filoszemitabéluska 2016 dec. 05. - 16:59:19
(46/46)
Ez igaz, de aki igazán nagy, annak nincs késztetése a nagyképûségre. Más dimenziókban él. Szerintem Fa Nándit már a legkevésbé sem érdekli más emberek által való elismerése.
filoszemitabéluska 2016 dec. 05. - 10:43:44
(45/46)
Mindig nagyon ellenszenves volt nekem, mert öntelt. De hozzá kell tennem, hogy van mire büszkének lennie, mert hihetetlenül tehetséges. Ahogy tegnap duettet énekelt egy kissráccal, Stinget utánozva, az egyszerûen mellbevágóan jó volt. ha behunytam a szemem, akkor meg nem mondtam volna, hogy nem Stinget hallom. És fantasztikusan mûködött a duett is, olyan tökéletesen együtt voltak, mint az eredeti elõadók. Jó színész, jó táncos, jó énekes. Talán egyszer rádöbben, hogy nincs szüksége a nagyképûségre, mert tényleg jó anélkül is. Egy ilyen átalakulás történt Fa Nándinál, aki az elsõ földkerülõ útja után néha kicsit nagyképûnek tûnt. Aztán amikor az elsõ Vandee Globe-ja után a világ legjobb vitorlázói közé küzdötte fel magát, szembe nézett a Horn-foknál a 10 emeletes ház nagyságú hullámokkal, akkor mindez elszállt, letisztult nála.
bcsaba73 2013 aug. 30. - 17:53:34 Előzmény Annie29
(44/46)
De azért nem kicsit igazam van. Mióta elváltak sehol se láttam õt,a médiában biztos nem. Mindannyiunk szerencséjére. Közelrõl látni biztos nagy élmény lehetett,a nagy ló fejét és a szeplõvel borított képét. Mint egy csótány úgy néz ki.
user11 2012 nov. 01. - 16:08:18
(43/46)
Rajongóknak, hátha nem ismeritek:

http://www.youtube.com/watch?v=pZ-Y25fK13E
offtopic
umma 2012 aug. 16. - 18:22:37
(42/46)
Velük kapocslatban idáig is minden hír volt. Már eddig is rengetegszer szerepeltek a címlapokon, úgyhogy a válás csak egy része a magánéletük kiteregetésének. Hová mennek nyaralni, hogyan szaunáznak, mit esznek és így tovább... ha nem lennének exhibicionisták, talán nem is lennének színészek.
10/10
offtopic
Gabriella54 2012 aug. 16. - 14:44:40 10/10 Előzmény vénasszonyok -nyara
(41/46)
Egyébként totál gáz, hogy az sokkal inkább hír, hogy valakik válnak, mintsem az, hogy boldogan élnek...
vénasszonyok -nyara 2012 aug. 14. - 17:58:01
(40/46)
Állítólag Bocskor Gábor is válik és elveszi Bereczkit. De pszt! El ne mondd Mester ügyvéd úrnak, mert titok!
mulao 2012 aug. 14. - 17:50:09
(39/46)
Miért fenyegetõzés? Nyilvánvaló, hogy most a média/sajtó másra se kíváncsi, mint a válásukra és ilyenkor sok valótlant összeszoktak írni, ezzel a 'fenyegetéssel' elkerülhetik, hogy minden kamu dolgot összefirkáljanak róluk. Szerintem meg pont ebbõl a közleménybõl jön ki, hogy nem kívánnak nyilatkozni, a legtöbben ilyenkor úgy válnak el, hogy sorra járják a tv-mûsorokat meg újságokat, õk legalább csak szerényen közölték, hogy elválnak és kész. Nem hinném, hogy nagyon nyilatkozni kívánnak errõl késõbb, tekintve, hogy pl az Operettszínházból való távozásuk után se szólaltak meg, pedig nagy volt rá a sajtóérdeklõdés.
vénasszonyok -nyara 2012 aug. 14. - 17:35:10
(38/46)
Ez az ügyvédi fenyegetés szerintem olaj a tûzre. Akár azt is kérhették volna, hogy senki ne is gondoljon a párocska válására.
Ez sokkal érdekesebb hír lesz a bulvár számára, mint, ha boldog családi életük lenne.
A végén, ha már kellõen felfokozott az érdeklõdés, akkor köthetnek egy exkluzív szerzõdést a legtöbbet fizetõ pletykalappal, hogy kiteregethesse a válásuk okait és részleteit.
Engem mondjuk rohadtul nem érdekel.
10/10
Gabriella54 2012 aug. 14. - 17:27:26 10/10
(37/46)
ELVÁLIK SZINETÁR DÓRA ÉS BERECZKI ZOLTÁN - KÖZLEMÉNY
2012. augusztus 10. péntek, 19:35
Szinetár Dóra és Bereczki Zoltán menedzsmentje pénteken hivatalos közleményt adott ki a mûvészek jövõjérõl. A hír szerint a fiatalok a magánéletben is külön utakon folytatják.

