Amennyiben észrevétele van vagy hibát észlel, kérjük küldjön e-mailt!

Sorrend időben: csökkenő / növekvő
1 / 1 oldal
 hozzászólás/lap
jan. 01. 18:03 | 78/78
Az a baj, hogy már minden film a moziba készül, és mivel ez rajzfilm, ezért a gyerekek lettek a célközönség, és mivel a 12 évesek már csak okostelefonoznak, ezért a moziban kénytelenek az óvodásokra fókuszálni, ezért minden újabb rajzfilm vagy folytatás ez alapján készül. Sajnos.
A Jégkorszak első része fantasztikus lett, gyönyörű animáció, élethű táj, jó sztori, érdekes karakterek, jó poénok, megható jelenetek, tanulság, szép zenék... minden.
Ezt követte a már sokkal, sokkal gyerekesebb második rész, ami már egyértelműen a cukiságra és a kihagyhatatlan romantikus szálra ment rá. De még elment.
A harmadik elég lett volna egy 20 perces rövidfilmnek, különösebben érdekes sztorija nem volt, felejthető alkotás lett.
De ez, a negyedik a rész... ez már az óvodások közül is a furcsább gyerekeknek készülhetett. Az animáció gyatra, kevesebb a részlet, több a szín, ami elcsúfítja. A szereplők nevetségesek, a történet sablonos és kiszámítható. A majmos dalos résznél kiakadt a gagyifilm mérőm... értem én, hogy gonosz karakter, de azért ennyire igénytelenül nem kellett volna meganimálni szegényt. Ide is kellett a romantika, persze igencsak rövid jelenetek erejéig, nehogy át lehessen érezni. Tulajdonképpen semmit nem lehetett az egész filmből átérezni. A poénok bénák lettek, a szereplők húzásai már unalmasak, a látvány is eléggé el lett szúrva... tanulsága nincs, jellemfejlődés nincs, csak egy sablon családi történet, 0 izgalommal és teljesen abszurd \"váratlan\" fordulatokkal. Hogy 10 éven belül lezajlott a jégkorszak, az olvadás, meg a kontinensek szétcsúszása, az egy dolog, de hogy az első rész majdnem pontosan rekonstruált ősállataiból hogy lettek masnis, kontyos hajú mamutok, zászlómintás borzok, hótigrisek, meg kalózmajmok, azt nem vágom...
Az első részhez képest ez szégyen. Egy érzelmes, komoly, egyszerre vicces és drámai rajzfilmből csináltak egy béna, humortalan, elrajzolt ovis mesét. Ha a másodiknál megálltak volna, az még bocsánatos lenne. De ez... nemsokára megnézem a legújabb, ötödik részt is, de ezek után nem remélek semmi jót.
2015. feb. 20. 15:34 | 77/78
Van benn 1-2 jó poén (különösen Sid nagyi miatt :D), de összességében inkább erőltetett poénokkal van teli... Az első 10 perc után pedig már ott voltam, hogy inkább lekapcsolom..., de aztán szerencsére beindult, és izgalmasabb lett a sztori. Az előző részekhez képest Sid és az oposszumok karaktere egy kicsit laposabb lett. Összességében annyira azért nem volt rossz; a 3.résznél szerintem mindenképp jobb lett. 10/8.
 | Válasz
2014. dec. 06. 22:21 | 76/78
Az elejét követően már valamivel jobb lett a film, de maximum a 3. rész szintjét hozza. Eléggé hülye ötlet volt a bálnás megoldás, és még ha nem is egy dokumentumfilm, mióta erősebb egy majom (még ha a legnagyobb is) a mammutnál? Oké, mese az egész, de azt vártam, hogy Manny majd elpáholja :)

Gutt: gigantopithecus - 540 kg
Manny: gyapjas mammut - 6 tonna

LOL :)
 | Válasz
2014. dec. 06. 19:28 | 75/78
Én most látom először a 4-est, eddig ez a legkevésbé jó. Ha már a közönséges, undorító dolgokat veszik elő, ott már sajnos elfogyott a jó ötlet.
2014. dec. 06. 18:15 | 74/78
Tv2 leadja hm ezt is megélik sokan. DVD-én már megvan minden része. :)
 | Válasz
2014. dec. 06. 17:08 | 73/78
A többi animációs filmhez képest még a 2.-3. rész is nagyon jó mint anim. film! Nekem az összes eddigi kb. 90%-a nem jött be.
