Téma: Kovács Vanda

Bannan 2022 nov. 26. - 16:49:40
(7/7)
De idegesítő ennek a nőnek a hangja.
dralizs78 2015 máj. 11. - 19:45:17
(6/7)
Nagyon köszönöm,hogy Navi Rawat-nak(Gyilkos számok) te kölcsönözted a hangodat.Egy életre élmény marad számomra.
mulao 2010 ápr. 17. - 10:49:21
(5/7)
És nagyon szeretem a hangját is, különleges. Illetve pl õ hangolta a CSI:NY-ban Jessica "Jess" Angell nyomozót, éppenséggel szerintem Emmanuella V. színésznõhöz nem illik Vanda hangja, de amúgy tetszett, hogy õt választották, meg minden.
mulao 2009 nov. 19. - 10:06:35
(4/7)
Szerintem is nagyon jó színésznõ, eddig két darabban volt szerencsém látni.Nagyon jól játszott.A filmjeiben is.És tényleg nagyon kedves.Ja, és nekem még az aláírása is megvan ám!:) Remélem többször láthatom még filmekben.
Hoppancs 2009 nov. 18. - 15:50:29
(3/7)
Tehetséges, gyönyörû és nem utolsósorban nagyon jó ember. Drukkoltam neki, mikor bekerült a Tûzvonalban c. sorozatba, gondoltam, hátha nagyobb ismertségre tehet szert általa. Erre nem pont ezt a mûsort szüntetik meg?
mikehodges 2008 aug. 06. - 22:29:07 Előzmény eugénia22
(2/7)
Én személyesen is ismerhettem õt.Egy idõbe még szomszédok is voltunk.Egykori barátja és én mai napig barátok vagyunk,mondhatni.Vandát is nagyon kedveltem.Csináltunk néha közös programokat többesben,kirándulás,házimozizás.Jó volt,kedves,szép emlékek.Egy fantasztikus nõ õ,mind a színpadon,mind az életben!
eugénia22 2008 máj. 15. - 01:06:21
(1/7)
Bírom.A Csinibabában és a Zimmer Feriben is jó volt.Láttam színházban is és, nagyon jó volt.És különleges hangja van.Mikor láttam színházban, ott sétálgatott a parkban,néztem is,olyan ismerõs volt.Mintha színésznõ lenne.Aztán láttam beöltözve,aztán színpadon és rájöttem,hogy valóban színésznõ,Kovács Vanda.