatása helyett sokkal inkább – mint női és férfi vonalon- testiség és az „idomok” kendőzetlen bemutatása felé datálódott, ami nagyban hozzájárult ahhoz, hogy a sorozat kezdeti magas absztrakt értékeit szépen lassan a feledéshomályába lökte. A 6. és 7. évadban szereplő mellékszínészi rangot is alig megütő szereplők hozzájárultak ahhoz, hogy a Baywatch a közvélemény előtt „nevetség tárgya” legyen....."

Én is csak az 5. évadig néztem, utána már tényleg teljesen más lett a sorozat. Summerről egyszer mondták, hogy elköltözött (persze ott hagyta nagy szerelmét Matt-et, ilyen hirtelen), C.J.-ről sem esett szó, hogy elmegy, a 7. é. 22. részében Cody megkérte a kezét, a 8.é. 1. részében már viszont nem szerepelt, meg sem említették, pedig 5 évig benne volt! Úgy tűnt el a sorozatból, mint Romano a T.J. Hooker-ből. Bele se gondoltak, hogy a nézőket érdekelné az alapkarakterek hova tűnése.
Kelly Packard nagyon sokszor volt statiszta (Őt a Kaliforniai álom c. sorozatból ismerhetjük), aztán a 8. évadtól "végre" életmentő szerepet adtak neki. (Kár volt!)
Láttam egy doku filmben, hogy Pam Anderson David Charvet-vel (Matt) járt, amikor Matt a sorozatban Summer-rel, aztán mikor Pamela már Tommy Lee felesége volt, akkor a sorozatban Matt barátnője lett, Tommy pedig szétrúgta az öltözőt, annyira féltékeny volt. (Pamela Kelly Slater-rel is járt, aki Jimmy Slade-et alakította a szörföst.)
Nicole Eggert (Summer) a sorozat miatt tetetett implantátumokat a melleibe, de ő is rájött, hogy túl nagyon lettek, vetetett is ki belőlük. Amúgy mire a második évadját forgatta a Baywatch-ban nagyobbak lettek a mellei, szőkébb lett, a természetes szemöldökét pedig felváltotta egy "csík"..........
SPOILER: A régi szereplőket még rendesen kiírták, Erika Elenia (Shauni), Billy Warlock (Eddie), a valóságban is egymásba szerettek, ezért távoztak a sorozatból, azonban Billy féltékenykedési miatt szétmentek.
Cort is elment, később még szerepelt, de úgy írták a storyt, hogy megfog vakulni egy betegség miatt (a Baywatch: Hawaii esküvőben említi, hogy találtak gyógymódot?!).
Jill cápatámadás áldozata lett. SPOILER VÉGE
De a régi szereplők még tényleg hitelesek voltak, rendes sztorik, akkor még nem arról szólt minden, hogy "Baywatch babe"-ek és kigyúrt férfiak legyenek az életmentők, és mindenki-mindenkivel kavart már.
A szinkronváltások is borzalmasak voltak! (Stephanie, Logan, Caroline...) Hobbie-nak is volt vagy 3 hangja... Az első évadokban is sok szinkroncsere volt. Erika Eleniaknak sajnáltam, hogy nem hagyták meg Udvarias Annát, teljesen passzolt hozzá!
2015. feb. 21. 18:05 | 109/120
Durván rácsavarodtál a témára. Szerintem függővé váltál, mint Hasselhoff. Elvonóra még nem gondoltál?
2015. feb. 21. 15:50 | 108/120
Nem mindegy, kiből mit vált ki az alkohol! Van aki szókimondóbb, egyenesebb, nemesebb lesz tőle, van ami állatá válik! Ez utóbbira példa ez a tetű.
2015. feb. 21. 15:49 | 107/120
Még mindig fetreng a hányadékában ez az alkoholista p*cs?
2014. dec. 31. 11:43 | 106/120
Én a Baywatchot más miatt néztem annak idején, mint ahogy gyakorlatilag az egész világ hasonló motivációk mentén mozgott. Nemcsak Hasselhoff koma, de az egész storyboard csak kellék volt csupán.
  • Következő
1 / 8 oldal
 hozzászólás/lap