2014. okt. 23. 21:06 | 72/78
Belessel kapcsolatban tegyük hozzá, hogy a Jégkorszak filmeket alapvetően nem kisgyerekeknek készítették. Ezt a tényt jelzi már például a párzással és a szüléssel kapcsolatos állandó poénáradat is, ami ugyanúgy nem való gyermeki fülnek. Nálunk az akkori köztudat miatt tévesen kategorizálták be. A 4. film kapott 6-os korhatárt, bár én ezt is keveslem. Ugyanakkor a TV-társaságok jobban elemezték át a filmeket és mindegyik 12-es korhatárt kap. (Még a könnyelmű románoknál is.) Ha innen nézzük, akkor Beles magyarázata belefér.
2014. jún. 29. 11:06 | 71/78
Gondoltam, hogy nem lesz olyan jó, mint a harmadik rész.
Ez a kalózos stílus elég gagyi, ráadásul egy elsősorban gyerekeknek szóló műsorban részletezni egy élőlény kibelezését, hát...ezt jobban is átgondolhatták volna. Az tetszett, hogy megmutatták, mi a különbség a falka és a csorda között.
Az első résznél szerencsére jobb lett, de a második meg a harmadik részt meg se közelíti.
Ez a film nem igazán nyerte el a tetszésemet és az se javított a helyzeten, hogy a mindig eleven és hülyéskedő Ropsz és Eddie párost átváltoztatták két lassú észjárású idiótává.
Cool filmet akartak csinálni, de sajnos ez nem jött össze.
2014. márc. 29. 21:36 | 70/78
Az első jó volt, a 2. és 3. rész miatt már eszembe se jutott megnézni ezt. De hiba volt, talán a széria legjobb része, kifejezetten szórakoztatóra sikerült. 10/9
2013. dec. 23. 22:31 | 69/78
Jön 2016-ban a Jégkorszak 5 : http://***moderálva***/mobilweb4/index.php?domain=cinestar&article_html=2016ban-erkezik-a-jegkorszak-5&p=0
2013. aug. 11. 21:48 | 68/78
Hát ez valami rettenetesen gyenge valami! :(
 | Válasz
2013. ápr. 10. 23:11 | 67/78
A leggyengébb rész a négy közül. Poén szinte semmi, a sztori is gyenge. Még Scrat sem volt formában. Nagyon érződött az ötlettelenség, talán ideje lenne befejezni a sorozatot.

Egyszer azért nézhető. 10/6
2012. dec. 28. 23:57 | 66/78
Jópofa volt, nem értem a fanyalgókat. Laza, popcorn-animáció, kellemes időtöltés. 7/10.
2012. dec. 17. 20:31 | 65/78
Egyetértek veled! Nekem is ez tetszett legjobban, a többi 3 után nagyon eltalálták! Szórakoztat, leköt, izgalmas.. 8-9 pontot megér!
2012. dec. 03. 07:27 | 64/78
Ti fogalmam sincs miről beszéltek, az első 3 részt többször megnéztem a barátnőmmel, és ez a negyedik hihetetlen jó volt, a legjobb az összes közül, végignevettük az egészet, rohadt jó volt, ti nem tudom mit néztetek de ez a legjobb rész 10/10
2012. nov. 19. 17:36 | 63/78
Nem volt nagy durranás...

Se rossz, se jó.
Készült már ennél jobb Jégkorszak is..
2012. nov. 18. 15:32 | 62/78
Szerencsére én nem tartoztam ahhoz az 550ezer nézőhöz akik valószínűleg csupán a cím alapján ültek be nálunk a moziba, vagy akik csak nem olvastak utána a nézői kritikáknak a filmről és úgy nézték meg, egy biztos ez a negyedik rész bizony kritikán alulira sikerült. Erőltetett, csapnivaló, ötlettelen, szinte poénmentes silány folytatás ez az eddigi kiváló három Jégkorszak epizód után. Épp ezért szomorú hogy ez lett az eddigi legjövedelmezőbb része a sorozatnak pedig messze alulmúlta még a legkisebb elvárásokat is. A bevétel alapján könyvelhető hogy lesz ötödik rész is bár ha a szinvonalat vesszük figyelembe akkor nagyon komoly vérfrissítésre lenne szükség a stábnál hogy ismét egy nézhető epizód szülessen és hogy a csalódott nézőket visszacsábítsák az ötödik részre a moziba.
