Amennyiben észrevétele van vagy hibát észlel, kérjük küldjön e-mailt!

Sorrend időben: csökkenő / növekvő
  • Következő
1 / 8 oldal
 hozzászólás/lap
 | Válasz
2013. aug. 10. 02:59 | 115/115
Tényleg nagyon hiányzik a hangja, Isten nyugosztalja...
2012. dec. 11. 17:23 | 114/115
felfoghatatlan,h meghalt..és az is,h nem ír senki se ide.
2011. dec. 05. 11:44 | 112/115
hiányzik a hangja,a színészete,munkássága
négy éve lesz lassan:((
2011. jan. 31. 18:15 | 111/115
utána is ugyanúgy imádta a gyerekeit,ők viszont...
2011. jan. 31. 16:29 | 110/115
Nem. De hozzátartozik a dologhoz, hogy én nagyon meglepődtem ezek után, amikor megtudtam, hogy elhagyta a családját.
2011. jan. 31. 16:26 | 109/115
igen,volt Stanley is
de lemaradtam róla
a Szeget szeggel c.darabot készültem megnézni
de Nélküle NEM!

a lánya gyönyörű emlékezést csinált róla,fellinkelte egy közösségi oldalra is
láttad??
2011. jan. 31. 16:18 | 108/115
Nagyon nagyra volt a lányával (ő kérte, hogy így írjam, ne úgy, hogy kislánya), átszellemülve emlegette! Nem tudtam, hogy Stanley is volt, képzelem, milyen jó lehetett benne (meg hogy hogy örült annak a szerepnek, amiben kibújhatott egy kicsit a szépfiú-skatulyából)!
2011. jan. 31. 16:15 | 107/115
Én is láttam a Colomb-ban!
zseniálisan játszott!
akárcsak akkoriban,mint Christian a Cyranoban!
kár,h pár éve Stanleyként nem láttam Sopronban..azt mondják,h felülmúlhatatlan volt!
te láttad ott?

visszatérve arra az interjúra...utólag is köszi
én már tudtam,h hogy néz ki,de mást nem tudtam róla
beszélt a kis lányáról,Dóriról..aki azóta 16éves kis hölgy!
2011. jan. 31. 15:50 | 106/115
Jaj, de édes vagy! Köszönöm, amit írtál! Igen, szakállas volt, csaknem kétméteres, és hihetetlenül kulturált lény. Egyébként az interjú olvasói inspirációra született, kérték azok, akik inkább csak a hangját ismerték, hogy mutassuk be. Én megnéztem őt előtte a Pesti Színáz Colombe előadásában, ahol egy nagyon vagány fickót játszott, copfosan, csizmában, szakáll nélkül. Irtó impozáns jelenség volt! Ennek alapján ilyesféle prekoncepcióval mentem az interjúra, ahol eléggé meglepődtem, mennyire más embert ismertem meg. Persze, hiszen színész... Annyira kár érte!
2011. jan. 31. 13:49 | 105/115
de emlékszek rá
szakállas képe volt a cikk mellé "csatolva"
örültem neki,akkor voltam 19 éves filmes sulis,odáig voltam érte
a hangja,a pasas,az ember
gratula a cikkhez,mert egy igazi művészt mutattál meg,amilyen ő volt
hol van HOZZÁ a sok vv maca liba,vv barom,stb???
2011. jan. 31. 13:07 | 104/115
Igen! Csak nem azt akarod mondani, hogy emlékszel rá?! De jóóóóóó! Tudomásom szerint annyira nem ostromolták az újságírók (nem volt celeb...). Egyébként sokkal hosszabb volt az interjú, csak rettentően meghúzták!
2011. jan. 31. 12:33 | 103/115
a TVR-hét újság cikk volt ez kb 13-14éve??
2011. jan. 30. 20:22 | 102/115
Tényleg? Nyugodjon békében! Én egyszer csináltam egy interjút vele, és nagyon intelligens, kedves, közvetlen embernek ismertem meg. Kicsit korábban érkeztem az étterembe, ahol találkoztunk, és kikérdeztem a pincért vele kapcsolatban. Valósággal áradozott, hogy mennyire szeretik őt ott, milyen úriember stb. Arról beszélt nekem, hogy mennyire szeretett volna a századfordulón vagy a Nyugat korában élni, amikor még más volt az emberek életritmusa, odafigyeltek a szépre, megadták a módját a dolgoknak. Jó volt a társaságában lenni. Azt a címet adtam a cikknek, hogy Egy igazi úr -- persze, megváltoztatták a szerkesztőségben "Született úr"-ra, ami szerintem értelmetlen, de nem ez a lényeg, hanem hogy tényleg egy igazi úriembert ismertem meg benne, aki udvarias, tiszteli a többi embert, igényes önmagával és a környezetével szemben. Még csak most futhatná ki igazán a formáját, most kaphatná az igazán jó, neki való szerepeket, amelyekben megmutathatná, mit tud -- mert nagyon sok volt még benne! Sajnos, már nem oszthatja meg velünk. Igazán még ma sem tudom elhinni, hogy nincs többé.
2011. jan. 30. 17:15 | 101/115
3 éve..ma...
  • Következő
1 / 8 oldal
 hozzászólás/lap