Amennyiben észrevétele van vagy hibát észlel, kérjük küldjön e-mailt!

Sorrend időben: csökkenő / növekvő
Téma: Dunkirk
  • Előző
  • Következő
4 / 14 oldal
 hozzászólás/lap
2017. dec. 10. 23:35 | 155/200
Ilyen LOW BUDGET sz@r filmet nem vártam Nolantól.

A vágásokkal tartja fent a film hangulatát, történelmileg 0, látvány 0, dráma 0.

6.8 brutálisan túlértékelt, vannak akik Nolan nevére elélveznek. Lásd az alattam lévő kommentet. Szörnyű.
2017. dec. 09. 22:08 | 154/200
Elnézve a pontozást, sokan akció filmként kezelhették, pedig ez egy dráma, annak meg tökéletes.
Első perctől feszült hangulatú, nyomasztó, de gyönyörű képi világú film. Nolan továbbra sem tud hibázni. 10/10
2017. dec. 09. 15:08 | 153/200
Ez a film nekem nem jött be. Inkább nem írok pontszámot.
2017. dec. 09. 13:51 | 152/200
Ilyen sz@r, vontatott, unalmas filmet már régen láttam. 1/10 :P
 | Válasz
2017. dec. 08. 14:59 | 151/200
Ez idő alatt valahol az ébrenlét, és az álom között lebegtem. Legalább, a zene ne lett volna olyan...

5/10
2017. dec. 07. 19:13 | 150/200
Ez a film nem csupán szégyen, hanem egyenesen sértés.
2017. dec. 06. 21:32 | 149/200
De miért állította le Hitler Guderiant? Ennek magyarázatában lett volna igazán potenciál, nem ebben a hiteltelenül ábrázolt, gagyi megmentősdiben. A Stuka hangja viszont kegyetlen, vagy kétszer biztos visszatekertem.
5/10, egy hét múlva azt is elfeletem, hogy ki szerepelt benne.
2017. dec. 05. 13:40 | 148/200
Cseppet túlértékelt film, távolról sincs a legjobb háborús eposzok között a helye, ahogy azt sokan mondják. Szeretem Nolant, de ez messze van a legjobb műveitől. Nagy pozitívuma a filmnek viszont, hogy 2 órás sincs, ami kevés háborús filmről mondható el.
2017. okt. 18. 02:05 | 147/200
Nekem is nagy csalódás volt ez a film. Kár érte!
2017. szept. 19. 14:41 | 146/200
Szerintem ez egy kicsit túl lett lőve.

Az elején tisztázzuk le, nem a Dunkirk-et jöttem védeni. Szerintem is egy óriási kapitális N.U.L.L.A. lett, Nolan élete baklövése, SEMMI-t nem csinált ebben a filmben, teljesen értelmetlen volt... En ki akartam menni a teremből, de már végigültem, hogy legalább tudjam, mit fogok szidni utána. Párom és a terem minimum 50%-a dettó, az emberek csak a fejüket forgatták már a film felétől és hátra nézelődtek "Ugye ti sem értitek, hogy mi ez" arckifejezéssel. Na, de most nem is ez a lényeg.

Viszont Nolan-t lesenkiházizni... Honnan jön ez? Ki a nem senkiházi? Az elmúlt 15-20 évből nézzünk mondjuk 3 rendezőt, akik rendeztek fejenként kb. 5-6-7 filmet, amik alapján többek, jobbak, szebbek, eredetibbek és szórakoztatóbbak, mint Nolan. Szóval olyanokat, akik személyenként olyan szintet hoznak, mint a Memento, Tökéletes Trükk, Interstellar. Úgy, hogy esetenként maguk találják ki, írják, rendezik a sztorit.

Nem azt mondom, hogy nincs, de nézzük meg őket. Ha Nolan senkiházi és van tőle sokkal jobb, akkor kell, tudnom kell, kiktől nézhetek sokkal jobb filmeket. És ez most csak félig kakaskodás, tényleg érdekel. De légyszi ne Tarr Béla szintű bölcsészrendezőket említsünk, láttam már elég tehenet meg lovat kijönni az istállóból :)
2017. szept. 12. 22:12 | 145/200
IRIGYSÉG???
WTF!!

Szóval akinek nem tetszik a nolan féle Batman förmedvény, az irigy..az igen.
(a Burton féle Batman filmek rajongói közt bizony akkor rengeteg "irigy" van)
És minden idők top 10 filmje szerinted...ez mégjobb.

Egyébként még hány nicken jössz ide védeni ezt a foshalmazt?
Megint csak azt emeled ki tesz-vesz hozzászólásából, amit az isteni nolanod jellemzésére írt.

Szánalmas vagy kisfiam.
Szánalmas ahogy véded ezt a senkiházi felhájpolt rendezőt.

Remélem azért jól megfizetnek érte. :)
2017. szept. 12. 21:49 | 144/200
Örülök, hogy te ott voltál a parton és tudod, hogy pontosan mi történt ott. :) Mindig öröm, ha valaki felvilágosítja az embert! Egészen biztos, hogy Nolan túlélőkkel, történészekkel konzultált. Elhiheted, hogy többé-kevésbé helytálló az, amit ott látsz.

Az meg, hogy úgy kezded a mondanivalódat, hogy "eddig semmi bajom nem volt ezzel a kókler rendezővel" inkább azt bizonyítja, hogy te csak azért is utálod őt. Lelked rajta. :)
2017. szept. 12. 21:43 | 143/200
Aki nem ismeri el a Sötét lovag filmeket, az csak irigységből teszi. Természetesen imádom a Burton féle 2 Batmant, különösen a 89-est, de bizony tetszik vagy sem, a Sötét lovag, annak főleg a 2. része minden idők top10 filmjében helyet követel magának.
2017. szept. 06. 20:15 | 142/200
Ez itt az egyik topkomment!
Szerintem sokunk hasonlóan vélekedik a filmről és erről a "rendező"-ről.
2017. szept. 05. 11:08 | 141/200
"IKSZDÉ"

Batman?
Annál siralmasabb mocskot rég láttam..a harmadik rész már le sem ment a torokomon.
Ha akarsz jó batman filmet nézni, nézd meg a Burton-féle filmeket.
Na, azok BATMAN filmek!

Ez a film pedig még mindíg 0/10
  • Előző
  • Következő
4 / 14 oldal
 hozzászólás/lap