2012. nov. 15. 15:57 | 61/78
Sajnos ez már sokkal gyengébb lett, mint az előző részek.
2012. nov. 13. 12:44 | 60/78
Nekem sem tetszett a mese,az elso 2 reszt meg sem kozeliti.Azokban tenyleg aranyos,jopofa poenok voltak,ez mar nagyon eroltetett es elcsepelt volt.Majdhogynem fapofaval neztem vegig,a lajhar nagymama tudott neha megnevettetni.
2012. nov. 09. 14:57 | 59/78
Most olvasgattam a hozzászólásokat,és kivált,hogy az animációs film komoly kritikákat kapott.
Ennek ellenére tartja a 7 pont feletti átlagot,ami persze még jónak számít.Azért halgassátok meg az én véleményemet is.Szerintem egyáltalán nem rossz,igaz elüt az eddigi három részétől,de ez nem ok rá,hogy lerontsuk a filmhez tartozó szavazatokat,persze véleményt nyílvánítani csak szabad.
Feltételezem,hogy egyeseknek nem is a filmmel van baja,hanem a szinkronhangváltozás,Manny új magyarhangjával.
2012. nov. 07. 21:40 | 58/78
Leültem, azzal a címszóval, hogy feldobom az estémet, de ez a film pocsék volt. Egyetlen értékelhető jelent a lajhár nagymama látomása a sziréneknél. 10-ből 3 pont. Nagyon lehangoló és sablonos volt az egész.
2012. okt. 27. 12:28 | 57/78
Bocsi a szóismétlésért :)
2012. okt. 27. 12:28 | 56/78
Nekem ettől függetlenül azért tetszett,szerintem ez se volt annyira rossz.Bármennyire is gyerekesen is hangzik,még a Jégkorszak 4-es kártyákat is gyűjtöttem.
2012. szept. 15. 13:38 | 55/78
Bár akadtak jó pillanatok, alapjában véve számomra akkor is kiábrándító volt. A történet nagyon bugyuta, közelében sincs az előzőeknek. A kínos tinédzser pillanatok és a kalózok dalolászása például egyáltalán nem kellettek volna bele. A csúcsot pedig az jelentette, mikor Beles kapitány elmagyarázta, hogy miért is ez a neve. Hogy lehet egy gyerek filmben egyáltalán a kibelezésről beszélni, pláne ennyire részletezve??? Némelyik hadakozós jelenet pedig akár a Karib-tenger kalózaiba is bele illett volna.
2012. aug. 15. 20:33 | 54/78
Vártam már nagyon, de mégis kicsit félve ültem be a moziba amikor odakerültem :D ... de végülis jól sikerült, nekem tetszett. A kedvencem viszont maradt a 3. rész!
2012. júl. 29. 21:31 | 53/78
Nekem könnyű filmet csinálni, mert szinte bármit megnézek, főleg ha animációs.
Az eddigi 3 rész nekem bejött az egyedi világa miatt... érdekesmód nem éreztem ezt a negyediket bőrhúzásnak.
Nem hagyott bennem mély nyomokat, mert ennek a filmnek ne mis az a dolga, de szerintem teljesen elmegy: 10/8

Amúgy tök kíváncsi voltam ki kapja Manny hangját, mert ugye Szabó Sipos Barnabás lelécelt a megalázó szinkronszakma elől... úgy érzem Gibbs felügyelő hangja tökéletesen passzolt! :)
2012. júl. 27. 01:00 | 52/78
Sokkal gyengébb volt a film, mint vártam. Jópofa, viccesnek is lehet nevezni, de nem az a maradandó élmény. Nincsenek benne átütő poénok, az új figurák sem éppen eredetiek, inkább csak tölteléknek nevezném őket. A régi karakterek meg unalmasak. Egyszer megnézhető kategória, az előző részek után nekem csalódás volt.
2012. júl. 25. 21:58 | 51/78
Nekem nagyon tetszett ez a rész is, az új szereplők is, sokat lehetett nevetni. :-) Nálam megkapja a 9/10. :-) A Nagyi tényleg szuper volt, sok új ötletet vittek bele a filmbe! :-) Bár nekem még mindig a 3. rész a favorit, de nem gond!
