Téma: Divinyi Réka

10/10
ligetiz51 2019 jan. 25. - 13:07:28 10/10
(3/3)
Nem a díjak, "kritikák" a legfontosabbak filmes munkáiban, hanem a nézettségük. Abban viszont magasan érmes. Forgatókönyveiben olyan poénözönök vannak, amiket a színészek is láthatóan örömmel játszanak...ráadásul a legjobb magyar filmszínészek. A Valami Amerika 3-ban olyan brilliáns humorzuhatagot öntött rám (és más magyar humort értőkre), hogy időnként vissza kellett tekernem, hogy jól hallottam-e. De igen jól. Aki nem érti, egyetlen példa: ..... rendőri jegyzetelés..:"na de főnök, ha ilyen gyorsan mondja, nem tudom (konstuálni helyett) menstuálni az eseményeket. Jó bizarr a példa, de érdemes odafigyelni a film számtalan nyelvi csavarjára..mert szuperek. Tehát Divinyi Réka értékelése nálam 10/10.
mulao 2009 máj. 23. - 03:46:24
(2/3)
Én se értem igazán, miért tartják olyan jó forgatókönyvírónak, illetve néhány filmje túl van értékelve, szerintem.
mulao 2009 ápr. 05. - 06:01:43
(1/3)
Én nem kedvelem túlzottan,mert nem tetszenek a forgatókönyvvek amiket írt.A Lora és Tibor még jó.De a Szabadság szerelem,vagy a Csak szex nekem nem jön be.Sokan istenítik,hogy milyen jól ír,aki a Barátok köztöt is írja vagy írta,az nem tudom mennyire jó...
De a jó könyvveit,filmeket elismerem.