Cheflaszlo 2008 aug. 05. - 21:56:35 Előzmény MariaD
(10/10)
a YouTube-on fönt van a film, tehát www.youtube.com és akkor cheflászlo a keresôbe beírni, azonnal lejönnek a filmek, köszi (a minôség nem valami jó)
Ivan Harte 2007 márc. 13. - 13:50:34 Előzmény MariaD
(9/10)
privát szakács részletes információ a filmmel kapcsolatba itt: <a target="_blank" href="http://www.cheflaszlo.com" title="www.cheflaszlo.com">www.cheflaszlo.com</a>

Vajon meg lehet vásárolni DVD-n? Tudja valaki ?
MariaD 2007 febr. 19. - 18:52:18
(8/10)
Bemondhatnák az mûsorok végén, hogy mikor lesz az ismétlése, ha lesz. Különösen érdekelne a Cheflaszlo filmje. Próbáltam megtalálni a László honlapjan, de ott sem talaltam. Valaki esetleg megtudja mondani ?
MariaD 2007 febr. 19. - 18:50:57
(7/10)
Bemondhatnák az mûsorok végén, hogy mikor lesz az ismétlése, ha lesz. Különösen érdekelne a Cheflaszlo filmje. Próbáltam megtalálni a László honlapjan, de ott sem talaltam. Valaki esetleg megtudja mondani ?
Cheflaszlo 2007 febr. 19. - 17:07:08
(6/10)
Koszonom szepen a kedves szavakat. Valojaban engem a musorban resztvevo tobbi "Hatartalan Ember" nyugozott le. Remeljuk lesz folytatas!
Megszeretnem emliteni azt hogy nagyon orulok hogy en is szerepelhettem a musorban. Ujra csak koszonni tudom a sok levelet amit kaptam a musor utan es azt a kedvesseget amit az TV1 munkatarsai tanusitottak a forgatas alatt. Nagyon jol ereztuk magunkat a forgatas nyaron volt itt Los Angelesben.
MariaD 2007 febr. 19. - 16:37:37
(5/10)
Kedves Cheflászló!

Láttam a filmet az MTV1-en, elõszõr is gartulálok neked:-)örülök, hogy láthattunk és hallhattunk rólad!! Nagyon tetszik a weboldal is , legalább olyan színvonalas, mint ahogy ezt a szakmát üzöd, a tiszteleted iránta sugárzik, csak így tovább és még ennél is több sikert! Sok sikert,örömet, minden jót kívánok további
munkájához!
Cheflaszlo 2007 febr. 18. - 05:16:15
(4/10)
Tisztelt Szerkesztõség! Nagyon tetszett a mûsor és nagyon sajnálom, hogy ilyen késõi idõpontban került levetítésre. Remélem
valamikor még láthatjuk korábbi idõpontban is az ismétlést! Sok sikert kívánok további munkájukhoz!
Kíváncsian várom az újabb filmeket! Üdvözlettel: Cheflaszlo
A mûsorról bõvebben : www.cheflaszlo.com/hatartalanemberek.html
www.cheflaszlo.com
demmiklos 2006 máj. 05. - 11:01:33
(3/10)
Nagyon köszönöm Kovács Krisztina jelentkezését és a Csikszentmihályi Mihály professzorral készített interjú scriptjét.
Tisztelettel Demeter Miklós Erdélybõl.
x-tro 2006 jan. 27. - 12:41:58
(2/10)
az akadémiai kiadó kiadta a flow címû alapvetõ munkáját, anno 2500 piaszter körül volt az ára. a filmet pedig ott, annál a tevénél keresd ahol láttad (vagy láthattad volna).
demmiklos 2006 jan. 27. - 10:25:47
(1/10)
Szeretném megkapni a Határtalan emberek
Csíkszentmihályi Mihály-ról szóló riport szerkesztett-, esetleg hanganyagát, és más olyan forrásokat amelyek egy iskola pedagógiai tevékenységének a fejlesztését teszi lehetõvé fent nevezett pszihológus munkája alapján. Természetesen magyarul.