2012. júl. 23. 09:37 | 50/78
A 3.részen jóbban nevettem,de ez is nagyon szerethető egy 10/8-at simán megér.A motkány hozza a formáját,az új szereplők is nagyon jól lásd:Shira,Gupta,Gut kapitány,pockok,Sid nagymamája.Egyébkén a film 46000000 dollárt hozott a konyhára.
2012. júl. 20. 19:44 | 49/78
A családnak tetszett. Jó kis mese volt.
Számomra az első rész a favorit, de ez is jó volt. A sztori jó volt, s jól is volt vezetve végig. Humoros is volt, igaz egy kicsit több poént elbírtam volna viselni.
Lehet, hogy csak én éreztem így, de egy kicsit soknak éreztem az új szereplőket. Mondjuk a nagyi profi volt.
Röviden : Családi kikapcsolódásnak teljesen jó volt.
2012. júl. 20. 11:36 | 48/78
Gyenge. Behoztak egy csomó új szereplőt, vakond, gorilla, lajhárdédi, punk mamut, de semmit nem tesznek hozzá, kínlódás az egész, én untam, a fiaim nem, de talán ha 2x röhögtek, egyszer a taknyos poénon, és egyszer a mögöttünk ülő bunkó beszólásán
2012. júl. 16. 22:38 | 47/78
Ice Age 4 - "We Are Family" in Studio
http://www.youtube.com/watch?v=exhY-SU4gmY
2012. júl. 16. 21:53 | 46/78
az előző részhez képest gyenge lett, talán motkány a régi a többiek gyengén muzsikáltak, jó hogy nem moziban néztem, alig volt benne poén, sajnos csökkent a színvonal...
2012. júl. 16. 06:06 | 45/78
Wikipédián mindenkinek ottvan a hangja, csak neki nem...:D
2012. júl. 15. 15:33 | 44/78
Nem csodálom, hogy csalódtál. Az első jó volt, a második nézhető, de nincs tovább.
Amiért érdemes moziban megnézni az talán a 3D, de egyébként nem. Gyerekeknek szülinapi ajándék a mozi... már úgyse nagyon tudják mi az. :-)
2012. júl. 15. 10:01 | 43/78
Számomra csalódás volt.
Az előző részekhez képest semmi,de semmi újat nem hozott.
Nem rossz,ha az előzőeket nem láttam volna,biztos nem unom.
Így azonban...
Felnőtteknek azt mondom várják meg míg letölthető lesz,nem érdemes moziban megnézni.
2012. júl. 14. 19:17 | 42/78
Dehogynem hiszen megszólal magyarul. Az eredeti hangja Drake, de a a magyart sajna nem tudom. Amúgy a Wikipédiára kéne.
2012. júl. 14. 11:41 | 41/78
miért neki van magyarhangja??? mert én utánanéztem de seholsem írják :D szerintem nincs is neki..
2012. júl. 14. 11:11 | 40/78
Ethan-nak ki a magyar hangja?
2012. júl. 14. 09:23 | 39/78
Most néztem meg, de nekem ez nem tetszett. Nagyon unalmas volt, majdnem bealudtam rajta. Meg egyáltalán nem kötött le. Még mindig a 2. részt tartom a legjobbnak. Amúgy 1-2 jó poén volt benne, de sok volt a túlzás, meg nagyon erőltetett volt...
2012. júl. 14. 08:11 | 38/78
Na, én az ilyenek miatt nem járok moziba !
Azért decemberben a Hobbitra csak el kéne menni, de ha én is kifognék végig pofázó gyerekhadsereget, azokat még a mentőben is ütném. Az anyjukkal meg megetetném a 3D-s szemüveget.
Mert ugye a mozijegyre szánt 2000-2500 Ft-ot senki se akar kidobni csak úgy.
