Amennyiben észrevétele van vagy hibát észlel, kérjük küldjön e-mailt!

Sorrend időben: csökkenő / növekvő
  • Következő
1 / 59 oldal
 hozzászólás/lap
ápr. 22. 18:59 | 877/877
Nekem sem tetszik ez az új felület. Valamikor régen mindent itt kerestem, filmeket, mozit, stb. Nagyon szerettem a régit, szerintem az volt a legjobb. Ezt az újat alig használom. Egyszer írtam a staffnak, de nem is válaszoltak. Így lehet elrontani valamit, ami jó volt...
ápr. 22. 08:36 | 876/877
Csatlakozom. A legutóbbi átalakítás óta rendkívül nehezen kezelhető lett az oldal. Korábban akár napokra előre megnézhető volt a kijelölt műsor, akár nyomtatni is lehetett. Most nem. Nem értem, miért kellett új regisztráció például. A régi felhasználó nevet, jelszót egyszerűen törölték. Pár évvel ezelőtt, amikor valami probléma miatt írtam (nem működött valami), még válaszoltak. Most semmi válasz. Nagyjából úgy néz ki, hogy tojnak a felhasználók fejére. Nekik jó, miért lenne nekünk is az.
ápr. 22. 08:12 | 875/877
nagyon gagyi, a film első fele egy 8-as, 2.fele 2-es..összességében egy 5/10
 | Válasz
feb. 28. 03:07 | 874/877
Egyetértek minden soroddal!!!

Tisztelt Port.hu!
Legalább fésüljék össze a régivel, hogy legyen benne valami jó is.
2016. dec. 18. 00:32 | 873/877
Csak egy ideig mukodott! Katasztrofalis ez az uj oldal minden resze! A musor ismertetesebe benyomnak egy cimet es azt sem tudod mit takar, film, vagy valami sajat keszitesu agymosott musor. Nincs egy tisztesseges ismerteto sem! Az egyeni beallitasok rendkivul nehez lett, mert ha kicsit gyorsabban akarod megcsinalni, visszaugrik es kezdheted elorol. Egy oldalon mar kizarolag 5 TV csatorna musorat lehet lehivni. A kedvenc musorok koze, onhatalmulag betettek az RTL Spike csatornat, ugy tudtam eltuntetni, hogy a lista vegere raktam. Szerintem nem emberbarati ahogy atalakitottak. Gondolom nem szamit nekik, ha sokan elfognak partolni mas TV musor oldalra. Mar en is nezegetek keresgelek mas oldalt, mert ez elviselhetetlen.
2016. dec. 17. 20:28 | 872/877
Ha lakhatatlanná válna a földbolygó, melyik galaxisban vernél tanyát? Szerintem fogalmad sincs.
2016. dec. 17. 18:18 | 871/877
Hogy vegyenek pamutzoknit. Náluk csak polár-szerű anyagból van, mert ott nincsenek juhok. A pamut bolygónk egyik fontos import terméke lesz az űrkorszakban.
https://www.joyofsocks.com/mens-socks/mens-novelty-socks/mens-space-monsters-and-robots-socks
2016. dec. 16. 15:31 | 870/877
Az eredetihez nyomokban sem jön... A szokásos hollywoodi remake.
2016. ápr. 13. 15:45 | 869/877
Tom Cruise ez első 30 percben szinte meg sem szólal. Utána felveszi az idegbeteg figurát, amit már megszokhattunk tőle. A filmből kiderül, hogy katasztrófa idején nem működik a solenoid, azaz minden autó leáll, de csodák csodája, úgy állnak le, hogy szlalomozással több kilométert, azaz a szomszéd városig el lehet menni némely autóval a lerobbant autók között. Persze "száguldva" ugy hogy nyikorog a kerék, de az ablakban látom a sétáló gyalogosokat kb 3 másodpercen át. Nem akarok számolgatni de ez kb 25 km/órás sebességnek felel meg. Majd megérkeznek a feleségéhez, ahol van áram, de minő csoda, nem lehet mobiltelefonálni. Szerintem a látványon kívűl nemigazán valóságszerű a történet.
2016. feb. 12. 11:31 | 868/877
Az emberi fajnál fejlettebb, intelligensebb faj küldöttei miért érkeznek a földre?
Szövetségest keres? Helyette talál egy halom idiótát. A jövőben máshol próbálkozik.
2016. feb. 12. 09:01 | 867/877
Nem egy rossz film, bár Tom Cruise szerintem nem volt túl erős. A látvány viszont kárpótolt érte. A végén legalább nem az amerikaiak mentették meg a Földet, ezért plusz egy pont.
2016. jan. 03. 17:05 | 866/877
Az új felület sem lenne olyan rossz (bár a régi jobb) de akkor működjön rendesen. És nem szürkével kéne a szövegeket írni, hanem feketével! Vagy abból hiány van?
2016. jan. 03. 17:00 | 865/877
Van egy olyan link, hogy visszatérés a régi felületre. Ha arra kattintasz, mindig úgy fog bejönni. Csak ez a fórum jön be új felülettel, de ha kattintasz az összes hozzászólásra, akkor azt már szintén a régi felülettel hozza be.
Mondjuk ennek sincs sok értelme, ha egyszer már a régi felületet kértem, miért jön be a fórum először újjal..? A weboldal programozója nem lehet a helyzet magaslatán. Az új képnézegetés is bugos. Egyrészt a képekre bökve nem mindig tölti be azt nagyban, csak ha oldalt a nyílra kattintva oda scrollozok. Másrészt ha egy adott műsornál kattintok a képek ikonra, megnéztem a képeket, a képnézőből kilépve teljesen máshol lesz a műsorlista, mint ahol voltam és lehet újra megkeresni, hol voltam mielőtt kattintottam a kép ikonra. Remélem érthető..
Na ezért érdemes volt keverni.. A régi legalább már úgy-ahogy használható volt.
2016. jan. 02. 22:30 | 864/877
Megnéztem újra, és rájöttem, hogy jobb is, hogy a Petőfi TV adta a filmet a TV2 helyett. Utóbbi csatorna teletűzdelte volna reklámmal, ami csak élvezhetetlenné tette volna a filmet.
2016. jan. 02. 19:23 | 863/877
***SPOILER***

Ezt egyébként én sem értettem, hogy ha az elején csak úgy simán lelövik lézersugárral az idegenek az embereket, akkor utána miért gyűjtik össze őket? Vagyis inkább fordítva. Ugyanis nekik az a céljuk, hogy az emberek véréből egyfajta gyomnövényt hozzanak létre, amit elterjesztenének az egész bolygón, de akkor ezt már rögtön, az első megjelenésnél csinálhatta volna az a gép...
Az idegenek nem maguktól múltak ki. A narrátor elmondja a film végén, hogy a földi baktériumok végeztek velük. A főszereplőnek valóban nincs köze az idegenek pusztulásához, de ez ellen semmi kifogásom, hiszen a könyvben is ugyanígy volt.
  • Következő
1 / 59 oldal
 hozzászólás/lap