Amennyiben észrevétele van vagy hibát észlel, kérjük küldjön e-mailt!

Sorrend időben: csökkenő / növekvő
1 / 1 oldal
 hozzászólás/lap
2014. aug. 15. 17:13 | 15/15
úgy 1-2 éve talán? egy szintén ezzel a betegséggel küzdő fiúról láttam egy filmet. Az apja minden orvosi diagnosztizálással ellenére sem tudta egész életében sem elhinni, sem elfogadni a fia betegségét. Végül iszonyú küzdelmek,előítéletek ellenére tanár lett belőle. Fantasztikus volt.
2013. feb. 07. 23:33 | 14/15
offfff

Nem hiszem, el, h ford mustang ki lett tiltva, de minduntalan mégis ott a neve, az összes topicot ő indítottta...vááááááááááááá..még ezt is...nonszensz!
2013. feb. 07. 23:23 | 13/15
:D
2013. feb. 07. 23:19 | 12/15
Gyerekek, nagyon állat film:)

10/10
2013. jan. 26. 19:08 | 11/15
Szinkronos verzió letölthető: www.fdf.gportal.hu
2013. jan. 03. 17:38 | 10/15
az első olyan film, ahol a trágár szavak és a káromkodás számomra indokolt és elfogadható volt. A betegség része. Tünet.
A film roppant érdekes szemszögből mutatja be a szereplőket. A szeretet és az elfogadás valódi értelmet nyer ezek között a betegek között. 8/10
2012. dec. 24. 21:27 | 9/15
Nekem kifejezetten tetszett a film. Szerintem zseniálisan kialakított történet, nagyon jó alakításokkal színesítve. És nagyon jó volt a végkifejlet is. Nem szirupos amerikai, hanem igazán életszagú, szimpatikus, egyszerű sztori. Nincs túlbonyolítva, de nem is feltétlenül szükséges. Tanulságos.

Nem lehet azt mondani, hogy csak 1 dolgot helyezne a történet középpontjába. Ha láttatok már betegséggel foglalkozó amerikai alkotást, akkor értitek, hogy miről beszélek. Itt a betegség természetes, emberi tulajdonságként van jelen, és nem arról szól, hogy miként fogadd el az ebből adódó másságot. És nem is az apa-fiú kapcsolatról, vagy az anyuka iránti gyászról. Nem is a szerelemről, vagy a barátságról.

Mindről egyszerre, de egyik sincs túlragozva. És ez így volt jó.

És írta valaki korábban, hogy "karácsonyi" film, amiben a végén mindenki mindenkinek megbocsát. Ez nem igaz. Nem mindenki, és nem mindenkinek. Ennek ellenére karácsonyra számomra tökéletes választásnak bizonyult.
2012. nov. 29. 18:34 | 8/15
Vincent wants to sea lehet az angol címe. Kalózöböl nem dobja ki erre se :( asszem marad a filmbox...valahogy.
2012. nov. 27. 10:12 | 7/15
És tudja valaki honnan lehet leszedni?
2012. ápr. 10. 09:41 | 6/15
Bájos kis film, csak nagyon a felszínen halad mind a témát (betegségeket), mind a karaktereket illetően. Többet vártam tőle, a könnyedsége nem tudta ellensúlyozni a hiányosságait. 10/7
2012. ápr. 08. 12:54 | 5/15
Elfelejtetted megemlíteni, hogy tetszett-e a film.
2012. márc. 15. 20:28 | 4/15
Nekem a film nagyon tetszik, mert egy komoly betegséget bemutat. A filmről sokat hallottam de persze én is mivel nagy német tévé figyelő vagyok a főszereplő miatt néztem meg de a film nagyon tetszett.
Orülök hogy Florian D F-nek alias Vincent találtak egy hangot aki mind a DD-ben is ( doctors diary- Férfi a legjobb orvosság( is Dányi Krisztián szinkronizálja igy bár full nem egyform aaz eredeti hangja jó hogy ő kapja meg mindig. Remélem hogy az uj Florianos filmek is ideérnek és marad Dányi Krisztián a hangja - úgy mint Til Schweigernek Stohl András -

A film nagyon tetszett a táj gyönyörü ahol felvették főleg a hegyekben és nem egy bonyolult történet. Azt szeretem a német filmekben hoyg egyszerüen de jól el tudják játszani az egészet. :))) 10/10
2011. dec. 07. 15:58 | 3/15
kicsit nagyon furcsa ez a betegség ,de a film tényleg jó..
2011. okt. 02. 21:42 | 2/15
Ismét okosabbak lettünk a medicinában: Tourette-szindróma. Eddig nem hallottam róla. Road movie-val kombinálva. Szép és megható "karácsonyi" történet. Mindenki mindenkinek megbocsát és ami lehet, az jóra fordul. Nekem bejött.
2011. szept. 28. 18:32 | 1/15
Ígéretesnek tűnik, majd meglátjuk.
1 / 1 oldal
 hozzászólás/lap