2012. júl. 13. 22:28 | 37/78
Szerintem is nagyon gyenge az előző részekhez képest, csalódtam. Sajnos gyereksereggel a hátunk mögött néztük, ami rémesnek volt mondható, a kölykök végig pofáztak, abszolút nem kötötte le őket a film, az anyjuk pedig nemhogy rájuk szólt volna, hogy nyughassanak, még a székemet is rugdosta az egész film alatt, és hiába szóltam neki 3x is, hogy a lábának a földön lenne a helye, nem a hátamban, szerintem azt sem tudta hol van. A Duna Pláza mozija amúgy is egyre igénytelenebb, kár hogy oda mentünk. Rossz légkör, gyenge film, erőltetett humorok, egyszóval pénzkidobás volt... :(
2012. júl. 12. 17:33 | 36/78
Ag-kor má' átmentem :D
2012. júl. 12. 15:39 | 35/78
IQ2
2012. júl. 12. 08:28 | 34/78
Szerintem jó kis film, főleg a kalózok, és a különböző kis figurák! Eltalálták... legalább 9-es :D
2012. júl. 10. 22:19 | 33/78
Vót vmi jégrémreglám amiben lenyomták az egész storyt illusztrációkkal. Ha 20 mp-be befért, minek mennék 10K-ér' mózi-bah!
2012. júl. 10. 21:40 | 32/78
Tudom, hogy hatalmas pénzeket hozott az első három kaland, ezért törvényszerű volt, hogy lesz folytatás – de talán jobban rá kellett volna gyúrni. Látva a negyediket, szinte biztos vagyok benne, hogy lesz még ötödik is – a sztoriban van is még annyi, hogy elbírja. Rövid írásom a filmről : http://www*moderalva*/2012/07/jegkorszak-4-vandorlo-kontinens/
2012. júl. 10. 02:25 | 31/78
Inkább így:10/9 a gyerek pontszám és 10/5 a felnőtt!
2012. júl. 10. 02:15 | 30/78
Az első két rész az nagyon tetszett,ez egyáltalán.A poénok jóval gyengébbek,pedig ennek az animációs filmnek a poénok voltak az erősségei.Ez már inkább a gyerekeknek készült,mert aranyos,de nem erre számítottam.Valaki írta ,hogy unatkozott az előadás alatt.Megértem,mert nekem is inkább már fárasztó volt sőt,néha nagyon fárasztó.Gyenge lett sajnos!Ez már nem az a Jégkorszak.Egyes jeleneteknél kifejezetten úgy éreztem,hogy izzadtak a készítők,mert annyira gyengék voltak a poénok.Régen a gyerekek is és szüleik is egyformán élvezték ezt a filmet,ezt már csak a gyerekek fogják értékelni.5 pont!
 | Válasz
2012. júl. 09. 22:39 | 29/78
Szerintem nagyon jó volt, azonban a szinkron csere miatt kicsit csalódott voltam /valahogy jobban illett Szabó Sipos Barnabás hangja Manny-hez/. Ahhoz túl rövid volt, hogy minden szálat rendesen ki lehetett volna kerekíteni, véleményem szerint kicsit sok volt benne a felesleges szereplő. A legnagyobb figura a nagyi volt benne, jól kitalált és megformált karakter! :)
2012. júl. 09. 20:55 | 28/78
Jó volt! :D
2012. júl. 08. 15:22 | 27/78
Egyáltalán nem csalódtam benne. Ugyanolyan remek alkotás mint az előző három része. Nem kell felsorolnom mindazokat a momentumokat, amiért nagyon megszerettem ezt a részt. Szerintem, rajtam kívül még sokan úgy vélekednek ahogy én. Ha valakinek nem tetszik, az nézzen inkább Kis Vukot, azt a gyönyörű alkotást amit pár idióta összecsapott ezzel a hű de jó technológiával. Vagy menjen a Minimaxra és nézzen ott mesét, ami lehet épp neki való. Csak egy kérdés azoknak, akiknek nem tetszik a Jégkorszak vagy csak ez a része - persze nem kötelező válaszolni: mégis mit hiányoltatok belőle? Fel tudnátok sorolni, vagy csak rávágjátok, hogy nem tetszik nektek??? Mert rosszat csak úgy nem lehet valamiről mondani, ha nincs konkrét vélemény, vagy magyarázat arra, miért szóljátok meg a filmet.
Nincs semmi kifogásom ezzel a résszel sem, nekem nagyon tetszett és jót szórakoztam rajta. Itt Szombathelyen a moziban majdhogynem teltház volt, és egyáltalán nem zajongtak, úgy nézték végig a filmet hogy egy nyikkanást sem hallottam tőlük. Ja és mindenki nevetett. Ez a legfontosabb. Tetszett mindenkinek.
