Amennyiben észrevétele van vagy hibát észlel, kérjük küldjön e-mailt!

Sorrend időben: csökkenő / növekvő
Téma: Kis Vuk
  • Következő
1 / 49 oldal
 hozzászólás/lap
 | Válasz
2007. júl. 19. 09:39 | 1/724
Hát én az elözetest elnézve nem sok jót nézek ki ebből a filmből. Mikor a fejére dobálták a makkokat és erre "kis Vuk"-nak a feje körül madarak keringtek, hát az szerintem nagyon gáz volt. Majdnem olyan volt mint egy Looney Tunes-os rajzfilm! Hát én biztos hogy nem rohanok megnézni ezt a filmet. Inkább megvárom a kritikákat.
 | Válasz
2007. júl. 19. 12:30 | 2/724
Az elsőt és eredetit nem hinném, hogy túlszárnyalja. Sokunknak igen jelentős élmény volt annak idején, és nem utolsó sorban, 4 éves unokahúgomnak is ez volt az első igazi, kedvenc meséje.
Nem szeretem ezt a túlzásba vitt animációsözönt ami ma zajlik (egy-két rajzfilmet leszámítva).
2007. aug. 26. 13:30 | 3/724
Láttam a bemutatóját a moziban, és majdnem sírva fakadtam. Ezek egycsapásra hazavágták ezt az aranyos rajzfilmet. Komolyan undorítóan néz ki a vuk! Nem egy szerethető figura. Ráadásul 2007-ben ilyen sz*rul megrajtolni valamit, ehhez is tehetség kell. Nem kellett volna mást tenniük, mint lekoppintani a Shrekből a csizmáskandúr figuráját és átültetni rókába. Az aranyos, ahogy a hatalmas szemeivel néz.
De ez a gnóm, mutáns rókaszrű izé, valami borzalom. Ha nézed a bemutatóját, olyan érzésed van, mint, ha egy 80-as évek beli Csehszlovák, vagy Orosz rajzfilmet néznél, egy kis japán songokus (sírószemű droid gyerekek) beütéssel. Remélem, mindig észnél leszek és nem nézem meg.:))))))
2007. aug. 26. 13:58 | 4/724
Szerintem is botrányos! Előszöris az, hogy a 3D-s technmika és a teljesen kicserélődött stáb miatt a figurák nem is emlékeztetnek az eredeti rajzfilmre! Egyilyen legendát nem szabad ennyire meghamisítani a folytatás kedvéért!
Dargay Attila és csapata szerethető, bájos figurákat alkottak, az újban ilyenek nem lesznek, ahogy elnézem...
Az animáció színvonala pedig ugyancsak hagy maga után kívánnivalót - ez bizony nagyon nagyon messze van a Jégkorszak vagy a Túl a sövényen figuráitól! Egyetlen erénye ennek a filmnek valószínűleg a szinkron lesz, mert ezúttal is élvonalbeli színészek adják a hangokat, de ez édeskevés ahhoz, hogy a film jó legyen. A forgatókönyvben pedig nem igazán bízok...

Szóval ez az a film, amire én azt mondom: jobb lett volna, ha nem készül el.
2007. okt. 21. 08:42 | 5/724
hát izlések és pofonok szerintem ez supper király és humoros
nem úgy mint a régi nyafogó vuk mintha macska VOLNA ÉS NEM RÓKA fújj triplán
2007. okt. 21. 08:46 | 6/724
ja és megyek megvenni a jegyet csak úgy mondom nálam ez kirugot a hámból
a régi sz*r és kész
2007. okt. 21. 11:35 | 7/724
na ezta rajzfilmet nagyon elrontották Dargy Attilaé ennél sokkal jobb.
2007. nov. 02. 12:34 | 8/724
Csak a címet nem értem én, ugyanis ennek gyakorlatilag semmi köze az eredetihez . Ha a sztori és a film valóban jó lenne, semmi szükség nem lenne rá, hogy egy jól csengő névvel próbálják meg ránk sózni. A figurák meg sajnos semmitmondóak.
2007. nov. 02. 14:49 | 9/724
Hát én még nem láttam a filmet és addig biztos nem is fogom, míg DVD-n nem jelenik meg. Viszont mivel ez animációs film és magyar is, már ezért nem kéne szidni, hiszen csak hazai cucc. A történet az már más kérdés, de sztem nem hiszem az sokat rontana rajta...
 | Válasz
2007. nov. 07. 22:17 | 10/724
Kicsi vagyok, éhes vagyok... Szerintem a kazetta a legjobb.
2007. nov. 24. 17:21 | 11/724
Te jó ég! Hova süllyed a világ! Ha utánam dobnák a jegyet, akkor se nézném meg.
2007. dec. 17. 14:19 | 12/724
A főszereplő cukiságával nincsen semmi gond,de nem feltétlenül olyannak kell lenni mint a Shrek-ből a Csizmás cicának... Inkább valami kedves,bájos figura kellet volna lennie,nem ilyen nyáladéknak.

" A kis Vuk BÁTOR, A kis Vuk ijesztő... " És aztán rádobnak a mókusok a fejére egy makkot. Az tény hogy az előzetes borzalmas volt!
2007. dec. 17. 19:06 | 13/724
Ha valami hazai, akkor is szeretni kell, ha rossz? Érdekes felfogás.:)

Sajnos én is amondó vagyok, hogy jobb lett volna maradni a régi, bájos, vicces, Pogány Judit-os Vuknál. Nem értem az apropóját, hogy újra feldolgozták. Miért nem vettek akkor már elő egy másik Fekete István történetet? Van belőlük elég.
2007. dec. 18. 19:15 | 14/724
xd
2007. dec. 18. 19:22 | 15/724
Két kérdésem lenn: mi ez az xd? Mert az XD egy smiley lenne, ez világos, nevető arc, bár ehhez is erős beleérző képesség szükséges, na de az xd??? A másik: ezt véleménynek szántad? Vagy minek?
  • Következő
1 / 49 oldal
 hozzászólás/lap