Közlemény
Három hónappal ezelõtt úgy döntöttünk, hogy a magánéletünk közös útjai szétválnak. Mindketten úgy gondoljuk, hogy tartozunk annyival a minket szeretõ, és támogató közönségnek, akik életünk boldog pillanatainak is tanúi voltak, hogy ezen tényrõl is tájékoztatjuk õket.
A döntésünket teljes egyetértésben hoztuk, kapcsolatunk továbbra is egymás tiszteletén, és megértésén alapul, gyermekeinkrõl közösen gondoskodunk.
Mindennek okán kérjük, tartsák tiszteletben azon döntésünket, hogy a továbbiakban a szétválás részleteirõl a saját és családunk magánéletének védelmében nem kívánunk nyilatkozni.
Szinetár Dóra és Bereczki Zoltán

Jogi nyilatkozat:
Alulírott Dr. Mester Csaba, mint Szinetár Dóra, és Bereczki Zoltán jogi képviselõje nyomatékosan felhívom a média tisztelt képviselõinek figyelmét arra, hogy tartsák tiszeletben ügyfeleim személyiségi jogait, így a fentebb közölt tényeken túlmenõen magánéletük kapcsán valótlan tartalmú, avagy sértõ híradásokat ne tegyenek közzé.
Amennyiben ennek ellenére akár ügyfeleim jó hírnevét, emberi méltóságát, vagy magánszféráját sértõ közlemény kerülne megjelentetésre, úgy ügyfeleim készek arra, hogy a rendelkezésre álló valamennyi törvényes – polgári jogi, de szükség esetén bûntetõjogi – eszközzel megvédelmezzék jogaikat.
Dr. Mester Csaba
vénasszonyok_nyara 2012 jún. 13. - 08:27:56
(36/46)
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2012/06/13/sebestyen_balazs_bereczki_egy_oncelu_ripacs/

Érdemes a linkben található szavazás állását is megtekinteni.
mulao 2012 márc. 03. - 07:40:38
(35/46)
Szerintem meg a Megasztárban az összes zsûritaggal szerepet játszatnak (egyébként fölöslegesen, mert szerintem így csak még rosszabb a mûsor). Viszont abban esetleg érteném, hogy miért utálják sokan, hogy lassan már túl sokat szerepel a tv-ben, kezd unalmas leni. Most már igazán kellenének új musicalsztárok is, remélem hamarosan lesznek is.
pillangókisasszony 2012 márc. 02. - 23:46:37
(34/46)
A tehetségét nem firtatom,de az egyszer biztos hogy egy nagyképû gusztustalan fellengzõs ripacs a pali.Rosszul vagyok tõle.
agent1 2012 febr. 24. - 11:28:40
(33/46)
Szinetár Dóra és Bereczki Zoltán Szarvason

Szinetár Dóra és Bereczki Zoltán elõadói estje
Hollywoodi Duettek
Március 26-án (hétfõn) 19 órai kezdettel
5540 Szarvas Vajda Péter Mûvelõdési központ
vénasszonyok_nyara 2012 febr. 18. - 18:35:34
(32/46)
Elismerem az összes kvalitását. Jól énekel, jól táncol.
Ettõl függetlenül a hátam borsódzik tõle, annyira antipatikusnak találom. Nincs egy természetes gesztusa, extrém módon mesterkélt a viselkedése. A magára erõltetett mázból mindig elõtör a hatalmas egó-ja.
Annie29 2012 febr. 18. - 18:16:08 Előzmény bcsaba73
(31/46)
Szóval hójag? :D Ez jó, új szót találtál fel! ;)
Én nagyon kedvelem õt, tehetséges, szimpatikus, jól táncol és énekel, kétszer is láttam már koncerten nagyon közelrõl, nem semmi élmény volt. Örülök, hogy õ az egyik zsûritag az új Megasztárban.
bcsaba73 2012 febr. 17. - 21:36:13
(30/46)
Ez a csóka egy beképzelt öntelt hójag,senki nem lenne ha nem a Szinetár Dóra lenne a felesége.
mulao 2011 júl. 09. - 19:44:32
(29/46)
Azért azt nem állíthatom, hogy jobb, mint Jeckó, de pl a Nagy Duettben Peller Mariannal énekeltek egy MJ dalt, amit Britney S.-szel énekelt korábban J. Szerintem az egész show is jobban volt felépítve, mint amit ugyanúgy élõben adtak elõ korábban Jeckóék. A tánc, az ének minden jobb volt - szerintem. Zoli élõben énekel, és közben táncol. Jeckót szerintem leginkább a klipjeiben lehetet táncolni látni.
offtopic
lilahagyma 2011 júl. 09. - 17:48:55 Előzmény mulao
(28/46)
Nem, egyáltalán nem láttam színpadon, videón is csak 1-2x. Talán csak ebben: http://www.youtube.com/watch?v=1h8bQ6snOTc
mulao 2011 júl. 09. - 10:07:33
(27/46)
Mi az, hogy csak hangban? Láttad te táncolni egyeltalán?