Számomra 10/10. Mert megérdemli :)
2012. júl. 08. 14:13 | 26/78
Nem értem sokaknak miért nem tettszik szerintem egy nagyon jó kis film. Tényleg a cselekményét talán bővebbre is megcsinálhatták volna, de attól függetlenül jó. Az új szereplők nagyon jók ( az egyetlen ami idegesített az kis vakondgyerek, hogy rá volt kattanva a mamutra, azzal fél centis farkával XD), de nekem ezerszer jobban bejön mint a Madagaszkár 3. A végén pedig a "We are family" szám nagyon ott van. 10/9
2012. júl. 07. 12:54 | 25/78
Nagyon gyenge az első 3 rész után. egy-két poént leszámítva végig unatkoztam.
2012. júl. 06. 00:11 | 24/78
Ja, azon n is megdöbbentem, hogy az elején 25 perc reklám volt: 20 óra helyett 20.25-kor kezdődött! (Duna Plaza). Amúgy nekem nem tetszett, még mesei szinten is túlerőltetett és túl mesés volt. Viszont a poénok nagyot szóltak.
2012. júl. 05. 22:48 | 23/78
Gondolom az 5. részben Sid fog becsajozni. :)
2012. júl. 05. 21:55 | 22/78
Aki látta az első három részt, és tetszett neki, ezt is imádni fogja. A dinoszauruszok után egy még veszedelmesebb ellenséggel gyűlik meg a három jó barát, Sid, Manny és Diego baja, ugyanis a Motkány által generált kontinensvándorlás következtében egy darab jégen az óceánra sodródnak, ahol Beles kapitány és rosszindulatú kalózai garázdálkodnak. Azonban a viharok, és bosszúszomjas haramiák mellett egyéb problémák miatt is fő az emlősök feje: Manny kamasz mamutlányát félti, Sid nyakára rávarrják a Nagyit váratlanul felbukkant szülei, Diegot pedig utoléri a szerelem Shira, a kardfogú tigrislány képében (szoros versenyben Giával a Madagaszkár 3 -ból az év legcsinosabb animált állata címért).
Mivel meséről van szó, ezért ne várjunk tőle túl sok realitást a Motkány által szétdarabolt Pangea, a különböző korokban élő ősállatok miatt, azonban a vicces és kellemes túlzások mellett kapunk egy mérsékelten fordulatos, de szórakoztató filmet, amelynek még erkölcsi mondanivalója is van, szellemes új karaktereket, és régi, új utakra lépő barátokat, egy nagyon gaz főgonoszt, nagyon jó animációt, felnőtteket és gyerekeket egyaránt megcélzó humort. Csupán egyetlen dolgot rónék fel a filmkészítőknek: a kamasz mamutok helyett Diego és Shira kapcsolatát jobban kibonthatták volna, mert olyan aranyosak voltak együtt.
2012. júl. 05. 21:20 | 21/78
95 perc kamu. Július 5.én a veszprémi Balaton Plázában a déli vetítésre vettünk 2 jegyet (a veszprémi plázában csak 3d vetítés van sajnos). A filmet a 12:00 kiírás helyett 12:25-kor kezdődött, addig masszív reklám és filmbemutató. 13:40-kor pedig már írták a készítőket. Tehát maga a film 75 perces. Pár évvel ezelőtt még csak 15 perc reklámmal fárasztották a szerencsés nézőket, most már 25 percet kell ülni feleslegesen. A jegyár: 1490+200 Ft a 3D szemüveg. A hagyományos vetítésre 1350Ft a jegy. Egyébként nem éri meg a 3D, mert csak elfárassza az ember szemét, ezenkívül a szemüveg sötétítve van, ezért jóval kevesebb kontraszt-tal és fényerővel nézhető a film. A vászon sokkal kisebbnek látszik, és még drágább is. Sajnos vannak olyan mozik mint pl a veszprémi CCity ahol egyáltalán nem vetítik hagyományosan 2d-ben. Amúgy maga a film jó volt, csak rövid.

üdv.
2012. júl. 05. 18:20 | 20/78
Méltó folytatása az előző részeknek. Azt sajnálom, hogy Diego és Shira kapcsolatát nem bontották ki eléggé, de egyébként a nyár egyik nagy animációs filmje a Madagaszkár 3 mellett.
