Amennyiben észrevétele van vagy hibát észlel, kérjük küldjön e-mailt!

Sorrend időben: csökkenő / növekvő
Téma: Névshowr
1 / 3 oldal
 hozzászólás/lap
2016. júl. 09. 22:31 | 35/35
Ebben a műsorban kötelező a hamisan énekelés? Vagy humor helyett van?
2016. jún. 19. 21:08 | 34/35
De! Kàlmàn Balga tehàtozàsa, nyökögéssel és őőő-zéssel, közbepofàzàssal. Fejbe tudnàm màr lőni magam tőle még akkor is, ha amúgy érdekel(ne) a vendég.
2016. jún. 18. 21:29 | 33/35
Bocsánatot kérek!
Hogyan tudták ezt a sok szemetet össze szedni? Inkább legyen műsor szünet,adják ezek gázsiját a rászorulóknak!
Valóban a nyári szünet alatt nem lesz az ATV normális esti műsor?
2016. jún. 18. 10:13 | 32/35
Jajj, Koós János elavult humorkodása már inkább szánalmat ébreszt, mint nevetőgörcsöt. Ugyanazt és ugyanúgy előadni évtizedeken át kockázatos vállalkozás. De mivel senki ezt így nem meri neki megmondani, minduntalan előhozakodik a régi-molyrágta és agyonismételt sztorikkal, persze sajátos idegtépő előadásban. Sőt a kényszeredett tapsikolásból és tettetett kacarászásból ő valószínüleg azt szűri le, hogy nála humorosabb, eredetibb ember nem leledzik e Földgolyóbison. Mekkora tévedés. Mekkora égés.
2015. júl. 12. 22:46 | 31/35
Ez most komoly? -ennyire futja fő műsor időben? -ez vicc :/
2015. jún. 07. 07:58 | 30/35
Ilyen rosszul állunk, hogy a polcról elő kellett venni a lassan lejárt konzervet is? Frissen sem volt fogyasztható, nem hogy így lejáratosan. Inkább adnák a Maja, a méhecskét helyette. De nem is muszáj nézni az ATV-t a szünidőben, viszont eszükbe juthatott volna a gagyi helyett más műsor is. Viszlát szeptemberben!
2012. jún. 30. 16:46 | 29/35
Ezt a barom-tudatlan dömsödit még foglalkoztatja a média ? Siralmas egy társaság lehet.
2010. dec. 31. 20:54 | 28/35
Mit vársz az AlbánTV-től?
2010. máj. 02. 20:56 | 27/35
Jaj ez a mai nagyon gyenge...
Négy lány:Balázsi Panna,OnjutaJudit,RubintRéka,meg még Ada kínprodukciók..
a zsűri Deák Sali,Bakács Tibor,Harsányi Levente,
Próbálnak jópofozni és lendíteni a lehetetlenen!
Hát hogy Rubint Réka miben van?
Egy s.gg alá érő pulóver,szürke harisnynadrág,aminek az alja fekete mint egy csizma,iszonyúan "felülöltözött",-
mint aki elfelejtette felvenni a szoknyáját..
2010. jan. 24. 18:44 | 26/35
Nem tudom mi a baja mindenkinek a Petivel,kicsit el van szállva magától az igaz,'nagyképű' stb.,de nem kell komolyan venni,ez csak egy imidzs,egy szerep.Én inkább jót szórakozok a szúrkálódásain..Az meg hogy sikeres és gazdag,indokolja a mentalitását.Jobban is áll,mint aki játsza az állszerényet(van a médiában ilyen rengeteg).Szerintem tudat alatt irigyek rá az emberek,habár nem tudom miért?Szerintem a provokációi is csak figyelemfelkeltő célzatúak.Az az igazság,hogy én a Péterben egy törtető karrierista embert látok,aki szimpatikus is tud lenni..
2009. nov. 08. 18:05 | 25/35
így igaz! könnyű kikapcsolódásként kell kezelni és kész!
A beszélgetős formáját jobban kedvelem!
 | Válasz
2009. ápr. 02. 17:13 | 24/35
Hihetetlen beképzelt öntelt gyökér ez a Hajdú Péter ha vki nézte a Vacsora Csata című műsort és ragadt belé emberség akkor látja,h milyen suttyó ez paraszt!SZtem ez az ember nem érdemli meg,h tévében szerepeljen csak azért mert pénzes.Ilyen embereket nem szabadna mutatni a tévében,mert a jövő generációi erről az emberről vesznek majd példát...Köszönöm a figyelmet...jah és sz*rul áll neki a rózsaszín ing...úgy néz ki mint egy erőltetett playboy GUY
2008. dec. 20. 16:12 | 23/35
Akkor lenne jó a műsor ha Hajdú Péter nem lenne benne!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. szept. 28. 23:15 | 22/35
Szokott ismétlése lenni a műsornak? A mai adásról lemaradtam. Nagyon szeretném megnézni.
2008. szept. 28. 19:18 | 21/35
Jó nagyon ez a műsor!
1 / 3 oldal
 hozzászólás/lap