Amennyiben észrevétele van vagy hibát észlel, kérjük küldjön e-mailt!

Sorrend időben: csökkenő / növekvő
Téma: Baywatch
  • Következő
1 / 8 oldal
 hozzászólás/lap
júl. 25. 12:22 | 119/119
Már megint az 5. évadtól kezdik a Cool tv-n. Miért nem az első évadtól kezdik el? Még én se láttam az 1-4. évadot.
jún. 09. 14:59 | 118/119
Szerintem ezek vicces szövegek. :D 19 éves létemre, hogy házelnussz. :D az igen XD
a bunkó slayer na az lejárt lemez :D karcos akadozós lejárt f*s lemez XD
jún. 09. 14:11 | 117/119
Szegény Béjvaccs biztos nagyon jó kis sori volt a maga korában, ma már nagyon bénának számít. David Házelnussz pedig lejárt lemez.
jún. 02. 16:32 | 116/119
mostmár a fiatal pasikra gerjedsz mi? :DDD ondok elvtárs :DDDD oh jajj
jún. 02. 12:27 | 115/119
Boldogult ifjúkoromban tetszett. Vajon akkor is Hasselhoff volt a fő-fő mindenese a sorozatnak? Ezekben a részekben, amiket mostanság láttam, kész szupermanus a faszi, amitől az egész film szánalmasan gyenge lett.
márc. 08. 15:28 | 114/119
Aha, kösz! Megvizslatom akkor.
márc. 07. 16:16 | 113/119
Elvileg a sorozatbaráton online fent van az összes évad, csak össze van sok rész keverve. Tehát rossz sorrendben vannak!
márc. 07. 14:05 | 112/119
Szerintem is kár, hogy akármikor előszedik a csatornák a sorozatot, pont az 1-5. évadot nem bírják leadni, pedig azok voltak a legjobbak. Simán odaülnék a tv elé megnézni. Valahol fent vannak/letölthetők az első évadok?
jan. 10. 16:38 | 111/119
Teljesen így van!!! :)

Még annyit akartam írni én is, hogy a Hawaii éjszakák valami fertelmesen rossz sorozat volt, meg is látszik, hogy nálunk kb. egyszer, ha leadták a tv-ben....
Akkor ezek szerint nem csak nekem tűnt fel, hogy a szereplők logikátlanul tűntek el, és, hogy a végére esett a színvonal. A Baywatch: Hawaii már nem is kellett volna. Bár elég meglepő, hogy Jason Momoa azóta mennyit fejlődött külsőleg és milyen sokra vitte.:) Abban még kölyök volt. :D
jan. 10. 16:31 | 110/119
"... az 5. évadtól kezdve a természetesség látszata helyett sokkal inkább tökéletesség iránti vízió vette át a teret a karakterében.
A Baywatch sorozat a dramaturgiák tényleges bemutatása helyett sokkal inkább – mint női és férfi vonalon- testiség és az „idomok” kendőzetlen bemutatása felé datálódott, ami nagyban hozzájárult ahhoz, hogy a sorozat kezdeti magas absztrakt értékeit szépen lassan a feledéshomályába lökte. A 6. és 7. évadban szereplő mellékszínészi rangot is alig megütő szereplők hozzájárultak ahhoz, hogy a Baywatch a közvélemény előtt „nevetség tárgya” legyen....."

Én is csak az 5. évadig néztem, utána már tényleg teljesen más lett a sorozat. Summerről egyszer mondták, hogy elköltözött (persze ott hagyta nagy szerelmét Matt-et, ilyen hirtelen), C.J.-ről sem esett szó, hogy elmegy, a 7. é. 22. részében Cody megkérte a kezét, a 8.é. 1. részében már viszont nem szerepelt, meg sem említették, pedig 5 évig benne volt! Úgy tűnt el a sorozatból, mint Romano a T.J. Hooker-ből. Bele se gondoltak, hogy a nézőket érdekelné az alapkarakterek hova tűnése.
Kelly Packard nagyon sokszor volt statiszta (Őt a Kaliforniai álom c. sorozatból ismerhetjük), aztán a 8. évadtól "végre" életmentő szerepet adtak neki. (Kár volt!)
Láttam egy doku filmben, hogy Pam Anderson David Charvet-vel (Matt) járt, amikor Matt a sorozatban Summer-rel, aztán mikor Pamela már Tommy Lee felesége volt, akkor a sorozatban Matt barátnője lett, Tommy pedig szétrúgta az öltözőt, annyira féltékeny volt. (Pamela Kelly Slater-rel is járt, aki Jimmy Slade-et alakította a szörföst.)
Nicole Eggert (Summer) a sorozat miatt tetetett implantátumokat a melleibe, de ő is rájött, hogy túl nagyon lettek, vetetett is ki belőlük. Amúgy mire a második évadját forgatta a Baywatch-ban nagyobbak lettek a mellei, szőkébb lett, a természetes szemöldökét pedig felváltotta egy "csík"..........
SPOILER: A régi szereplőket még rendesen kiírták, Erika Elenia (Shauni), Billy Warlock (Eddie), a valóságban is egymásba szerettek, ezért távoztak a sorozatból, azonban Billy féltékenykedési miatt szétmentek.
Cort is elment, később még szerepelt, de úgy írták a storyt, hogy megfog vakulni egy betegség miatt (a Baywatch: Hawaii esküvőben említi, hogy találtak gyógymódot?!).
Jill cápatámadás áldozata lett. SPOILER VÉGE
De a régi szereplők még tényleg hitelesek voltak, rendes sztorik, akkor még nem arról szólt minden, hogy "Baywatch babe"-ek és kigyúrt férfiak legyenek az életmentők, és mindenki-mindenkivel kavart már.
A szinkronváltások is borzalmasak voltak! (Stephanie, Logan, Caroline...) Hobbie-nak is volt vagy 3 hangja... Az első évadokban is sok szinkroncsere volt. Erika Eleniaknak sajnáltam, hogy nem hagyták meg Udvarias Annát, teljesen passzolt hozzá!
2015. feb. 21. 18:05 | 109/119
Durván rácsavarodtál a témára. Szerintem függővé váltál, mint Hasselhoff. Elvonóra még nem gondoltál?
2015. feb. 21. 15:50 | 108/119
Nem mindegy, kiből mit vált ki az alkohol! Van aki szókimondóbb, egyenesebb, nemesebb lesz tőle, van ami állatá válik! Ez utóbbira példa ez a tetű.
2015. feb. 21. 15:49 | 107/119
Még mindig fetreng a hányadékában ez az alkoholista p*cs?
2014. dec. 31. 11:43 | 106/119
Én a Baywatchot más miatt néztem annak idején, mint ahogy gyakorlatilag az egész világ hasonló motivációk mentén mozgott. Nemcsak Hasselhoff koma, de az egész storyboard csak kellék volt csupán.
2014. dec. 31. 11:12 | 105/119
sztem keresd meg az összes házelhóf topicot és mindenhova másold be ezt a videot :D
ha a pia meg a drog lenne a mérvadó,a szinészek háromnegyedét nem lenne szabad nézni :D
  • Következő
1 / 8 oldal
 hozzászólás/lap