2012. júl. 04. 14:06 | 18/78
Rátóti egyéb elfoglaltságok miatt vonult vissza, ha jól tudom (színház, polgármesterség).
Szerencsére Tordy Géza nemrég visszatért a szinkronhoz.
Tegnap meghalt Gruber Hugó, isten nyugosztalja!
2012. júl. 01. 08:10 | 17/78
persze, mert a 2. rész a legjobb :D
2012. júl. 01. 01:35 | 16/78
Nekem még mindig a második része a kedvencem, de ez is jópofa volt.
2012. júl. 01. 00:52 | 15/78
De hogy pont a legjobbak, mint Szabó Sipos, nemrég Rátóti... ki jön még, Dörner, Reviczky, Forgács? Aztán tényleg nem ér majd sz*rt se a szinkron, Universal channel-es minőséggel... miért pont a művészeket képtelenek megfizetni, a politikusokat meg tömik havonta két milkóval? Szemét rohadt banda ez...
2012. jún. 29. 23:13 | 14/78
az komoly! tényleg sajnálom a szakmabelieket és megértem, ha egy csomóan visszavonulnak.
2012. jún. 29. 08:13 | 13/78
Regebben olvastam, miert vonult vissza a szinkrontol Szabo Sipos, de kivetelt tehetne olyankor, amikor gyerekekrol van szo. A mamut hangjakent annyira jo volt, hogy hiaba szeretem Mihalyi Gyozo hangjat, akkor sem tudom elviselni, hogy mas lett a szinkronja. Sok szinkronszineszt ismerek szemelyesen, es mindegyik panaszkodik, hogy olyan minialis penzt kapnak egy egy szinkronert, hogy meg. Multkor meselte az egyik, hogy kereszturrol kellett bejonnie egy szinkron miatt. Kiderult, kap, vagy 7 ezer ft-ot. A benzinkoltseget es a parkolas dijat leveve belole, maradt neki kb 2,5 -3 ezer ft. Es tobb oras munka, mert elsore a legritkabb esetben sikerul.
2012. máj. 20. 20:47 | 12/78
egyébként nem tudom, láttad-e a Jégkorszak - Állati nagy karácsonyt, de már ott is Mihályi Győzőt hallhattuk helyette.
2012. máj. 20. 20:34 | 11/78
jól hallod, ugyanis csak a játékfilmek szinkronizálásától vonult vissza.
2012. máj. 19. 12:29 | 10/78
Várom már. Nem szinkronizál többé Szabó Sípos Barnabást http://comment.blog.hu/2010/10/05/nem_szinkronizal_tobbe_szabo_sipos_barnabas

De itt mintha őt hallanám.

http://www.youtube.com/watch?v=jIqMsOynBuo
2012. ápr. 16. 18:51 | 9/78
2. magyar szinkronos előzetes http://www.youtube.com/watch?v=4kBC7mMFtag
2012. ápr. 03. 09:36 | 7/78
plakát
2012. ápr. 03. 09:35 | 6/78
plakát
2012. ápr. 03. 09:34 | 5/78
Az előző videóhoz a képet elfelejtettem berakni azért elnézést kérek, tessék ittvan:
2012. ápr. 03. 09:34 | 4/78
Ice Age: Continental Drift - Trailer HD:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bdeb7qGSnP4
2012. feb. 22. 22:39 | 3/78
Ha jól hallottam Mihályi Győző a hangja... kicsit furcsa tényleg... Szabó Sipos Barnabás hihetetlenül jó volt volt erre a szerepre is :) Kétlem hogy visszatér... bár nagyon jó lenne :))))
Amúgy még változhat Manfréd hangja, hiszen ez csak egy bemutató :) Mindenesetre a szinkronrendezőnek fel van adva a lecke, hogy ki az aki megfelelő lenne... feltéve ha érdekli a dolog...
2012. feb. 22. 16:42 | 2/78
http://www.youtube.com/watch?v=s_z_2BCGbos
A bemutatóig valaki győzze meg Szabó Sípos Barnabást, hogy szinkronizáljon!!!!!
2012. jan. 30. 15:59 | 1/78
Jégkorszak 4. Ez egész jónak ígérkezik. :D Az első nekem nem jött be annyira, de a 2. és a 3. igen. :D Ez a képek és a történet alapján biztos jó lesz. :D
1 / 1 oldal
 hozzászólás/lap